Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka @vera_vila my naštěstí máme obřad až v těch 14 hodin, takže prostoru a času na to odjet si ke kadeřnici budu mít dost. Možná jsem i ráda, že vypadnu z baráku.... :-) Ale stresovat budu určitě, to je mi jasný. @danaruj ať ti zkouška dopadne dobře. Mě to všechno čeká až těsně před svatbou, což mě teda mrzí, že to není dřív, ale zase nebudu mít moc prostoru si vymýšlet, jelikož jsem hodně nerozhodnej člověk. @danaruj jé, to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo bude vyzvedávat kytku. Sice mě to trošku mrzí, že to nebude takové romantické, ale zase budu mít květinu dle svých představ. @trckin ještě máš prostor pro změnu. Já se toho taky bojím, že účes, co se mi líbí, bude na mě vypadat jak na bubákovi....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím o radu, kde sehnat bílé pánské a dětské boty? Nechci to kupovat někde v salonu, spíš u ťamanů na to jedno použití to stačí, ale kde je mají? Neporadíte? Neviděli jste je někde?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Dneska možná půjdu do města, nebo určitě po neděli, tak bych se podívala, kde by se tak dalo něco sehnat... Ale moc nevěřím, že kor na dítě se něco sežene...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila kdyby jsi náhodou něco někde viděla, tak dej vědět. Mě je jasný, že to bude oříšek něco sehnat. Chci zajet do Brna, ale v tomthle teple ... to by byla sebevražda. Fakt nevím, ale děkuji. No syn asi bude muset jít v sandálech, uvidím, jak to bude vypadat, až dojde jeho oblek. Ale děkuji za každou radu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem se sem zase konečně dostala a koukám, že jsme taky řešili podobný témata u nás, jako že tchýně si sama objednala koláčky do práce a pro sousedy, což jsme nechápali trochu proč, ale jak to tady čtu, tak je to asi tedy taky tradice, tak když si to zaplatila, tak ať, a nebo že kytku si budu vybírat a objednávat sama, ani mě teda nenapadlo, že by mi ji měl vybrat přítel, i když by to třeba nemuselo dopadnout nějak špatně :-) ale stačí, když ji pak vyzvedne. no hlavně už si ji ale musím objednat někde... :-| A chtěla jsem se ještě zeptat, máte nějaký plán i na den po svatbě, jako oběd s rodiči nebo něco takového? Mě se do toho teda moc nechce...
Odpovědět
@janulka1981 Ahojky, my mame rodinu z Karlovych Varu tak budem vsichni ubytovani v jednom hotelu. Rano spolecne posnidame a pak se uvidi. Planujeme mensi vylet po Ostrave a pak pojedou domu. A u Vas budou vsichni spat take na miste?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 tak to máte dobré, všichni pěkně na jednom místě :) naši právě budou rozhození po celé praze, u nás doma, u dědy přítele, u sestry a my asi v hotelu, tak se mi právě nechce to nijak organizovat, tak doufám, že se to nějak vyvrbí a zorganizujou se sami, že se třeba ještě někde sejdeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak do města se dostanu po neděli, tak snad už nebude pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 ahoj, mě květinářka řekla, že stačí tak 3 týdny předem to objednat, ale lepší to mít někde domluvené! @vera_vila pozdě ještě není, nikam jsem se nedostala, tak kdyžta pak dej vědět. MOoooc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
teď hledám na mimibazaru látku na ušití košile pro syna. Koupit nebo sehnat fialovou košilo pro 2 leté dítě je fakt kumšt, takže ji prostě ušijeme a bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
13.8.2011 12:00 Červená Lhota:-) hrozně to letí...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha myslím, že metr látky nemá cenu kupovat kdesi a platit poštovné... ono to asi pak v závěru o moc levněji nepřijde... v TR určitě nějakou látku mít budou...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pmelani jj, tam je krásně :o) Zažily jsme tam svatbu, když jsme se tam byly podívat s kamarádkou a měly to na tom kopečku u kapličky s pohledem přímo na zámek... Museli mít moc pěkné fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila Já vím, jenže nevím, kdy se dostanu do Třebíče, budou ty svátky, takže fakt netuším a pak už mamka bude zase péct na jednu svatbu a pak na naši, takže by neměla čas ji ušít. No něco jsem našla, buďto to v pondělí objednám, nebo ne,ach jo, to jsou starosti :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila máme to v obřadní síni,tak snad to také bude krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pmelani určitě... na Lhotě je všude krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila souhlas, je to tam nádherné teď řeším další problém, nějam mě napadlo, že bych mohla mému nastávajícímu udělat ve svatební den nějaké překvapení. Nevím co vymyslet, poraďte? Něco, co by ho překpvapilo.... chystáte něco takového? Díky za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha teda velké překvapení neplánuju, nějak mě to nenapadlo, ale přítel dostane ve svatební den manžetové knoflíčky, co jsem mu nechala udělat :-)) tak snad bude mít radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Já pro něj mám ten půllitr... Akorát musím vymyslet, jak ho nazdobím... Tak to pro něj bude takové malé překvapení... Jinak nic tak jako nechystám... Dneska se chudák dozvěděl, že bude muset vyzvedávat kytku... se mu ale teda ulevilo když zjistil, že ji nebude muset vybírat... Chudák ale ještě neví, že by ji měl zaplatit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila :-)) :-)) :-)) teď jsem se upřimně zasmála :-)) s tou kytkou a placením :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Njn, chudák... Jsme byli u našich a mamka se ptala, jestli už máme vymyšlený auta a kde se tam u zámku bude parkovat a odkud budu vycházet a jestli David si mě vyzvedne u nich, nebo se potkáme až na obřadě a on chudák nemá vůbec o ničem tušení, protože se o takové věci nezajímá... Takže když jsem mu řekla, že akorát musí vyzvednout kytku, než půjde s rodiči k našim, tak hned celý zbledl, že žádnou nemá, o žádné neví a uklidnil se, až když jsem mu řekla, že ji jen vyzvedne, že si ji vyberu sama... Asi ho budu muset do těch příprav víc zapojit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no tak si ho chudáka pěkně vyděsila teda :-)) na chlapa se holt musí pomalu a dávat přesné a jasné instrukce :-)) já teda svého přítele zapojuju při placení a to bledne chudák taky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka kdyby se víc zajímal, tak se nemusel děsit ;-) Já si myslím, že instrukce "musíš akorát vyzvednout kytky" je poměrně jasná... Ale oni mají chlapi to myšlení trochu jiné, tak holt to asi nepochopil hned... No, s tím placením mi povídej... Chtějí se ženit, ale pokud možno zadarmo... A to šetřím, kde se dá... Všechny blbinky kupuju sama ze svého, šaty si taky nepůjčuju... A to měl silné řeči, jak si tu svatbu zaplatí celou sám, i kdyby ho to mělo stát třeba 50 tis. Ono to nějak dopadne a všechny instrukce se včas dozví...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no muj se taky divil, kolik co stojí, si myslel, že to jen tak sfoukneme a ono ne :-) ale to víš, že to dopadne a dobře to dopadne :-) já si taky výzdobu a blbinky většinou kupovala sama nebo kamarádky mi pomáhaly, tak to jde :-) tak nejduležitější instrukci jako je čas a místo bych teda říkala s velkým předstihem :-)) :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Tak na tom jsme se naštěstí už dávno dohodli a to bere jako jasnou věc... A zbytek se dozví, jakmile udělám plán dne... Což bude teda pořádný oříšek... Jak to tak vidím, tak už od osmi by se měli začít u našich scházet hosté, abysme nejpozději v 9:15 vyrazili na obřad... To bude fakt sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no to taky teď řeším na kolikátou co domluvit, třeba kadeřnika a kdy se mají sjíždět hosté, vubec nevim, jak to zorganizovat. Mám z toho docela těžkou hlavu aby se to všechno stihlo
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Tak já mám kadeřnici na šestou, prozatím... Pak přesun k rodičům, kosmetička, oblékání, odjezd... Uvidíme, až se s kadeřnicí domluvím na zkoušku, jak dlouho bude účes trvat, třeba k ní nebudu muset tak brzo... Podle toho pak domluvím sraz s kosmetičkou... Podle zkoušky, jak dlouho bude trvat líčení, tak budu dál domlouvat doražení svědkyně, aby mi pomohla nějak s oblékáním... Což už bude záležitost tak 15 minut maximálně... Zdobení aut snad taky bude záležitost na čtvrt hodiny... Jen navázat mašle na 6 aut... Pak označit vývazkem svatebčany... Pak vyzvednutí nevěsty (ty jo, teď mě napadlo, aby vůbec už mělo květinářství tak brzo otevřeno, aby se kytice nemusely vyzvedávat už v pátek...) a odjezd... Docela se toho děsím... Jak nemám věci pod kontrolou (a že ten den mít nebudu), tak jsem nesvá...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no mi povidej mám z toho nervy už teď. Květinářky jsem se ptala, otvírají v osm, to nám stačí, no zdobení aut taky nebudu přehánět, ale zkoordinovat kadeřnici, kosmetičku, oblíkání no to bude věc, hlavně když do toho budu muset zpacifikovat i ty naše dva raubíře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a stejně mám pocit, že mi něco chybí, pořád na to myslím a hledám a nic mě nenapadá :-)) :-)) asi už blbnu
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Tak je to dobrý, u nás by květinářství taky mělo mít otevřeno od osmi, tak to by se taky mělo stihnout...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?