Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Já už mám rezervované místo a hostinu, už máme objednané svatební menu i raut, teď jen čekám na kalkulaci. Ten pravý shon mi začne až od února, kdy za sebou budu mít státnice. To pak budu objíždet salony a zkoušet šaty. (Teda spíš střihy, budu si je nechávat šít). S čím mám problém, tak jsou koláče, protože žádné, které jsem dosud zkusila mi nechutnaly. S cukrovím je to úplně to samé, takže ho budu průběžně péct a skladovat v mrazáku. (Díky bohu za ty velké samotné mrazáky) :-D Co je ale úplně největší problém, tak jsou svatební boty. V salonech se mi žádné nelíbí, protože buď mají ten hrozný výřez na špičce pro dva prsty, nebo (a to je snad ještě horší) mají tu hrozně protáhlou špičku. A to úplně nesnáším. Obyčejné pěkné bílé sandálky nebo lodičky jsou k nesehnání, tak je asi zkusím objednat přes internet. Jinak barva svatby budou odstíny červené a oranžové, je to jediná barva, na které jsme se shodli. A věci pro výzdobu, vývazky, krabičky a blbůstky asi pojedu koupit do Polska, mám to kousek a dají se tam sehnat prima věci za levno. Tak přípravám zatím zdar!
Odpovědět
@sharami ahojky, máš nějaké konkrétní tipy kam by se dalo do Polska jet nakoupit věci na výzdobu?a taky třeba krabičky na výslužky nebo právě svatební boty?
Odpovědět
@danaruj Já jsem z Havířova, takže se chystám do Těšína. Jednak na tržnici, ale i do polské části města. Tchýně se tam byla podívat a říkala že je tam všechno o dost levnější než u nás. Ale konkrétní obchody ti budu schopná říct až jak tam budu. Mám teď na mysli ty doplňky pro výzdobu. Jak je to v tam s botama, nevím.
Odpovědět
@sharami kdybys byla tak hodná a dala mi vědět až tam budeš budu moc vděčná :) přítel je z nového jičína, tak až tam pojedem na víkend, není problém do těšína zajet a je fakt, že tam je všechno levnější :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak šaty jsem sehnala dneska. Šla jsem do půjčovny hlavně kvůli jedněm, co jsem měla vyhlídnuté po netu a nakonec jsem si vybrala úplně jiné. Tak mam radost - barva champagne.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom podobně - chtěla jsem bílé s ramínkly a mám krémové bez ramínek :)))
Odpovědět
Musela jsem to změnit hlavně kvůli velikosti. Myslela jsem, že budu mít 36, ale skončila jsem u 32 :(
Odpovědět
Profilova fotka
také se vdávám 13.8., šaty jsem si koupila minulý týden, prstýnky máme také vybrané.. A bude to přesně po 7 letech, 7 měsících a 7 dnech :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vám pěkně vyšlo ;) Dneska jsem objednala zhotovení prstýnků u zlatníka juchuchůůů :-D
Odpovědět
Já se také přidávám k datu 13.8. A z těch Vašich příspěvků jsem trochu vyděšená - u nás je pořád klídek a zatím se o svatbě jen mluví, ale zařízeno nic ještě konkrétně není... ;( Je fakt, že jsem dnes začala dávat dohromady alespoň seznam hostů a zjišťovat okolní pekárny a cukrárny kvůli koláčkům a dortu, ale tím zatím končím. Celé to máme dost usnadněné tím, že se vdávám doma na zahradě (pravda, ještě altánek jsme už stihli koupit) a oddávat nás bude kamarád starosta, takže problémy s matrikou jsou vyřešeny... Ale dál ani nevím, co všechno zařídit a naplánovat - poradíte mi s tím? Děkuji za jakýkoli nápad!
Odpovědět
@meggiesek když jsem začala číst tvůj příspěvek, tak jsem si řekla-konečně kdo to tak nehrotí, a pak když jsem to dočetla, tak jsem zjistila, že jsi vlastně o dost dál než já :-D nemáme totiž místo..a to je dost zásadní.. se zařizováním-hodně procházím net, kvůli dekoracím a doplňkům- tím, že je ještě čas, tak mám možnost prohledávat nejlepší nabídky. chodím hlavně na aukro a ebay a sem do bazaru :) a hodně věcí vyrábím sama. taky jsem zaúkolovala kamarádky - dvě budou koordinovat obřad (řadit a usazovat hosty, říkat, kdy sedět a kdy stát..) a jedna bude zdobit místo obřadu - až nějaké budeme mít, že? :) jinak nevím co bych poradila, jsem konkrétními přípravami taky zcela nedotčená :)
Odpovědět
Rekla bych, ze jsem za dnesek stihla uplne nejvic veci za celou dobu, ale taky jsem s tim stihla chytit predsvatebni horecku, ze je vseho strasne moc a urco to nestihnem! Nejdriv jsem byla nadsena vsemi napady a spoustou veci, ktere si muzu vyrobit sama nebo s pomoci kamaradek, ale pak se k tomu pridali ostatni veci - absolutne netusim, jak by meli vypadat saty, protoze se do nich samozrejme chystam zhubnout :D, svatebni kytici menim skoro kazdy tyden a kdyz uz jsem si alespon byla jista barvami, ktere chci na svatbe (bila, zelena a fialkova), tak mi pritel dost trefne oznamil, ze ho coby zrzka preci nemuzu narvat do bileho kvadra, a uz vubec ne do zeleneho ci fialkoveho ;) a tak jsem z hruzou zjistila, ze na nej jsem v tom planovani vubec nemyslela, takze jsem zas uplne na zacatku, do toho zacaly obe mamy remcat do kyticek pro ne ( jedna chce kopretiny a druha konvalinky) coz ja do svy kytky nechci... Chjo, si tak rikam, jestli ono neni lepsi to neresit, proste se vzit a uzit si oslavu, at je odekorovana nebo ne :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsme včera byli na svatebním veletrhu v Hradci Králové a máme objednané prstýnky od Aleše Řeháka.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že mám další úlovek- svatební botky co mám v albu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám k tomuto datu.... :-) a musím říct, pro všechny, co se plaší - máme teprve termín zarezervovaný na matrice, ještě není ani místo pro hostinu, ani nic jiného... :-) rodina to zatím taky ještě neví, takže jsou všichni uplně v klidu, jen nevím, co to s nima udělá, až jim to řekneme... :-D zatím jen sonduji na internetu a dělám si určité představy o tom, jak to bude asi vypadat - nějaké typy na "superstránky"?
Odpovědět
@rainfairy Právě si pročítám, kdo má termín jako my..... no a my to máme úplně jako vy :-N Taky jsme se poznali 1š.8.2006 ;-) :-D
Odpovědět
konečně jsme se pohnuli z místa a máme místo obřadu :D teď už zbývají "nepodstatné" věci jako jídlo a sladké :D a to má snad čas :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jak to plánujete ve Vleticích? Budete si brát catering od paní nebo to řešit jinak?
Odpovědět
@paja111 Budeme mít catering od pani. Oběd, raut a grilování. Už máme i vybráno. Jen si zajistíme sladké.
Odpovědět
Taky se budeme brát v tento den, a spojíme to s oslavou mých narozenin, hold jediná sobota 13. v roce.
Odpovědět
ahoj, taky plánujeme svatbu 13.8. :-) myslím, že to je super datum a určitě bude hezky, vždyť mám obřad venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy my nejspíše taky tak... ještě uvidíme jak nám to vyjde už máte lístek jídelní?:D my se stále nemůžeme rozhoupat:D
Odpovědět
@paja111 Už máme doma jídelní lístek, můžu dyžtak přeposlat ;)
Odpovědět
@paja111 A odkud dyžtak budete brát jídlo, když ne od té paní?
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy to Právě zvažujeme sme až od Benešova, takže máme ještě tady nějakou možnost ale stejně nevíme jestli by se to vyplatilo...
Odpovědět
Profilova fotka
kdybys mi poslala jídelní lístek tak bych byla ráda:) jak jsi na tom se šatama?
Odpovědět
@paja111 Klidně ti ho poslat můžu. Šaty už mam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybys byla tak hodná, pavlinaaa@centrum.cz
Odpovědět
@xyx ano, ano, stoprocentně bude nádherný slunečný den, my to budeme mít taky venku v tento den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My :-) Naše první volba padla na tento termín a podařilo se vše i na tento termín domluvit, tak snad bude i nádherný den a obřad venku bude v pohodě ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?