Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nic... to by mě taky rozčílili kdyby si ještě chtěli diktovat hodinu... za sobotu budu dávat 6500 tak to je docela pálka pro nas... v přepočtu je to 5 nocí za ubytko na svatební cestě ...
Odpovědět
mluvíte o jirkovi Tvarohovi? já jsem koukala na pana Nejedlýho, Zuzka má náš termín zamluvenej. a ten pan Nejedlý fotil u dvou mých kamarádů a bomba taky a cena docela dobrá, tak to o víkendu vybereme a v pondělí to zamluvím. jo jinak holky kde se zamlouvá tedy ten termín, je to na Hluboké nebo v ČB? a kde ta matrika sídlí? to já vůbec nevím:-) jinak přípravy - žádná změna. přemýšlíme o barvě svatby - buď oranžová,bordó nebo tak, co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucí, už sem ti odpovídala :-) Matrika je v Hluboký, a je to naproti kostelu....hned první dveře za dveřma...:-) Jinak u nás máme barvu zelenou, možná prvky růžový....barborka je v oranžový tak aby to nebylo moc přeplácaný...jinak bych chtěla fialovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
MLuvíme o panu Tvarohovi :-) Tak snad to bude dobrý, fotky vypadají dobře :-) Chtěla bych mít něco extra za fotky a video, neco mín obyčejného, ale nevím vubec jak na to... Tak mi jsme se shodli na fialovo modro bílo růžové :-D prostě takové pastelové, nechci mít všechno v jedné barvě, líbí se mi když je to nakombinované do nějakého "tónu", tak doufám že to nedopadne, jako když pejsek a kočička vaří dort :-D
Odpovědět
žádné nové info nemám :-( ptám se jen, abych věděla kde to teda pak je:-) no jsem zvědavá co my vymyslíme za barvy. Andrejko co je tam do oranžové???? celá ta hala jako stěny nebo jak? ještě nevím kde to bude jen se ptám. zelenou bych taky chtěla, ale měli jí ted, tak nechci bejt vopice a chci mít něco extra, no znáte to :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D když to nepřeženete tak to bude určitě moc hezký Kristyn!!! ;-) Taky bych chtěla mít hezkou a origoš památku, takže střádám nápady na foto....video asi nechám volně natáčet bez póz a tak, aby sme si to užili a nemuseli dělat nějakej složitej scénář....ty jo včera mě přítel dostal do kolen....chtěla sem mu ukázat fotky od zuzky a on na to, že by stejně chtěl někoho známýho z kamarádů kdo to udělá za pár korun....grrrrr No chápete to??? 8-(
Odpovědět
chápu - je to chlap co bys chtěla???? :-D ti pak napíšu jaký hlody měl ten můj, až o víkendu sedneme nad fotografy:-) kameramana nechceme. a ty fotky to nechám na něm, snad budou hezký :-D Andrejko ty tu snad sedíš ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo chlapi....já vim, ale tak jako sem mu vysvětlila, že bude prostě zuzka a ostatního se klidně vzdám!!!A on mě takhle dostane....asi měl horečku :-D No a to ani neví kolik stojí a že přemejšlim, že si jí vezmu na celý den :-D To se z toho asi po...re!:-D :-D No a v takovymhle duchu se nesou celý přípravy....hlavně ať to nic nestojí...:-D Budem stavět tak ho chápu, ale tohle je prostě jen jednou za život!!!Po druhý bych do toho už asi nešla...:-D To jsem zvědavá s čím přijdeš ty...co ti na to řekne Tom.... Nějak se nemůžu zapojit do pracovního procesu...tak sem tady....a hledám...sbírám inspiraci....a tak různě...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky dneska nemužu v práci nějak "rozjet"... Ale za chvilku budu muset... Uff jsem ráda, že muj přítel sdílí se mnou zájem o fotky ... aspon to Kame :-) kameraman mu je nějak fuk. Podíval se na jedno video a řekl že mu to stačí, že hezký... :-D tak jsem ráda že aspon neprotestuje, když už mu je jedno co vyberu :-D Já už jsem vymyslela svatební oznámení :-D musím se pochlubit :-D
Odpovědět
no tak šup do alba kristýnko:-) jj určo pak dám vědět co a jak:-) pak bych chtěla se vrhnout na ty restauračky. ještě jste někde byli nebo jen Gold a ta Barborka??? našla jsem nějaký inspirace i na www.svatebnistranky.cz :-D ale to je asi pro vás zkušenější už profláknutá stránka co?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě to není oznámko, je to jen nápad :-) bude to udělané na jiné fotce... ale až přijdu domu tak to dam na chvíli do alba, chci být originální, tak aby mi to někdo "neukradl" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Renfri, taky sem měla co dělat abych se udržela!:-D Já už mu to řikala několikrát, jsem stejnýho názoru jako ty, prostě přes tohle vlak nejede...:-D Já zatim ani nic nekoupila...:-( Budu muset, nebo aspoň začít vytvářet...ať se mám taky na co těšit už!:-D
Odpovědět
ahojky mě kamarádka včera dala inspiraci na výzdobu, takové ty řetězy - ale nejsou to ty co se dělaj z koleček ve škole :-D je to fakt pěkný. až budu mít časík, zkusím to,a dám to sem.ted mě čeká hora prádla :-S a dneska se vrhnem na toho fotografa. tu barvu jsem chtěla bordó,oranžová, nebo tak. ještě nevím. hezký den berušky a lepší víkend ještě :-D pa
Odpovědět
holky opravdu je povolení jen pro 8 aut na Hlubokou? já budu mít ale asi 10:-( jak se to pak řeší? :-( s tím fotografem jsme se vpoho shodli - p.Nejedlý. a kdyby měl plno tak Landovi. fotili mý kamarádky, s oběma jsou již výborné zkušenosti. ale dělala jsem seznam a vyšlo mi 38lidí na hostinu...ajajaj
Odpovědět
Profilova fotka
Twigíku, s těmi auty je to bohužel tak :-I Ještě jsem auta nepočítala, ale taky se do toho nejspíš nevejdeme :-I Asi to uděláme tak, že zbytek zaparkujeme na parkovišti pod Hlubokou a zdatnější si to vyšlápnou sami, méně zdatní budou odvezeni na trakaři :-D Nebo zkrátka zdola pojede jedno auto vícekrát. Konečně jsem sehnala akorát velký neleštěný nerezový tácek na prsteny. Až se k tomu dostanu, tak nafotím do galerky tu naši kočičinu na prsteny :-) Včera se mi také podařilo zkazit čtyři jmenovky na stůl, ať jsem dělala, co jsem dělala, tak to, co jsem rukou napsala, vypadalo to pěkně blbě. Koupila jsem si novou fixu, tak uvidíme :D Jestli nepíšete krasopisem a budete mít jmenovky - je lepší si je natisknout :-I Na hostinu nám zatím vychází cca 23 lidí, ale to je to "nezbytné minimum" :-I Ráda bych samozřejmě pozvala víc lidí.
Odpovědět
tak to máme opačný problém:-) já bych chtěla na jídlo lidí mín, ale prostě neni už koho nepozvat:-( samo že budelidí 40, musím počítat fotografa a ještě kapelníka:-( chjoooooo:-( jinak ta restauračka Barborka se Tomášovi nelíbí takže to budeme mít někde jinde. pár tipů je, pak to objedeme:-) ale dohodaje že platíme víno+pivo, trvej si každej zacvakne sám! jmenovky jsem ještě nedělala furt nevím tu barvu, nemůžu se rozhodnout:-( tak ještě hledám inspiraci:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jenže todle je přímá rodina všechno právě takže to nejde nikoho vyškrtnout a navíc je mám fakt ráda a vždy nám pomáhaj a tak, tak by to bylo i hloupý. oznámení si vlastní tisknout nebudu, nějaký vybereme a bude. jo a fotografové pěkně na příští rok zvedli ceny - za půl dne dáme 6000 a letošní rok chtěl jen 4500...no ale co, když už tak pořádný fotky což:-)
Odpovědět
holky kde ste kdo???:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsme si dnes v dešti udělali procházku :-) šli jsme od pankrácký Nevěsty přes nevěstu La sposa, do adiny, svatebných doplňků a pak na Pražského povstání a do salonu u Nuselský radnice(kde to bylo fakt hrůza děs) :-) Tak jsme se pokoukali, pokecali s prodvačkama o šatech a dobrý.. Nejmilejší byly v Nevěstě. Jak se jinak máte? Zítra jedem do Krumlova kouknout na gold a druhý den hned zas domu.
Odpovědět
no zkoušela sis nějaký šaty? a cenový relace v salonech??? povídej? a nevíš kdy budou mít nové kolekce???
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel sklamu - neskoušela... Tak prý nový kolekce budou mít cca v prosinci, cenový relace pujčovného co jsem viděla jsou 4-15tisíc. Koukali jsme na obleky, v Nevěstě pujčujou je od 1500kč. Obyčejné prodávají cca 6tisíc ty značkové půjčují od 4,5tis na 4 dny. Tak když neseženem na veletrhu v diplomatu tak zaběhneme pokoukat :-) Překvapili mě ty svatební doplňky. Jaký jsou to cetky :-o nechci hanit kdyby si to tu už někdo koupil, abych se nikoho nedotkla, ale některý věci mi fakt přišli lacině jako ze "vše za 39" a prodávali to tam za xset korun :-S to je business...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýýn, dej pak, prosím, vědět, co a jak bylo v tom Goldu :-) U nás se teď nic moc neděje, akorát jsem ulovila kamaráda, co umí pěkně malovat, že nám nakreslí oznámení :-) A jinak jsem taky čuměla (doslova) co všechno jsou lidé schopní nabídnout jako svatební šperk, pěknej hnus :( Takže trochu trnu, jestli se mi ozve ta paní z fler.cz, protože ty její šperky jsou úchvatné.
Odpovědět
tak šperky jsem neřešila ještě, ale ulovila jsem prozměnu kamarádku, která je kadeřnice a asi se vrátí v březnu na pár dní v měsíci do práce, tak mě učeše - snad to klapne!na veletrh čekat nemůžu je až v únoru a to je docela pozdě:-( když to máme v dubnu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
A proč zrovna duben, že se tak ptám? :o) Možná to tu někde zaznělo, ale jsem zvědavá - na mě je v dubnu ještě zima a pršivo :o/
Odpovědět
ségra to měla taky v dubnu a měla krásně teplo...tak mi si ho vybrali, líbilo se nám to 23.4...:-) ono ti může lejt i v srpnu to je podle mě fuk:-) a zima? budeme trsat a pít a bude teploučko:-) vy to máte kdyže?
Odpovědět
Profilova fotka
8. července - snad nebude vedro jak prase... no, to se uvidí, počasí je mrcha. U nás v rodině to byl květen a červen... takže hezky navážu :))
Odpovědět
tak jsme to včera řekli potencionální tchýni, protože první co bylo se ptala kdy bude svatba:-) tak jsme to řekli. byla ráda to je jasný:-) jen chce abysme to ještě řekli ofiko - achjo:-( jsem myslela že to roznese a bude:-))) Andrejko kde si????
Odpovědět
ted mě dostala jiná diskuze tady:-( náš datum 23.4.2011 jsou těsně před Velikonocema - budou tam oddávat????:-( nebude zámek uzavřen???sakra:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?