Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez tak to je fajn že jste si to užili :-) to máte za dveřma ... ono to strašně rychle uteče nakonec.
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám se pomalu srovnávat s tím, že počasí bude stát za pendrek... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri proč by stálo za pendrek? Má být hezky ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No nevím, podle předpovědi pro Český Krumlov moc ne - zataženo a přeháňky :-/ Ale tak uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Marky prosím tě, tobě říkali kolik na ten raut je tak počítáno jídla na jednoho? Máte to taky na osobu že? Ted jsme přijeli ze seznamování rodičů a tam to hrozně řešili abychom si zjistili když chtěj 200kč na osobu za mini raut tak abychom si zjistili kolik tam toho má být na tu osobu, aby nás neošidili a taky s tim pitím. No jsem zvědavá jak to dopadne vám...
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Markét neboj, to vyjde, žádná předpověď jim zatim nevychází...už drzhý den se budim do slunečného rána a sprchne vždy tak max 5 min takovej pidi deštík přes den...jinak je tu hezky a teplo ;-) Jinak mám volno do pátka, takže kdybys potřebovala s něčím pomoct, vyzvednout či jen podpořit určitě se ozvi :-D V sobotu se bohužel na hlubokou nedostanu :-(
Odpovědět
všechny vás zase po dlouhé době zdravím:-) koukám že tu u někoho vrcholí přípravy! moc si to všechny užijte, počasí určo vyjde. já mám ted týden dovo, ale bohužel jsme nikam nejeli, první manželská hádka se vyskytla, tak to prostě padlo:-( ale tak to k tomu patří...jinak u mě nic nového ani starého:-) mějte se všechny bájo!papa
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a @twigik ahojky :-) Novomanželky :-) Tak u nás probíhalo seznámení rodičů - maminky s míma rodičema. Přítelova maminka je docela praštěná, vymejšlí jak budem pašovat jídlo z auta na nostinu :-D Jak zjistila, že naši taky by pár věci změnili tak hned začala halekat jak by to udělala doma na zahradě, a že mame hezkou zahradu, a že by tam byly taky hezký fotky atd :-D takže si to dokážete představit...
Odpovědět
kristý nenech si do toho kecat. naštěstí já todle neznám, vše jsme měli jak sme chtěli my, babička teda taky snahu měla ale já jí hned utla v začátcích a bylo. sice byla naštvaná ale přešlo jí to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no snažíme se... Tak dneska další dvě nevěstinky... ja jsem už tak nervozní jak to jede jak na běžícím pásu :-)
Odpovědět
teda to počasí dneska - fuuuj:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, máme to za sebou. Dokud jsme neřekli "Ano", tak bylo hnusně, jen jsme vstoupili do svazku manželského, udělalo se hezky. I když spousta věcí nevyšla, jak měla, na některé jsme prostě zapomněli, tak to byl nádherný den a oba jsme ještě teď moc šťastní :) @kristyn.g Eh, já jsem ten raut zase tak moc neřešila, byla tam jídla hromada a ještě o půlnoci si někdo dával kuře, zbývalo toho dost. Byla jsem s nimi maximálně spokojená, tak doufám, že budeš taky :)
Odpovědět
Článek se načítá
renfri: gratuluju a vítej do kruhu manželek:-) těším se na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak upřímně, nemohu si na to zatím zvyknout a když se manžel představuje novým jménem, tak mi přijde, že mluví o někom cizím :-/ Ale to se poddá :) Bylo to nádherný moc moc moc a mrzí mě, že už je po všem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri tak gratuluju že ste to zvládli :-) A mužu se prosím ještě zeptat jak dlouhé jste to nakonec měli a na kolik vás vyšly nápoje? Já jen kolik máme počítat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Absolutně jsem to nečekala, ale jeli jsme do pěti do rána :-O Outratu Ti napíšu do PM, ale když mi řekli, kolik mám doplácet, tak jsme s manželem oba koukali jak puci, požádala jsem paní v recepci, ať se přesvědčí, jestli je to opravdu všechno, protože to bylo směšně málo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri jo a co taneční "pakret" Neni tam moc málo místa? Měliste DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g DJ jsem byla já :o)) Respektive jsem připravila hudební mix, ale snad se lidem líbil, Lukášův kolega si ho chtěl zkopírovat :) Taneční parket - nám stačil, tančili jsme až k ránu, když už nás tam moc nebylo :o) Nj, fakt mě mrzí, že už je po všem, byla to bomba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se konečně hlásím i já! :-) Svatba byl naprosto úžaná, strašně mic rychle to uteklo, ale užili jsme si to všichni, jen ráno jsem myslela že mě klepne z toho deště, naštěstí potom ustal když jsem jeli na obřad a sem tam spadly tři kapičky ale jinak v pohodě, hlavně že bylo teplo a když jsme pak vycházeli z obřadní síně tak dokonce svítilo sluníčko, takže úžasný.. A odpo už bylo vedro jak blázen.. Na hostině taky vše naprosto dokonalý - Markét i my jsme počítali že zaplatíme o hodně víc, takže příjemný překvápko :-) Jediný problém byl před obřadem - na půl dvanáctou tam měli objednaný dvě svatby, takže se to tam řešilo, já byla ale v pohodě, klidně bych těch 10min počkala, z tý druhý svatby tam někdo vlítnul a že to takhle nenechá, že budou chtít vrátit půl peněz zpět - což se jim na jednu stranu nedivim, maji v tom na hluboký bordel-ta nástěnka v době počítačů stačí.. Nakonec vzali nás na půl 12 jak jsme měli zaplaceno-jestli třeba jsme to objednávali nebo platili dřív... Říkal Pavel že kdyby vzali nás jako druhý že by chtěl taky vrátit nějaké peníze, absolutně té druhé svatbě museli nabourat program, i když jde ochvilku čekání... Jinak vše podle plánu, žádnej jinej průser s nestal.. Celý týden jsem se těšila na to všechno jídlo a pak jsem měla stěží oběd a asi až v půlnoci guláš, vůbc nebyla chuť, cukroví a to slaný jsem snad zobla tři kousky... :-) No takže u nás to dopadlo vše úžasně, líp snad nemohlo!
Odpovědět
Hurá, Péťa je zpět!!! No Petí hlavně, že jsi spokojená! My teď trochu nervíkujem z počasí taky, ale třeba to nakonec vyjde! Tak vám přeju hlavně hodně štěstí a aby jste spolu byli moooc spokojení!!!
Odpovědět
Peti vííííítej mezi manželky!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balet já se taky nervovala než jsme vyjeli a pak už mi to bylo jedno, takže tim se nezabývej a užívej si Váš den, kterej uteče jak voda... !! :-D Jupíííííí, už jsem s Vámi manželka!!! :-D Ale popravdě mi to ani nepřijde, připadám si stejně jako dřív :-) Jen je takový hezký představovat Páju ne jako přítele ale jako manžela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, uteče to jak voda a hlavní je nic neřešit a užívat si to :) Pár se nám toho poskákalo, ale co... jestli se to někomu nelíbilo, tak je to bohužel jen a pouze jeho věc, my si to užili skvěle :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez @renfri Holky moc moc vám oběma gratuluju!!! :-) Doma nám odpad net, takže sem nemohla ani popřát ani sledovat vývoj posledních příprav... :-/ Sem ráda, že vám to také dobře dopadlo. Peťul u mě je to stejný, nic se nezměnilo, jen to jméno a můžu oslovovat můj manžel apod, ale ještě teď si připadám divně když to vyslovuju :-D Holky, moc se těším na fotečky!!! Markét jaká byla spolupráce se Zuzkou? :-) Teď mě štve že sem byla mimo ČK, mohla sem vám špiclovat po městě nebo držet zuzce clonu :-D Peťo měli jste Pavla Velka? Nebo nakonec někoho jinýho???
Odpovědět
Profilova fotka
Nezměnilo se u nás nic (akorát je doma borčus, protože se nám nechtělo vybalovat a uklízet), na titul "manžel/manželka" si zatím nemohu zvyknout, a jelikož si vzal i moje jméno, tak je to ještě horší, asi na změnu u sebe bych si zvykla lépe, ale tak co, respektuji přání svého manžela :) @a.n.d.r.e.a Spolupráce se Zuzkou byla super, i když jsem občas měla dojem, že se v těch pozicích rozlomím na kusy, byla to dřina :o))))) Rádi bychom s ní fotili i Rande, ale to až tak na podzim nebo příští rok, jelikož nemá volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jojo Andrej, měli jsme ho, a hrál fakt úžasně, i starší generace si pochvalovali že to není žádná divočina, a že se na to dá krásně tancovat @renfri s tim bordelem mi to ani nepřipomínej, to bylo u nás to samé, včera jsem jen tak lehce poklidila z nejhoršího, ale když jsme se v neděli vrátili, to byl mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já budu paní "manželka" za necelé dva měsíce !!....Už druhou noc nespím a nebo mám divoké sny. Je to hrozný jak to na mě doléhá........ Chtěla jsem jen jedno, než se z toho dočista zjančím....poděkovat Vám všem , že jste tu!!!!!!:-)))))):-))))
Odpovědět
@pavlinka_paja Neboj se ničeho,to zvládneš:-). Sny jsem měla týden před svatbou taky divoké,ale nakonec jsem ve svatební den byla úplně klidná. Prostě jsem si řekla,že je to můj den a nenechám si ho ničím zkazit a chci si ho užít:-). Pokud se něco nepovede dle tvých představ,tak si z tho nic nedělej a užívej si to,utečr to strašně rychle a bude z tebe taky manželka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez ahojky Petul, také Tě vítám mezi námi manželkami :) Jinak fotečky jsou nádherný i když zatím jenom od kamarádů, ale slušelo ti to moooc, já měla občas problém ze začátku, občas jsem říkala místo manžel ještě pořád přítel :D, a občas se představila ještě starým příjmením, ale už jsem si tak nějak na to nové příjmení zvykla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Taky gratuluju Markét, snadka vše proběhlo podle tvých představ :) a ten jste užili pořádně :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?