Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
To mi řekla paní taky, i mi dala číslo, bohužel i telefonicky napsala, že půl roku dopředu :-(
Odpovědět
a myslíš že to fakt telefonicky stačí jo????no tak to hned 1.11 žhavím dráty:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Představuji si to tak, že ten půlrok předem se termín telefonicky zamluví a zároveň se domluví osobní návštěva, při které se předloží potřebné formuláře a doklady. Přece se tam v lednu nepohrkám jen proto, aby mi řekli, že "ještě ne" :o)))) Každopádně nám sem pak napiš, jak to skutečně probíhá :-))))
Odpovědět
holky já se docela bojím toho, že tam zavolám a ona mi řekne že 23.4 můžu třeba už jen ve 3 a tak, prostě nějakej blbej čas nebo tak:-((( proč se to nedá zamluvit hned a vědět na čem sem, to je debilita prostě! takhle se nedá skoro nic plánovat, prstýnky a tak, protože kdyby datum nevyšel, tak co s tim vyrytím nevím teda:-( jo Andrejko chtěla jsem se zeptat, ta restauračka Barborka, dá se tam koupit svoje sudy piva? nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak ty dva měsíce to snad ještě počká, prstýnky za pul roku určitě vyrobit stihnou ;-) My tedy na datumu trváme, a když by nevyšel, tak vyberem něco jiného, datum měnit nebudem :-)
Odpovědět
jj o to nejde, jen psychologicky, je blbost, že nemaj rozpis na celý rok a je to ne?:-) co? no holky podpořte můj názor:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně Lucí je to stresující :-D
Odpovědět
aspon někdo děkuji:-) jako holky, já nemám nic zařízreno sakryš:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak šupky do toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co vlastně máš v plánu jako další zařídit?
Odpovědět
no tak ted o víkendu vybereme fotografa a hned v pondělí mu volám. to pár tipů už máme, jen to potřebuju s Tomem probrat. pak místo hostiny a taky barvu svatby. a pak už to pojede:-))) co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
tak to v pondělí už budeš hezky rozjetá :-) ¨ My už jsme zamluvili fotografa a kameramana, DJ a příští týden se zajedem podívat na potencionální místo pro hostinu. Pak už nezbude než jen čekat do příštího roku, kdy to rozjedem naplno :-) Začnu se koukat po nějakých botách a takových drobnostech, aby toho placení nebylo najednou moc.. Co ostatní jak jste daleko?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky neděste mě....my se teďka musíme přestěhovat, hypo máme podepsanou :-) Ale těch věcí....No a aby toho nebylo málo, tak když já už se konečně uzdravuju, tak zaleh přítel...achjo :-S Jsem ráda, že mám zarezervovanou Zuzku, to jediný mě hřeje u srdce :-D Dneska jsem se zas rozplývala nad jejíma fotkama, to album nuuny je nádherný!!! ;-) Snad udělá takovou nádhernou nevěstu i ze mě :-D Lucí, s těma sudama nevim, skoro nikde ti nepovolí svoje, ale zkus se domluvit (nebo když si vzpomenu já, zeptám se) a když už to povolej tak si naúčtujou špuntovný...já vim, ten budvar mě taky trochu děsí...proto budu pít radši víno :-D a Tomovi to neva....už sem tam posílala návrh na raut tak sem zvědavá...snad to nebude moc drahý, ale myslim, že ne...jo a taky sem psala paní filákový do paulastylu, kolik by stály ty moje vysněný šatičky, kdybych si je chtěla nechat ušít a něco i změnit...vlastně ten korze stejnej a jinou sukni...a vyšlo by to prej na sedm i s poštovným...což je fajn, když vezmu fakt, že bych za půjčení dala šest...co vy na to?
Odpovědět
a špuntovný je nějaký drahý??? no tak uvidíme až něco zjistíš dej vědět ju? a co jsi jim posílala?kolik čeho jo? to já si nedovedu představit ty jo:-((( bože, jak já to stihnu všechno, to bude boj:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co už sem zažila, tak si třeba řeknou 200 za flašku tvrdýho....ale pokud to děláte, že budvar nepijete a chcete třeba plzeň tak si myslim, že to stojí za to i za cenu špuntovnýho...přítelovi to nevadí takže sem v klidu :-D Posílala jsem jim co bych na tom rautu chtěla a oni by mi měli poslat ceny za kg...a podle toho to pak objednáme...
Odpovědět
ahaaaa:-) tak to pak dej info:-) začínám být nervní že nic nemáme, ale Tom klídeček tabáček tak ti nevím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je u nás to samý :-D
Odpovědět
nebude to tim jménem?:-) oba máme Tomáše.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jj těch shod je tu nějak podezřele moc nezdá se ti??? Že by byli i stejný povahově? :-D :-D Sem ráda, že vim 10%, že ten můj je opravdu jen a jen můj a nežije s tebou druhej život :-D Tohle by bylo totiž už opravdu podezřelý!!!:-D
Odpovědět
jen na 10%???? :-D :-D :-D tak ještě je tu těch 90%:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je samozřejmě překlep!!! Samo že 100% !!! :-D :-D :-D :-D Lucí pokořila sem ten tvůj odpočítávač, máš ho tam :-D ;-)
Odpovědět
ale nějakej blbej datum ne 375 dní určo ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sakra :-D sem se překlikla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď už je to ok! :-D
Odpovědět
v poho já už vím asi jak si to udělala já si to upravím:-)
Odpovědět
holky kde je matrika na Hluboké? nebo se to zamlouvá v čb????
Odpovědět
Profilova fotka
Na Hluboký, naproti kostelu....máš nějaký nový info??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se bojím, že mi řeknou nějakou blbou hodinu, ale snad ne :) Řekla bych, že to jsou takové nejstrašlivější noční můry, kterých se pak hravě zbavíme. Taky máme rezervlou Zuzku Scharf, termín už měnit nebudem :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzka je super, náš termín má obsazený, ale Jirka bude snad taky fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jirka je taky borec!:-) Holky tak snad za to platíme ne, tak si snad můžem říct v kolik to chci...chceme to odpoledne, tak přinejhoršim si připlatim ten poplatek za hodinu mimo oddávací dobu....ale jako už tak 4 a půl tisíce za to, že tam pobudem 15 min a nemaj s náma žádný starosti, tak to jim snad musí stačit ne???Přece ti nebudou určovat hodinu aby jim to navazovalo a nemuseli na tebe čekat....grrr, to sem se zas rozlítila takhle po ránu :-D A nějaký novinky v přípravách??? Já nic... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?