Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka A co by ti mělo chybět? Možná je trochu klidu a pohody místo stresu... Mě toho jinak ještě chybí spousta... Do svatby už jen 42 dní a já spoustu věcí vůbec ještě nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila tak to máš fajn, ti odpadla jedna starost :-)) no já právě nevim, mám jen takovej pocit :-) jako že něco nemám :-)) víš. No ale klid a pohoda by neuškodila, jedeme odpočívat na chalupu, tak se těšim. A co ty ještě nemáš?? Co ti chybí??
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka chybí nám košile pro ženicha (snad pořídíme po neděli), nemám vybranou kytici, musím si spravit šaty a roztáhnout boty, chybí mi oblek pro syna (měl by se taky v průběhu července nechat prodloužit), chybí spodnice a závoj, nemáme svatební menu (to prý stačí týden před svatbou), nemám vývazky pro svatebčany a ozdoby na auta (ještě na to ani nemám doma materiál), nemám domluvený dort (mělo by se zajistit v půlce července), nemám domluvené cukroví (mělo by se zvládnout příští týden), nemáme vybrané místo obřadu v parku (stihne se snad zítra), chybí mi nakoupit "nádobí" na zahradní party a domluvit se švagrem a jeho rodiči, co se kdy jak udělá, co se bude jíst a tak... No a nakonec svatební dekorace (skleničky na příbory a ubrousky, svíčky) a svatební dárek pro ženicha... Jo a zapomněla bych na podvazek, který si taky musím udělat... Takže v podstatě nemám skoro nic...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no teda, máš toho docela dost. A místo v parku na obřad si mužete vybrat? to je paráda, určitě něco fajn vyberete. Podvazek si budeš šít sama? A s kyticí by ti mohla poradit květinářka, mě teda poradila hodně, ukazovala mi kytičky, dokonce mi je tam i kombinoval,a říkala které v srpnu rostou u kterých není problem, byla hrozně fajn. Tak snad to všechno v pohodě zvládneš :-) Ale svatební menu taky nemáme do restaurace se jdeme dohodnout, prý v červenci to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka jo, místo si můžeme vybrat... představu máme, tak jen jestli to v té době půjde, protože tam akorát pak ten den večer má mít Petr Dvorský koncert... Podvazek si ušiju sama, to je záležitost chvilky... S květinářkou jsem mluvila, posílala jsem jí i svoje představy mailem a psala mi, že jakoukoliv z těch představ nebude problém v srpnu realizovat... Akorát prý máme přijít s kravatou a kytice se bude ladit do barvy podle kravaty... pokud se mi teda podaří sehnat tmavě fialovou... Jinak bude kytice asi nejspíš bílá, aby aspoň trochu vynikla proti těm fialkovým šatům...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak už jen 40 dní, co vy na to??? nervozita nebo těšení :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak já zatím nijak tak nic... spíš začínám být nervozní, že mi toho ještě moc chybí... Jakmile to bude v cajku (doufám,že během těch 14 dní), tak asi začne těšení... Doufám...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila tak to máme podobně se už někdy bojim na to počitadlo podívat :-))
Odpovědět
Já mam pocit, že nic nemám a nic nestihnu :) Raději se na to počítadlo nekoukám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no začínám mít chvílema pocit, že bych radši, aby už to bylo za námi a někdy se zas šíleně těším :-)) ještě nemám oblečené kluky a toho se děsim že to budeme honit na poslední chvíli
Odpovědět
No já ještě doobjednám květiny a snad budeme úplně kompletní...dokupuju teď dekorace a ještě dotváříme noviny, tombolu a tak...v sobotu jdu na zkoušku líčení a účesu tak se těším...V listopadu jsem ještě ani netušila, že se budu vdávat a jak rychle to najednou uteklo...
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy no s těmi novinami nějak nemužu pohnout, muj říká, že je to zbytečnost, mě se to líbí, tak nevim, jeslti se k tomu dokopu a dodělám. No já to netušila ještě v lednu, že se budu vdávat :-) takže tak :-)) kytky máme a učes a líčení si musim domluvit schuzku, snad to dopadne podle představ no. holt to utíká :-) nevim co potom budu řešit a co okukovat na netu :-) až to bude za námi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vera_vila s těma květinama a vyzvednutím jsi mě pobavila, chlapy jsou asi všichni na stejný brdo. no plán dne to bude taky šílenost. Hold budu muset zaměstnat lidi (asi neteř a sestřenici), aby se postarali o označení vývazkama, auta nám nazdobí sousedka z ulice, tak snad to bude v pohodě. já když nemám věci pod kontrolou, tak jsem taky z toho paf a začínám nervoznět, což bych v den D teda nechtěla ty jo, já jsem četla, co ještě nemáš pořízené, tak to bych asi nespala, kdybych tolik věcí neměla, ale ono se to nastřádá. my toho taky nemáme hodně – hlavně oblečení a boty. Ale zase si říkám, že to, co jsem vynaložila na chystání svatby se dá stihnout za týden, takže pohoda, jen vše mít objednané. JO a stou kyticí, že má ladit podle kravaty, tak to mi paní květinářka taky říkala. @gejbinka já taky pořád nevím, jeslti něco není potřeba zařídit, ale nic mě nenapadá já noviny mám hotové – teda ještě doladit. Přemýšlím, jeslti tam dát i fotky, no ještě je čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha teda holky, to s tou kravatou nevim, to mi květinářka neřekla, jsem jí řekla barvu svatby, dala fotky kytky co bych ráda, poradila mi všechno ukázala o kravatě se nezmínila, tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no když se podíváš na nějaké fotky ze svateb, tak si toho všimneš, že kravata je většinou stejná jak kytka a vypadá to parádně, když to ladí!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha asi z toho zblbnu :-) :-) ale díkes
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka neboj, nezblbneš, když to zvládneme my, tak ty taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha no uvidim, při představě co nemám sladěného a s čím :-)) ale tak na nějakém menším detailiku snad tak nezáleží :-) hlavně abychom to přežili :-)) tak zatim pa a dobrou a zítra si odmázneme další den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha No, snad to všechno stihnu, co mám zařídit... Na boty se Ti zkusím podívat ve čtvrtek , půjdeme do města... Jako začínám docela nervoznět, že mi pořád chybí takový ty největší věci...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila vůbec mi o nervoznosti nemluv, já jsem zatím v klidu, ale až to dolehne, tak nevím nevím, to bude maso!!!! :-| @gejbinka to víš že na tom nezáleží, já taky nechci být takový detailista natož abych si z toho dělala hlavu...
Odpovědět
Holky, ja uz ted mam strach. Nemuzu sehnat jeste pro sebe boty. Muj pritel je trosku mensi a ja sama merim 180cm a boty na malem podpatku nejsou. No hruza. Jinak uz vsechno mame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Tak balerínky... Já jsem taky sháněla boty pro sebe po netu... Podařilo se...
Odpovědět
@vera_vila Kde na netu si sehnala botky. Já ještě hledám nějaké na přezutí po obřadu...
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy Tyhle jsem si kupovala já http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc..., dají se tam objednat i botky na zakázku a mají tam i balerínky, na zakázku za příplatek se dají objednat ozdobičky http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... Botky vypadají fakt krásně... Akorát teda mají blbě termíny pro objednávky a dodávky, takže do svatby bys to asi nestihla :-( Jedině se tam zkusit vyptat, jestli by to šlo dřív... Nebo se podívat na botky někde u vietnamců, opravdu nějaké balerínky a na přezutí třeba pantoflíčky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, měla jsem dovolenou a byla mimo civilizaci, ale už jsem zpět :) Koukám, že řešíme podobné problémy - taky akorát sháním botky na přezutí - nejlépe světle fialové nebo smetanové balerínky. Chtěla bych nějaké společenštější a to je problém...už jsem prolezla všechny obchůdky kam normálně chodím a nic :( Jinak mě pěkně štve nastávající tchýně, protože jsme s ní strávili tři dny na chalupě a ke slovu svatba se ani nepřiblížila. Je měsíc a kousek před a ji nezajímá jak to bude vypadat,jak to bude časově, jestli s něčím nepotřebuji pomoct nebo jak se tam dostane nebo co si vezme na sebe. Mrzí mě to a hlavně se trošku bojím, aby všechny informace nebo nějaké své požadavky po mě nechtěla tři dny před svatbou, kdy budumu mít už pěkný nervíky :(((
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Hlavně klid;-) My se dělali se svatebníma stránkama a pořád čekali, jak na ně lidi budou reagovat a nic. Pak se nám týden před svatbou začali ptát na věci, co jsme tam měli napsané, tak jsem je jen odkazovala na ně, ať si to koukají přečíst a ptají se, až když tomu nebudou rozumět nebo jim tam něco bude chybět. Takže jsme se prostě smířili s tím, že naše svatba stejně nejvíc zajímá nás, zařídíme si vše sami a ostatní se zajímají až týden předem maximálně, spíš ale až ten den:-) A jestli je to tchýně nebo kamarád je vcelku jedno. Hlavně se nestresuj a nic nečekej, udělej si to podle sebe a užívej si to:-) A jak to vůbec jde? Už máte připraveno? Já s botama měla podobný problém a nakonec jsem oranžové balerinky sehnala na Aukru, za hubičku a úžasné;-) Zkus mrknout i tam...
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Ahojky novomanželko :) Vše jde dobře, jen nám chybí doladit poslední detaily a čekají nás ještě poslední schůzky kvůli konečnému množství jídla a pití. Já vím hlavně klid :) Nemáme sice stránky, ale info pro rodinu a trošku jiné přálele máme nachystané a pošleme ho, tak za 14 dní, ale úplné detaily, třeba kdo s kým pojete v autě tam není, protože každý pojede ze svého bydliště sám a takové společné přivítaní proběhne až přímo v místě obřadu hodinu před začátkem. Tchýně má třeba přijet se svým druhým synem a jeho přítelkyni, ale nikdo z těch tří se zatím nezeptal, jak to bude... Já jsem ráda, že nám tchýně do příprav nekecá, ale mohla by se alespoň zeptat jak to jde a jak to bude probíhat...no nic no, jsem zvědavá, kdy se probudí. O aukru jsem trochu slyšela, ale bohužel v tom neumím moc chodit ... jak fo funguje ? Musíš mít nějaký ten pay palový účet ? Za případnou pomoc bych byla moc ráda, jsem trošku technický antitalent :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Nemusíš mít pay pal. Většinou platíš převodem, já měla štěstí, že jsem se s paní domluvila, přivezla mi je na Karlák na zastávku a ty 200, nebo kolik za ně chtěla, jsem ji dala osobně:-) No jinak je to aukce, tzn. že si tam něco vyhlídneš a přihazuješ nebo jsou tam i věci tzv. s cenou "Kup teď" a to kupuješ rovnou bez přihazování. Musíš tam mít ale účet a ten když si založíš, tak ti pošlou domů obálku s heslem, abys byla prověřená, že na té adrese skutečně jsi a nejsi podvodník... mrknu se, jestli bych tam něco našla a když tak ti pošlu odkaz. A kde jste vlastně byli? Na předsvatební cestě? A co líbánky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bude možná lepší, když se mrkneš sama: http://aukro.cz/listing.php/search?ca...
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Díky díky, pokud budeš tak hodná, tak se mi tam jukni :))) Já se podívám večer, až budu na pořádným netu, tady z práce to máme omezené. Předsvatební cesta nebyla, jen jsme teď během těch pěti dní obrazili dvě chalupy s příbuzenstvem. Líbánky budou hned po svatbě - jedeme na Lefkadu ;) Těším se moc moc ;)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?