Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jestli to neni pondělí tak mít otevřeno budou ;-) doufám Jinak se vám hlásím po návštěvě krumlova :-) Byla uspěšná, v Goldu je to krááásný :-) Lidi moc milý a jídlo bylo výborný :-) prý se platí cca měsíc dopředu záloha 80% z předpokládaný konzumace. U sálu kde je hostina je i místnost s barem, kde mužou papat fotograf a kameraman, aby byly trochu separátně. Teměř nic neni problém. Kdybysme nechtěli regentský sál, tak restarace a tam by byla k dispozici i terasa. Jinak zahrada moc hezký :-) Máme zamluveno. Taky jsme vybrali v krumlově květinářství :-) Ted jen kosmetiku a kadeřnici :-/
Odpovědět
je to sobota:-( fakt by mě to mrzelo:-( tak to je bájo že se ti tam líbí a nějakou předběžnou kalkulaci ti udělali???
Odpovědět
tak mi volal kamarád a říkal mi že tam jsou svatby i na Velikonoce že je to fuk (pracuje tam jeho mamka) a dokonce zná p.Peprnou,tak mi zkusí protekčně v pondělí zapikat termín tak jsem zvědavá zda p.Peprná povolí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no vidíš, žádný strach :-) no ceny známe, takže uvidíme jak si to vykalkulujme :-) ale chtěli bychom zmáknout hostinu do 30tis, to bych řekla že se vejdem určitě i s orientální tanečnicí. A co mě překvapilo, tak se tam smí pouštět létající lampionky. Byly jsme včera večer na procházce Krumlovem. To je táák romantické město :-) už se těším až se tam budeme v "noci" prohánět s fotografem :-)
Odpovědět
jj je to tam krásný:-) Tom bydlí kousek od čb...teda bydlel ted už jsme spolu:-) (teda už delší dobu :-D ) kolik máte lidí???
Odpovědět
Profilova fotka
počítáme cca 30 i s náma :-) a kde ted Luci bydlíte? Když jsme tam byly tak jsem na tebe myslela :-) Ty si psala že v Krumlově ne?
Odpovědět
z Krumlova je Andrejka a já jsem z Prahy, původem ale taky z jihu kousek od čk:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahá, tak to jsem si trošku spletla :-)
Odpovědět
:-) krapítek:-) co je s tou Andrejkou? asi na nás zapomněla:-( tak jsem se rozhodla po celovečerním prouzdáním po netu na růžovo - fialovo bílou svatbu:-) snad to bude hezký...nebo myslíte že je to blbý????
Odpovědět
Profilova fotka
určitě není, bude to super ;-) taky se mi tahle kombinace líbí. Původně jsem měla vybranou fialovou ale potom co jsem dneska objevila nádherné kytky na netu, nevim nevim ...
Odpovědět
a jaké kytičky se ti líbí???dej do albíka:-) tak dneska se to dověděli i moji rodiče, tak mamka to věděla a já jí psala sms a on si to přečet tatka:-) krapet prekérní situace,ale tatka byl v poho a mamka mi řekla že si myslela že si dělám se svatbou legraci:-) takže mazec...:-) ale prej ofiko se musí Tom zeptat našich, mi řek tatka a tlemil se:-) no jo no:-) takže už je to tady...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluju :-) naše to nějak vubec nezajímá :-) kytí jsou v albu
Odpovědět
Článek se načítá
jak to, nezajímá? já myslím že mi do toho bude kecat moje mamka nebo aspon mi bude říkat at to uděláme co nejlevněji...a až se dov íže máme 38lidí na obřad, tak jí klepne pepka a bude mi říkat at seznam proškrtáme - to vidím už ted...jenže neni koho:-)
Odpovědět
kytičky hezký dám sem jakou mám představu já:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci krááásný, mám podobnou představu i o šatičkách i o kytičkách :-) jojo tata říká že nebude řešit svatbu rok dopředu... a to to po něm ani nechci a mamka řeší když už tak jen peníze. Asi to neberou vážně... ale asi i tim že to pro ně neznamená tolik co pro nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jj v Goldu se platí měsíc předem 80% + záloha na pití - 100 Kč/hodina na osobu. Jsem ráda, že je to tam super :-)
Odpovědět
ahojky tak jsem si dnes zamluvila kapelníka, jsem ráda že má čas, za celý den od rána do novi chce jen 5tis a hraje bomba, slyšela jsem ho osobně, dělá humor a i pobízí hosty jako k odjezdu na obřad a tak, něco jako družba.takže o starost mín:-) tak ted hurá do té restauračky:-))) jinak naši mi dnes řekli že maj neskutečnou radost, tak uf uf:-)))mě to potěšilo. hezký pracovní týden berušky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýýýn, jak je to v Goldu s velikostí místností? Ten regentskej sál je velkej? Nás bude tak do 25, je tam nějaká místnost "tak akurát"? Že tam jde pouštět lampiony jsem ráda, jelikož to máme v plánu. Jaký květinářství jste vybrali? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten regentskej je velkej dost snad i na tancování :-) akorát je tam koberec, což je výhoda když bych chtěla tancovat bosá :-) je tam u toho taková menší místnustka jako bar. Záchody jsou ale ze schodů dole u restaurace, takže to uděláme tak, že babičky budou chodit do našeho apartmá, které je ve stejném patře. Mi budeme mít taky 25-30lidí :-) Květinářství ještě napíšu jaké máme, já si to jméno nepamatuju :-(
Odpovědět
já budu mít p.Urbanovou naproti budvaru . je báječná:-) a navíc naše známá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nemá třeba webové stránky? Holky myslíte že je blbý kupovat závoj dřív než budu mít šaty? Mám takový cuky si koupit ted v bazárku závoj :-)
Odpovědět
no závoj bych určo počkala....podle šatů...ale já zaskoukám zda koupit botky a pak vybrat šaty, nebo taky počkat dle šatů... http://www.budejovice-info.cz/firma/k... to jsou ty kytky, ale moc ukázek nemá, ale když tady projdeš diskuzi, dost ji chválí:-)
Odpovědět
jo a co se týče termínu, tak mi ho zapikaj na konci října, ale paní Peprná říkala že neni žádnej nával na duben tak v poho - tabáček:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
S tím závojem to ještě promyslím, ale botky bych i koupila dřív, záleží jen jestli víš barvu šatů jakou chceš. Pak bych ty botky vzala rovnou na zkoušení.
Odpovědět
jasně bílý, jiný nechci:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem blázen, ale já ten závoj musim mít :-) co je vlastně s Andreou?
Odpovědět
já nevím co s ní je:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jémináčku, závoj si klidně pořiď :-))) Taky už mám boty, co se mi prostě líbily a když mi nepůjdou k šatům, tak ... tak nevim :-D Ale musela jsem je mít :) Mě padly do oka tyhle květiny - http://www.ateliererika.cz/erika/2-AT... - hlavně proto, že je to v Krumlově, kde budeme bydlet.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nemůžu si pomoct :-D a když by se nehodil, tak to pak prodáme ;-) doufám :-. A renfi zjišťovala sis ceny těch kytiček?
Odpovědět
já o víkendu taky vyjedu na výzvědy. já teda ted řeším tu restauračku, ale spíš čekám na ten termín, kterej je dost zásadní...našla jsem super restauračku, levnou, ale....dělaj svatbu do 32 lidí:-(((
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?