Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
1
33
34
@trckin nejdřív po dětech?to já je chci mít rozhodně před nimi, protože nevěřím, že bych se k nim pak ještě dokopala :) navíc myslím, že je dobré dělat při rodičovské dovolené nějakou práci a advokacie je pro to úplně ideální, dá se dělat jen pár věcí, pár hodin..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Vím jak to myslíš a pokud to máš za rok, tak je to rozumné a fandím ti. Já ale zatím nejsem ani ten koncipient, takže se na to všechno vrhnu prostě až po dětech. Pracuji ve státní správě a tam se bohužel žádná koncipientská práce nezapočítává. Před dětmi je to ale jako práce ideál, taková jistota ;)Jinak při rodičovské z toho také nechci vypadnout, takže plánuji alespoň nějakou publikační činnost, kterou teď rozjíždím.
Odpovědět
@trckin lze to započíst jako část praxe, takže třeba uspěješ. třeba půl roku nebo rok ti uznají. Matce kdysi uznali 2 roky a koncipienta dělala jen rok..Ke zkouškám můžu jít příští červen, ale čekají mě státnice, takže půjdem i s manželem v září :-D to bude úžasné léto..Publikační činnost ti závidím, budu muset publikovat, pokud budu na doktorském studiu, ale obávám se, že jako teoretik a spisovatel nestojím za nic :-D Souhlasím, před dětmi je to super, já bych časem chtěla zkusit nějaké výběrko na soudce..ale až tak za 10 let, s praxí a po dětech..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Tak to jsou dobré plány :) To léto bude fakt šílený, ale ten pocit stojí za to ;) Tak hodně štěstí !!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@trckin @danaruj jé holky, vzdělávání vám moc závidím, já už se asi ke studiu čehokoliv nedokopu. I když minimálně bych chtěla zdokonalit anglinu, ale teď to asi nepůjde, rekonstrukce baráčku, druhé mimčo, tak čas nebude, uvidíme. Jinak jsem teď prohlížela věci, co jsem si stahovala před svatbou, svatební noviny a tak a padla na mě taková nostalgie, že už to bylo půl roku a já bych to tak mooooc chtěla vrátit a prožít znova, chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka @trckin @danaruj @vera_vila a vy ostatní, jak jste oslavili půl roční výročí svatby? Já dostala kytičku, což jsem nečekala a pak jsme si po dlouhé době zajeli na večeři, příjemný večer, jenže .... jak jsem těhotná, tak mi jídlo nějak nesedlo a pak jsem se z toho dostávala 3 dny, bylo mi šíleně špatně, asi z toho přesmaženého tuku. No nicméně to bylo fajn :-D Ale stejně bych chtěla zopakovat ten den D, krásně se učesat, obléct si svatební šaty a prostě si to zopakovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha ahojky, je pul roku, tak to jsem prošvihla :-) nějak to nestíhám sledovat :-) teda jsi to pěkně oslavila, že ti z toho bylo tři dny špatně :-) ale gratuluju k těhotenství, ani jsem to nestihla zaregistrovat :-) a taky někdy bych si svatbu zopakla jen kvuli šatum a kadeřnici a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme to oslavili společným večerem a bylo to moc fajn ;) Taky bych si to dala klíďo ještě jednou, ale narazila jsem tu na diskuzi budoucích nevěst jak mají problémy s Grébovkou, protože se opravuje, tak jsem ráda, že to řešit nemusím ;))) Jinak pomrkávám po modrém koníkovi a taky pomalu začínáme plánovat rodinu. Uvidím jak to půjde, ale už se moc těším na další etapu společného života ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Taky gratuluju k mimču, moc hezké fotečky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak my jsme to neslavili nijak... Ale už víme, že se přesně na roční výročí vrátíme na místo činu :-) @trckin tak já už na koníkovi "jezdím" nějakou chvilku a taky plánujeme rodinku, takže už tam s holkama stejně postiženýma řešíme nějaké problémky a tak... No a už jsem vlezla i na Střechu, protože budeme stavět domeček :-) @gejbinka taky bych si to klidně zopakovala... I když už jsem se vdávala podruhé, tak i tak to bylo pokaždé jiné... A říká se - opakování - matka moudrosti - z toho sice člověk moudřejší není, ale je to krásný...
Odpovědět
@vera_vila @trckin @gejbinka @jihajiha ahoj holky, hlásím se z austrálie. v denpůlročního výročí jsme byli v sydney a už jsme zase zpět. Teď jsme strávili týden severně od sydney. v pátek přesun do thajska a pak po měsíci domů do zimy. Pokud jde o modrého koníka, tak tam do diskuzí nechodím, stresuje mě to. Málokdo tam napíše, když je vše ok, jen když jsou problémy. vy z toho nemáte stres? :-D No ale bez koníka se zadařilo. jak jsem naposledy říkala, že se nedaří, byla jsem už těhotná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Jééé tak to gratuluju a závidím tu dovolenou :) Na koníka chodím jen do diskuzí, které nestresují a z něčeho mám zatím spíš srandu. Jinak mám těhotnou ségru, která na tři roky odjíždí do ciziny, tak jsem z toho smutná, že to nebudu moct prožívat s ní, tak alespoň ten koník. Nikam tam nepíšu, jsem jen tichý pozorovatel ;)
Odpovědět
Článek se načítá
@trckin ja si taky obcas neco prectu. napriklad jsem tady uplne nahodou narazila na jednu znamou a ta resi silene veci i na konikovi. tak se mlcky bavim :D bude segra daleko?pokud nejede sem nebo do usa, vzdycky muzes jet za ni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dararuj Bude na Mauritiu, takže taky nic za rohem....ale alespoň máme jasno, kam jedeme na dovču. Zatím to máme v plánu na Vánoce ;) Jinak co se týká mě a dítěte, tak už jsme byli s manželem rozhodnutí, že v létě na tom zapracujeme, ale teď mě v práci povýšili a tak to budu asi muset odložit. Místo toho, abych z toho měla radost, tak jsem trochu zklamaná...já vím jsem trubka :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj gratulace k těhotenství!!! To je super! Já na koníkovi jsem a nestresuje mě to, člověk si musí najít tu správnou diskuzi asi. @trckin však až bude ta správná doba, tak to poznáš, že už to nejde odkládat.
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Tak to strááááááášlivě moc gratuluji k těhulkovství... Já na Koníka taky chodím jen tam, kde vím, že je to fajn, neřeší se tam problémy a jsou tam fajn lidi... @trckin Gratulace k povýšení - nedivím se, že jsi z toho trochu zklamaná, ale ono to přijde... neboj... Holt nezačnete v létě, ale v zimě, no...
Odpovědět
Profilova fotka
@ jihajiha @ vera vila Já jsem holky hrozná plánovačka a vím, že to nemuselo hned vyjít, ale vážně jsem se těšila, jak to bude fajn mít příští jaro mimčo....jsem fakt hrozná já vím ;)
Odpovědět
@jihajiha moc děkuji. příští týden jdeme na nt screening tak snad bude vše ok..zkusím na koníkovi najít nějakou příjemnou diskuzi :-D @trckin hm, to je opravdu trochu z ruky, ale je to místo, kde bych rok taky klidně strávila :) gratuluju k povýšení! raduj se z toho a mimčo pak přijde, je to zrovna jedna z věcí, která se nedá moc plánovat..páč to stejně přijde tak, že to moc neovlivníš :) mě žádné povýšení nečeká, zato musím odložit advokátní zkoušky.. :( @vera_vila díky, snad vše bude ok, když už jsme přežili ty šílené lety sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin no, tak nebude v létě a bude třeba na jaře příští rok, no...
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj No jo ty tvojer advokátní zkoušky...s mimčem by to byl masakr, ale nebojím se, že by nepočkaly ;) Z povýšení mám i trošku strach, protože tady přestává "sranda" ha ha a je to odpovědnost....ale co....uvidíme a nějak to dopadne :) Je hezké číst, jak se vám holky daří a kam vás vítr zavál nebo jaké máte plány...ale nejdůležitější je, že nám to klape s těma našima chlapama ;)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ vera_vila Já vím... líbilo by se mi, aby se prcek narodil v roce 2013...já tu třinácku mám prostě ráda ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin mě se číslo 13 začalo líbit až tehdy, když jsme se domluvili, že budeme mít 13 svatbu :-S Holky, tak přesně před rokem jsem začala zařizovat a obvolávat rezervace na svatbu, to je neskutečný, jak to uteklo ;-(
Odpovědět
@jihajiha jj.uteklo to strašně :-) za chvíli bude rok od svatby :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@danaruj @trckin @vera_vila @gejbinka a další.... holky, vzpomínáte, co jste dělali před rokem? Neskutečně rychle to uteklo a zítra to bude rok. Fakt neskutečný. Před rokem shon, stres, dolaďování a já tu letos sedím a čekám, kdy se vyklube na svět náš druhý synáček (nechce se mu, termín jsem měla 7.8., tak manžel říká, že si vyčkává na zítra, tak uvidíme :-D )
Odpovědět
@jihajiha uteklo to :) to by byl krásný dárek k výročí, tak přeju brzký a pohodlný porod!!! Ja mám termín za tři týdny, tak jsem zvědavá, kdy se malá vyklube :) Hezke výročí všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha no před rokem touhle dobou jsem chtěla jít už spát, protože jsem brzy vstávala k holičce... ale rozhodně jsem nespala... no, malý určitě čeká na zítřek, aby vám vždy připomněl svým narozením ten velký den a jeho velikost ještě zdvojnásobil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky vzpomínám na poslední okamžiky před svatbou....šíleně to uteklo :))) Teď jsme se s manželem vrátili z romantického víkendu v Českém ráji a zítra jdeme na véču. Všem Vám všem gratuluju k budoucím přírůstkům, my se už taky začali snažit, tak uvidíme jak to dopadne ;)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak za chvíli vytáhnu z mražáku kousek našeho svatebního dortu, který jsem schovávala... a dáme si zítra odpoledne ke svačince...
Odpovědět
Profilova fotka
všem velká gratulace k děťátkům, ať už narozeným nebo očekávaným :-) já své výročí pro.... se střevní chřipkou, tak jsem si ho opravdu krásně užila, no aspoň na to nezapomenu :-)) všem pěkný konec léta :-)
Odpovědět
1
33
34
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?