Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska podle tohohle bys taky možná mohla něco najít http://www.google.cz/search?q=fialov%...
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin To věřím:-) My byli na těch Kanárech a hned bych se tam vrátila;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Ten odkaz mi tady v práci nejde bohužel otevřít, tak na to juknu doma. Ale díky moc :) Já vím koukala jsem na vaše fotky, určitě to byla paráda :) Kdyžtak si napíšeme IP, ať tady holky nezatěžuje moc osobními věcmi ju. Ještě jednou dík :)))
Odpovědět
@vera_vila Ja ale mam strach neco obejdnat pres internet. Nevim jak mi to bude sedet. U tamanu jsem se uz divala, ale nic pekneho neni a nebo to nemam dobre. Jeste mam cas tak pohledam, ale i tak dekuji za radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Tak hodně štěstí při hledání, snad se Ti zadaří...
Odpovědět
@vera_vila Uz se dneska podarilo sehnat boticky :-) Sice to neni zadna krasa, ale pod satama se to schova :-) Jsou to paskove sandalky a skoro zadny podpatek. A koupe za 200kc.
Odpovědět
Ještě pořád nemám popůlnoční šaty a co je ještě horší, tak pořád řešíme restauraci, ach jo...začínám být z toho pěkně nervní :-( . Pořád mám pocit, že jsem na něco zapoměla a vzpomenu si pozdě. Juuuuuu, už se to blíži a nervíky začínají pěkně pracovat. Holky, budete mít podvazkový pás? A jaké silonky k tomu? Telové nebo bílé?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 No vidíš, tak to je super... Hlavně, že nějaké botky máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@galapi Já podvazkový pás mít nebudu, jen samodržky a bílé... Taky začínám být nervozní, špatně spím, zjišťuju, co mi pořád ještě chybí a pořád nemůžu najít tu druhou půlku krajky na podvazek a už jsem z toho fatk dost špatná, protože tu krajku už v obchodě nemají...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila ahojky, tak to s tou krajkou zamrzí a nemužeš sehnat jiný? nebo jinou krajku? se tím netrap i jiný podvazek bude určitě super :-) Já jsem si do teď myslela, že tomu, komu se zdají bláznivé sny o svatbě, že si tak trochu vymýšlí, dokud jsem se dneska ráno neprobudila totálně zpocená já :-) se mi zdálo, že jsem zapomněla, že se vdávám, připoměla mi to kamarádka den před svatbou a já zpanikařila, že nemám šaty :-) to bylo jediný co jsem ve snu řešila, že nemám šaty :-) takže mě to svatební šílenství asi popadlo taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka No, já si ho chci udělat sama, nechci si ho koupovat... A bohužel v našem obchodě kromě té jediné krajky, kterou jsem tam kupovala, jinou modrou neměly a ani už žádnou modrou nemají... už jsem dneska zase prohledala celý byt, kde by to mohlo být a stejně jsem to nenašla... tak už fakt nevím... teď už se mi tak o svatbě nezdá, ale ze začátku, když jsem začala dělat přípravy, tak se mi o svatbě zdálo pořád... jak jsem vybírala organzu, a prstýnky a ubrousky a který svíčky a jakou kravatu a pořád... teď už naštěstí takové divoké sny nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila jestli jsi tu krajku omylem nevyhodila :-( když se nenašla :-( doufám, že ještě něco seženeš a vytvoříš si ho podle svých představ. A já doufám, že divoké sny, už nebudou :-) a ve středu mám schuzku s kosmetičkou co mě bude líčit, tak jsem zvědavá. Najednou je toho nějak moc a čas se krátí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@galapi já podvazkový pás mít nebudu, jen samodržky. @vera_vila tak snad se ti podaří tu krajku najít. No při nejhorším si podvazek koupíš, nestresuj, ještě je dost času, to se všechno zvládne!!!!! Dneska jsme byli v Jaroměřicích se podívat na svatbu. Já pořád stresuju o výzdobou aut a nakonec jsem přišla na to, že to není až tak podstatný. Ta svatba, co tam byla měla jen srdce na nevěstině autě, kytku na ženichově a pak jen bílé pásky v oknech aut... a stačilo to, i když mi to přišlo takový dost jednoduchý. Žádná organza, prostě nic. Taky jsem přemýšlela, jeslti jdete na nějakou zkoušku vybraných šatů? Mě nic v salonu neříkali, tak nevím, jeslti tam nemám zavolat a zeptat se, jak to je - jako vyzkoušet se závojem, botama, řetízkem, délku šatů atd...
Odpovědět
Profilova fotka
a popůlnočky jsem zatím neřešila, jen si říkám, že asi budu muset začít, jeslti bude takový teplo jak dneska, tak v těch svatebních šatech umřu... snad nebude takový pařák!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Ahojky na zkoušku určitě jdu, už proto, že mi šaty budou zkracovat, tak si tam zavolej a určitě se s nima domluv :-) A auta já neřeším vubec, nějak mi to nepřijde tak podstatné. Já na autě budu mít možná jen květinu ženich taky a ostatní zdobit nebudu, pokud si někdo akčně auto vyzdobí proč ne, ale investovat se mi do toho nechce :-) No a já taky doufám, že počasí bude tak akorát, ale vzhledem k venkovnímu obřadu i hostině, bych teda prosila sluníčko, maximálně tak polojasno :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka @jihajiha No, myslím, že jsem ji nevyhodila, byla v pytlíku ještě se stužkama a špedlíčkama na vývazky... My jsme se včera taky stavovali v Jaroměřicích, akorát jsme svatbu potkali, když jsme odjížděli... Chtěli jsme tam vyřešit místo na ten obřad, ale paní pokladní má dovolenou a pan kastelán byl služebně mimo, tak mu máme po neděli zavolat a zkusit se domluvit přímo s ním, tak uvidíme, kdy to vyřešíme... Jinak jsme dneska domluvili na zahradě hostinu a jídlo, tak snad to dopadne dobře...
Odpovědět
tak jsem se právě vrátila z dovolené na divokém balkánu a řeším co s vypálenými ramínky. Šaty mám bez ramínek a nechci vypadat jako blb..myslíte, že jediná možnost je solárko?
Odpovědět
@galapi já asi kašlu na podvazky a vezmu si jen podkolenky ať nemám podřené nohy od bot, šaty jsou dlouhé a potit se v punčochách se mi nechce..
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila jo jo, paní Pelánová měla dovolenou. Dobrý je, že jsi stužku našla, tak Ať se ti podaří ušít ten podvazek! @danaruj je, to ti závidím - tu dovolenou - vypálený ramínka budou asi problém, možná bych zkusila samoopalovák než solárko.
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj tak tohle řeším taky, jeslti se stihnu nějak doopalit nebo spíš nějakým krémem samoopalovacím, nevim jestli solarko je nejlepší nápad, ale pak písni jak to dopadlo. My dneska měli schuzku s fotografkou a jsem fakt nadšená :-) sympatická, milá a snad i fotky takové budou. jen jsem holky koukala na dlouhodobou předpověd počasí a mají být přeháňky a bouřky. jako že má být chladněji mi až tak nevidí, jako že když jsem si vysnila obřad venku na louce a začne mi slejvák a bouřka, tak to mě asi hodně naštve.
Odpovědět
@gejbinka já právě na solárko moc nechci, takže vyzkouším asi nějaký ten samoopalovák.. @jihajiha není zas co závidět, bylo to fakt divoké :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka dlouhodobé předpovědi se dost mění, takže nezoufej, snad nám nebude pršet. Taky mi nevadí, když nebude pařák, ale pršet zrovna nemusí. @danaruj i tak závidím, hned bych někam jela
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka No, chlap se teď díval na předpověď na první dekádu v srpnu a prý místy přeháňky a bouřky, jinak oblačno až polojasno, teploty max. 27 st., tak uvidíme... Je to ještě moc brzo, takže to neberu nějak vážně... @jihajiha no, krajku jsem ještě nenašla, akorát vím, že jsem ji určitě nevyhodila... ale pořád nevím, kam jsem ji dala... snad ji brzo najdu... Jinak se nám to strašně krátí... začínám být teda dost nervozní, aby se všechno stihlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila teda ty s tou krajkou máš ale trápení. a ta předpověd, vím že se to mění, tak snad bude tak akorát :-) taky už jsem docela nervní
Odpovědět
Výzdobu aut taky moc neřeším, bez tak je nemůžu sama nazdobit. Udělám max. nějakou velkou mašlu z organzy na moje auto a ostatním se dají stuhy. Sny o svatbě mám docela divoké: že nejsem učasaná a ani nalíčená, že nedošel žádný host nebo že máme tak velké spoždění, až se celá svatba zruší. Naposled se mě zdálo, že jsem zmokla a měla uplně zničený účes. Psycho :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@galapi koukám, že jsme na tom asi všechny podobně :-) a s těmi auty díky, že je tady taky někdo, kdo to nepřehání :-)) jak se to blíží, tak mají tendenci mi do toho najednou všichni mluvit a říkat, že se to má tak a tak a je jim fuk, jak to chci já :-( začíná mě to děsit :-(
Odpovědět
@gejbinka u nás je to zas obráceně. Nikdo nám do toho nekecá, ale ani nepomáhá. Všichni čekají, že prostě dojdou k hotovému. Ono by trochu té pomoci i bodlo (nemyslím finanční). Můj nastávající sice vše se mnou absolvuje (výběr prstýnků, jednání v restauraci...), ale nic jiného kolem toho neví ani jaké jidlo se podává na svatbách :-o . Co vše se má zařídit, tak musím říct já a proto mám pocit, že jsem určitě musela na něco zapomenout. Na druhou stranu můžu říct, že jsem to vše zvládla sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, taky mě už přepadají noční můry, že jsme na něco nebo někoho zapomněli, že nejsem nalíčená, oblečená nebo učesaná, že se změnil majitel restaurace a ten tam svatbu mít nechce....no prostě blázniviny :) Co se týká zdobení aut, tak budeme mít zkrášlené jen to své a ženichovo. Všichni ostatní jedou na místo obřadu ze svého domova a parkovat budou kde se dá, takže by někdo sladěnou výzdobu stejně neocenil. Jinak punčochy mít budu (smetanové bez zesílené špičky), protože bych si určitě odřela nohy. Předpověď počasí myslím nemá cenu řešit, jak říkame doma - jsou to sedmihláři a jak to bude, uvidíme až tak 12.8. večer :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@galapi tak ono má káždá varianta svý pro a proti :)) já si to taky zařiuzuju sama s přítelem pak chodíme a říkáme jak to bude a pak slyšíme, že je to špatně tak nevim jeslti nezájem by v našem případě nebyl lepší :-) no je to těžký najít nějaký kompromis mezi tím co :-) ale zas si pak mužeš říct, no jak si to zvládla v pohodě a že je to všechno podle tebe a je to skvělé :) já uslyším co jsem udělala jinak a špatně :-) a nezapomněla jsi na nic neboj, ten pocit mám taky, ale snad je to jen pocit :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin díky za uklidnění s těmi auty, já to chtěla podobně, tak uvidím, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?