Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Představujem si obřad asi v jednu hodinu, taky mi přijde sprostý když chtěj tak nehorázné částky, aby si ještě sami řikali čas, a svatba každých 30 minut :-/ ... Mě se ten přezdobenej pokoj docela líbí na fotkách :-D Já jsem taky měla co dělat s tim brečenim, protož když to přišlo tak nejdřív slovi "a mužu se tě na něco zeptat?" :-D a mě bylo uplně jasný na co, tak jsem začla natahovat, a on se mě místo TOHO zeptá na "myslíš že je vhodná chvíle?" :-D :-D tak to jsem už skoro brečela a ještě jsem musela hrát jako "hloupou" že nevim o čem mluví. Tak pak ještě pár minut prodleva, chůze na druhej břeh rybníčka s labuťkama, celu dobou jsem musela zastírat :-N . Pak to přišlo a konečně jsem se mohla rozbulet naplno :-D Mám to ale trumberu :-D Renfi o tom štěklu jsem to pak taky zjistila, nechala jsem si tam posílat taky kalkulaci ale menu mi poslali jiný a vubec mi to tam přišlo dražší... Ale už nevim, budu se muset ještě kouknout... Ta Paní v tom goldu byla po emailech vyloženě mila, a všechno zjištovala co mě zajímalo a tak :-) ale je fakt, že jestli budeš mit na oběd 15 lidí, že je to asi lepší nepřejíždět :-) to mích 30 hostu bude muset být i ubytováno, ale v Goldu i ve Šteklu je to pěkně mastný, takže mi vyjde lépe ten Krumlov...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jako jestli chcete ještě levnou variantu na hostinu a ubytko v hluboký tak vám můžu dát tip na super místo, sou tam moc milý....příští týden tam jedem zamluvit termín a vyjednat cenu atd....tak vám pak můžu poslat odkaz, nebo jestli chcete pošlete mi do ip požadavky na hostinu atd a já jim to dám ať vám rovnou udělaj kalkulaci....:-) Hele fakt pokud budete chtít něco vyřídit tady v krumlově nebo tak, tak dejte vědět....ráda vám to zařídim či vyzjistim....mě to hrozně baví tyhle organizace...:-) Proto svojí svatbu taky tak řešim...prostě to bude jak ve filmu Svatby podle Mary - taky tak bezproblémový a vše půjde hladce!:-D A když ne tak se svět stejně nezboří...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andreo neříkej dvakrát ;-) naštěstí je ještě čas, ale pak tě určitě "využiju" třeba kvuli těm květinám v Krumlově ;-) Určitě pak pošli odkaz na to místo hostiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to tu řikala už asi třikrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn: Prosím Tě pošleš mi to večer všechno na mail ze Štekla a z Goldu? princezna@renfri.cz :-) Já jsem vycházela z jejich internetových stránek a přišlo mi to stejný. Vyjednání hostiny jsem hodila na mladýho, nevím, jestli toho nebudu litovat :-))))) Andrea: Podáš prst a utrhneme ruku :-D To ubytování v Hluboké by mě zajímalo, kdyby měli internetové stránky tak, prosím, šup do pošty s nimi :o) Zatím jsem tam našla přijatelný akorát L-Klub či jak se to píše :)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ted ti to Ajo přijde jako že nikdo nic, ale však se dočkáš :-D renfi tak to jsi odvážná holka :-) já bych to trošku musla mít pod kontrolou, jinak bych asi měla nervy :-N Ale jestli je ten tvuj tak výbornej, proč ne ? ;-) Určitě ti to pošlu ;-) Ve čtyři mam v práci padla - už aby to bylo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn díky, pomohlo nám to v rozhodování :-) GOLD jasně vítězí :o))
Odpovědět
Profilova fotka
není zač, jo a mimochodem,poslala mi taky obrázky dortů, který mi mužou zařídit, a čirou náhodou jsou to dorty z toho Moka co tu už byla řeč :-D
Odpovědět
ahojky tak vás zase po celém dnu zdravím :-D koukala jsem že tady řešíte tu hostinu. tak to jde mimo mně, v krumlově jí asi mít nebudeme. Andrej nevíš něco o té mlýnské krčmě a tak? asi ne vid,když to chceš mít v čk, což chápu když tam bydlíš...já bydlím bydlím na druhou stranu od hluboké - na tábor a ten můj zase za krumlovem tak to chci udělat někde mezi...ale to se ještě uvidí... Kdo ste tu psal že bydlíte na Pankráci??? (přestávám mít přehled) já bydlím na Vyšehradě :-D hezký večer všem...jo a poradte mi tu kadeřnici???a ještě něco - kde budete kupovat prstýnky? přes net se mi do toho nechce a přes svatební salon je to poměrně mastný....díky paaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Kristý no ta to je super, to hned ber, všichni si to moc chválej...Jinak dneska přítel rozhod, že jedem zítra domluvit tu hostinu a ubytko do Hluboký....:-D Tak to jsem zvědavá s čím zítra večer přijedem...:-D Takže zjistim podmínky a pak dám kontakt jo?! Ahojky Lucí, sem si myslela, že už se tu dnes neobjevíš...:-) Ty jo prstýnky nevim kde, ale přes net bych to taky neriskovala...
Odpovědět
Profilova fotka
twigik : Já bydlím na Pankráci :-D Tak to jsme skoro sousedky :-D Kadeřnici neporadim, takhle na dálku vim akorát to, co jsem někde vyčetla :-N Ale prstýnky budem kupovat ve zlatnictví na Nám. Bratří Synků, je tam zlatnictví(taková velká býlá cedule "zlatnictví") a tam jsme našli co jsme hledali :-D mam fotku v albu. Mají tam nějaké prsteny jako typové, a dělají na přání různé kombinace a i podle obrázku, mají tam i katalog s fotkama co dělali někomu na zakázku pro inspiraci. Líbí se mi že to dělají z nerhodovaného bílého zlata, ale prý by to i porhodovali na přání :-) Cena cca 8tisíc - což je víc než super. Navíc vykupujou zlato za 300kč/gram, takže když donesem vlastní zlato, budem to mít ještě levnější :-) Ándrei: vypadá to že to bude super typ, určitě zajedem ochutnat, poslala jsem jim email kolik tam tak ten dort stojí :-) Taky jsem zvědavá jak ti to dopadne, tak pak napiš ;-) a i napiš kontakt :-) Asi musim vypadat jak blázen, když svatba až víc jak za rok, a takhle už to máme rozmyšleno, musím to vysvětlit měli jsme mít svatbu už v dubnu nebo v květnu, ale pak jsem si uvědomila, že mám v květnu zkouškové :-| (studuji dálkově) a muselo se to přesunout na září, ale taky hezký měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn: jj, taky jsem na to koukala, zajímalo by mne, kolik si přirazej za to, že to objednaj a přivezou :-)))) Takže jestli jsi do Moka psala, tak mi to pak, prosím, taky napiš, jsem jedno velké oko :o) Co se týká prstýnků, já nakupuji téměř všechno přes web, i prstýnky už máme (také přes web - a to jak zásnubní, tak snubní). Mám trošku problém s tím, že jsem alergická na kovy, dokonce i na chirurgickou ocel :D, takže byl docela záhul sehnat něco, po čem se neosypu a neupadne mi prst :-))) Nakonec máme prstýnky z kaleného stříbra, stály asi 500 Kč - už ani nevím, jestli jeden nebo oba dohromady, máme je už dlouho. Tím, jak jsou kalené, tak na slunci září jak kdyby stály nejmíň 10 000.- :-))) Osobně bych se v ověřeném a známém shopu nákupu přes internet nebála - ovšem zlatnictví bude lepší určitě, člověk hned ví, na čem je, v e-shopu to mohou šikovně nafotit, že to vypadá kdoví jak a pak je člověk zklamanej :-I
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
renfi tak dort co mi nabídli v gold za 3tis mi nabídli v Moka za 2 tis ale bez kytek(ozdob), a to ještě nevim jestli si připlácej za dovoz a tak... uvidíme co mi napíše s tím dovozem. Takže ve výsledku by to vyšlo říkám si o pár stovek levněji. Je to ale taky tim, že je nějaká daň sprostředkovatelská nebo co 20%, to nam řikali na veletrh zástupci hotelu Růže. Jinak Růže je taky pěkná, ale je tak o 30% dražší než gold, který přiznejme si, není nejlevnější. Neznáte ještě někdo neco jiného v krumlově kde se dělají hostiny? Že když tam budem, tak bychom to zkoukli najednou. Taky kvuli snoubenci, aby měl možnost "výběru", aby z toho měl dobrý pocit, že si může vybrat :-D renfi já taky nakupuju občas přes net, ale taky jak říkáš u ověřených obchodníků, třeba prstýnky když nevím jak by vypadali ve skutečnosti nechci ryskovat, takhle v tom zlatnictví jim to tam lajcky vysvětlím jak to chci a uvidím na tom zlatníkovi jestli mě pochopil :-D
Odpovědět
ahojky holky, tak vás zase zdravím. zrovna jsem zjistila jednu novinku. volala mi ségra, byla už podruhé v salonu DAIRIS v českých budějovicích - a je tam dokonce i vizážistka,modelace nehtů atd. a říkala ségra že bomba! já tam půjdu asi 3.9 - jdu na svatbu tak se tam nechám asi učesat (pokud bude čas)...prej sou milý, fakt perfektně učešou a na to že fungujou asi měsíc maj dost klientely. tak uvidíme, netový stránky ale bohužel nemaj, aspon já je nenašla. a s těma mini zákuskama jak jsem psala - tak ségra říkala že je to v Břilích u Třeboně a stojí 4,50. je to firma Tlačil (je to výrobna). jestli maj i netový stránky tak to nevím...tak to jsou ode mne novinky, zda se o někomu bude hodit, nevím. Kristýnko a maj to zlatnictví na www? že bych se koukla? Andrejko : to víš měla jsem ještě časík večer napísat, to jsem zrovna stihla dobu kdy tam nebyl přítel, jinak jak se furt učí, nemám šanci :-D ale dneska jsem do 7 v práci, tak se tady asi ještě objevím :-D tak zatím...
Odpovědět
Andrejko ty máš taky Tomáše jo??? to už si děláš srandu ne???? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka: :-D :-D :-D Tak to je něco, a představ si že jdu v tom samym termínu taky na svatbu....:-D Neni možný...už to nechápu! :-. Tak za chvilku vyrážíme, tak držte palečky ať nám daj nějakou pěknou cenu na hostinu a ubytko :-)
Odpovědět
:-D ty si vopice vid? :-D no jo, osud :-D ještě mi řekni že jdeš taky na Zlatou Korunu a já už nebudu moct :-D tak pak dej echo co a jak...dobře pořiďte ahooooj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě chvilku a už opravdu vyrážíme...:-D Já a opice? Né! Jedeme pro změnu do Prahy...:-D Jo a mimochodem, teď mi došlo, že mám vystudovanou taky zdrávku...:-D :-D :-D Tak se tu mějte, večer se skáknu pochlubit s dojmy a pojmy. :-D
Odpovědět
teda to jsou shody to není možný? ale sestřičku asi neděláš vid? já jsem šla do phy studovat ještě Bc už jsem tu zůstala :-D co tu budeš dělat, jedeš se na mě podívat jo - jestli nejsme dvojčata? :-D tak čusík pusík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D No jedu tam na tu svatbu přeci...:-) Ne ne sestřička nejsem, jsem zubní technička, ale stejně to nedělám...:-) Tak se tu mějte, večer páčko...:-D
Odpovědět
ahaaaa jo na tu svatbu, tak to si vyměníme místa zase na chvilku :-D já serfuju po netu a hledám nějaký prstýnky a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem našla stárnky toho zlatnictví, to je pro mě taky novinka, myslela jsem že je nemaji :-D wé.wé.wé.zlatnictvihanys.cz :-D Holky,holky, normálně mě napadlo, jestli tady někdo nemá schizofrenii? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, začal mi v hlavě strašit další bubák :-) Chystáte nějakou svatební zábavu? Jaký s tím máte zkušenosti ze svateb v okolí? Nerada bych, aby naše svatba byla jedna obrnuda - jak tomu právě povětšinou bylo na svatbách, na kterých jsem byla :-( Třeba po obřadu se budeme tak hodinku fotit - a co budou dělat chudáci hosté? :-/
Odpovědět
budou koukat a tiše závidět:-) ne hele tak to fakt nevím, když se vdávala ségra tak jsme koukali, taky se fotili...nevím ani, ono to tak uteklo.... :-)
Odpovědět
renfri kolik si říkala že tam tak vyjdou ty snubáky??? mě se líbí ty co jsem dala do alba...tak abych věděla cca kolik se to tam pohybuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D Taky sem koukala na to zlatnictví a taky bych si tam vybrala :-) Takže šup sem s přibližnou cenou...:-) Je to kousek od babči, takže až tam pojedu rovnou se zajdu podívat...:-) Jinak včera: mise splněna, nebude to sice žádnej luxus, ale ta cena!!!!:-) Už máme zarezervováno!!!:-) Super přístup! A tak teď musim dát dohromady ten raut, mám si napsat co chceme a oni nám vše splněj :-) Holky a jak to máte s ubytováním? Platíte to hostům??My jim prostě řeknem, že je tam možnost přespání a že to stojí tolik a tolik... Jinak já budu dělat svatební noviny, takže budou hosti číst když se budem fotit a nebo se budou fotit s náma...to k tomu prostě patří, holt musej počkat....:-)
Odpovědět
nazdárek Andrejko:-) to je dost :-D teda, to je dobrý, máš termín ještě později než já (pokud teda ještě nebude změna) a máš tolik věcí už a já???NIC :-D no jak říkám, to pak budou fofry :-D ale není nad to, si vše rozmyslet a pak to prostě jít zařídit :-D jak ses ptala na to ubytko hostům, tak to budeme mít jako ségra, která měla danný dva řidiče (ne z příbuzenstva!) a ty prostě pak rozváželi. myslím že to bylo dobrý a co dem ted na svatbu tak to taky tak maj...zaplatit ubytko 50lidem? ne děkuji, ještě bych chtěla někam na svatební cestu :-D
Odpovědět
ještě se chci zeptat, skleničky na přípitek na obřadu prý na dávají na Hluboké (a nechávají je i na pamatáku). je to tak? a ještě se chci zeptat, zda je nutné si koupit polštářek pod prstýnky, nebo ho tam mají taky?
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás je právě problém, že většina přijede z Prahy, takže prostě pokud se budou chtít opít a zadarmo najíst tak si to holt budou muset zaplatit....:-) Jo abych nezapomněla, je to Sporthotel Barborka, maj tam dokonce i trampolínu tu velkou - to budou fotky :-D a taky welnes....:-) Paráda... Jak že mám všechno????Já nic nemám, jen foto a ted už zamluvenej hotel....to neni moc...
Odpovědět
lepší něco než nic ne:-) a ten hotel je přímo někde v čk? já bych radši něco aby byla kolem příroda, jako je štilec, bartochov a tak...uvidíme jaký názor na to bude mít můj přítel :-D jo jinak mám dneska v práci docela pohodu, tak koukám na různá témata a koukala jsem jak některé holky vyráběli ty čokoládičky a úplně mě to nadchlo. to já vůbec nevím že se dělá :-D jinak jsem zvědavá na svatbu na kterou ted půjdu zda mě něčím osloví:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?