Svatba, léto 2012, Hradec Králové

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :) ... najde se tu někdo, kdo se bude vdávat v období červenec - září 2012 v Hradci nebo okolí a chtěl by se mnou "sdílet" přípravy a podělit se o zkušenosti ?? :) Byla bych ráda ... Zatím kromě šatů nemám vůbec nic zamluvené a skoro ani v ničem jasno :D
Odpovědět
Profilova fotka
@barka_barka jé, to je zajímavý nápad :) a afterparty máte kde? na tu taky pěšky? :) My máme obřad ve 12,30, takže taky chceme zvolit focení už před obřadem, protože nechceme pak svatebčany zdržovat, ono budou stačit i ty společné fotky a zabere to dost času. Já mám se švadlenou štěstí, bude jí moje nastávající tchýně :) takže se nemusím bát.
Odpovědět
@lusyene Afterparty máme na Stříbrňáku v teepee, tak tam už to pěšky nepůjde :-D Hromadný odjezd plánujeme jen z části, někteří svatebčané se chtějí před večerem přavléknout, aby si hodobožové šaty neumastili prasetem :-D Předpokládám, že auta budou parkovat v pivovaru, tak buď tam zase dojdeme, nebo se necháme nabrat po cestě,dateily se ještě musí doladit :-) Neřešim ani žádnou svatební výzdobu na auta. To s tou švadlenou ti teda závidim, já se jedu ještě zítra podívat do Prahy a jestli mně tam nějaké šaty padnou do oka víc, asi tý zálohy budu dost litovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene Taky sme o tom penzionku u važovali,je moc hezký,ale pro nás jaksi nedostupný,máme dosti omezený rozpočet takže Palčice dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme včera byli v Penzionu Nad Oborou, moc se nám tam líbilo, takže to pronájem prostor asi vezmeme ... neměl jste tam někdo svatbu? Ještě musíme doladit catering, to bude asi ta největší pálka ...jak se to říká?? že to je jen jednou za život?? :D to tedy doufám :) Jak pokračujete vy, nevěsty? :)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, my plánujeme svatbu na 10.8. a zatím máme zamluvený jen termín a sestavený předběžný seznam hostů. Nemáte někdo tip kde uspořádat hostinu? Máme přestavu, že by to mělo být tak do 20 km od HK, salonek, menší taneční sál... Tak pro 20 lidí na oběd a dalších 25 (kamarádů) by přijelo večer. Děkuju za všechny tipy :-)
Odpovědět
@granda Mám prosbičku, mohla by jsi mi poslat kontakt na svatební koláčky - Újezd u Černilova a na paní z Opatovic, co peče dorty? Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@pepina01 paní v Ujezdě se jmenuje Skákalová, zkus vyhledavač, jinak je pořád doma, mají výrobnu na vratech, jedinná křižovatka v Újezdě, tak to najdeš,,, jsou u sochy svatého paní v Opatovicích je na tel. 775145849 Macháčková,, super doporučuji na dorty a cukrovíčko,, nádherná práce, najdeš i na facebooku,,, @tmavokraska dříteč, hrobice, srch,,,
Odpovědět
@tmavokraska Mě se moc líbí Šrámkův statek..kdybych o téhle možnosti věděla dřív, tak bych neváhala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ještě stále zvažujeme zda vzít Penzion Nad Oborou, přeci jen nechtějí zrovna málo peněz za pronájem, napište mi, prosím, tipy kde uspořádáváte svatební hostinu a večerní zábavu ... mám pocit, že v Hradci nic moc není :( DĚKUJI !!
Odpovědět
Holky kde objednáváte zákusky??
Odpovědět
@granda ahojky, moc děkuji za kontakty, vyzkouším :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Hojda nevěsty,tak jsme dnes zařídili dortíka,kytky a výzdobu domluvili...teďkon to jen všechno poshánět na netu a objednat :-) nějak to letí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@lusyene Ahojky, tak jak to vypadá, už jste něco našli?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte jak je to v obřadní síni u Špuláků s prstýnky?mají na ně nějaký talířek nebo si tam máme přinést něco na čem nám je pak podají??začínám hysterčit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka_nevesta- my máme od jedné cukrářky věnečky plus asi nejspíš mini zákusky z Tritonu nebo jsem našla ve Všestarech nějakou cukrárnu kde to mají také docela levné a pěkné :-)
Odpovědět
@bartymisska jo vidíš...to by mě vlastně taky zajímalo :D....a zákusky jsem nakonec objednala v tritonu
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka_nevesta a kolik druhů a počet těch zákusků jsi měla???
Odpovědět
@bartymisska máme objednáno deset druhů po čtyřiceti kouskách, k tomu si uděláme nějaký střechy a roládu a malý cukrovinky doma
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka_nevesta není to nějak moc??kolik máte hostů???já bych to viděla tak na 50 kusů maximálně,tak 5 druhů :-) máme totiž 4 patrový dort plus ještě podkovu....
Odpovědět
@bartymisska máme to i do výslužek
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka_nevesta tak to joo :-D jinak mi to přišlo moc...my máme 4 patrový dort plus 30 věnečků,20 ovocných košíčků,obdélníkový dort 30x20 cm plus 2 30cm rolády a moje tchnyě má snad 5 dortů,rolád a nějaké drobné cukroví,jenže ona vlastně ani neví kolik jí toho kamarádka napeče a chce to mít na stůl a do výslužek pro svojí stranu rodiny,s ní je to složitější takže jsme si objednali ještě pro sichr svoje....není nad tchyně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde objednat koláčky? Díky
Odpovědět
@nevesta_klarka Ahoj :-) my pečeme doma v sobotu, ale další objednávky nepřijímáme :-D Zkus si pročíst tady v diskusi. Holky psaly, že ve Stěžerech nebo v Újezdě u Černilova..
Odpovědět
Ahoj holky, poradíte, jestli má dům U Špuláků nějaké oficiální internetové stránky??? Nemůžu najít... Díky.
Odpovědět
@bartymisska ahojda,my tam máme mít grilovačku 8.6.2012, když jsme se tam domlouvali s těmi pány,tak říkali,ať se stavíme několikrát,že si to můžeme všechno v klidu nachystat a připravit. Stoly tam měli uspořádané do U,což nám vyhovuje,takže jen pak udělám nějakou jednodušší výzdobu a hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka cukrárna stěžery je vyhlášená :-) super přístup,velmi příjemné jednání...my si pro ně jedeme ve čtvrtek tak pak napíšu jaký byly chutově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak já se taky přidám. Bereme se s přítelem 17.8. u Špuláků. Chtěli jsme 18, ale to jak naschvál v HK neoddávají. Jinak pokud někdo nemáte ještě půjčené šaty, tak vřele dopuručuji Astrid v Roudnici. Mají tam pěkné šaty, paní je velmi ochotná a za 5 tisíc je půjčení šatů, bot, šperků, výzdoba na auto, figurky na dort....Hostinu budeme mít u Svatého Jána ve Svoborných Dvorech.
Odpovědět
@mtc u Jána jsme taky původně chtěli a celkem nás pak chtěli natáhnout na alkoholu, tak na ně bacha...;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také přidám pár zkušeností........koláčky ze stěžer mohu doporučit, měli jsme od nich i minizákusky a taky ok, dort a minizákusky jsem také měla z Tritonu, tam je výhoda dovozu na jakékoliv místo kam si určíte. Místo hostiny jsme dost dlouho vybírali, Jana ve Svob. Dvorech bych docela vymluvila, nic moc ochota, s placením taky prapodivné a navíc nám řekli, že nás tam nechají max do pulnoci, že druhý den vstávají do práce. S klidným srdcem doporučím LTC restaurant.....ochotný majitel, který vyhoví ve všem a přijatelná cena.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka_nevesta Moc dík za varování. Ale budem tam mít jen svatební oběd, tak to snad bude v pohodě, protože tam alkohol pít nebudem. Takže se tam vlastně jen naobědváme. Budem tam tak od 12 do 16, tak snad se nic děsivého nestane. My to máme zas na doporučení od známých, kteří tam byli spokojení
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?