Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak dneska je krásně na svatby a jak bude za týden??? při mým štěstí bude lejt :( teď jsem koukala na grafickou předpověď a moc nadějí si nedávám :( ale co, nějak to dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka já bych nesmutnila... pokaždé, když jsem se koukla na předpověď,jak bude o víkendu o týden později, hlásili zimu a déšť... pokaždé bylo krásně a svítilo sluníčko... bude tak i v sobotu :-D
Odpovědět
AHoj holky, také se přidávám ;-) My máme svatbu "za chvíli"... 22. června, v pátek na Běleckém mlýně. Moc se těšíme... oblečení už máme zařízené od ledna, fotografa také, prstýnky jsme koupili na svatebním veletrhu... hudbu rovněž a výzdobu a jídlo řešímě teď.. Nezdá se to, ale toho zařizování je až nad hlavu... Bohužel i těch výdajů :( Ale co se dá dělat... Máme v plánu mít svatbu jednou za život, tak ať stojí za to :-)
Odpovědět
@tlap.ka ještě se to může změnit :) a když,tak vám bude pršet štěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dudusenka Souhlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky. Já jsem celkem v pohodě dokud se nepodívám na počítadlo a co tady některé nevěsty už všechno mají, i když se vdávají až za pár měsíců :-D Jediné z čeho mám teda obavy, je zkouška svatebních šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no jasně, když to nebude přívalák, tak to bude dobrý :) @dudusenka taky jsem měla v plánu jednu svatbu...... :) no a šup a je tu druhá :) proto už takynevydáváme tolik peněz :) ale vám to určtiě vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa jo tak to mě děsí... stojím tam a šaty nejdou dopnout... nejhorší noční můra! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vdávám se až za rok. Příští týden jdeme zamluvit restauraci, šaty budu vybírat až na podzim. Zatím jen koukám
Odpovědět
Tak konečně máme jinou restauraci, byla to teda honička, všechno přeorganizovat, tak doufám, že v den svatební už to všechno pojede jako na drátkách. Jak to děláte s harmonogramem? Já mám pro každou klíčovou osobu jeden, abych na nic nezapomněla a pak jim je rozdám. Doufám, že je tím neodradím. Taky už jsem byla na zkoušce líčení a účesů - paráda, snad poprvé v životě jsem si přišla fakt nádherná. :-) Takže se už fakt těšíme. Nepříjemné snad za námi a skvostná budoucnost před námi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veverickak tak to je super, že jste sehnali jinou restauraci, teď už bude všechno tak,jak má být :) já harmonogram nedělám, bude nás jen pár, tak se budeme operativně domlouvat, hlavně teda podle "nálady" dětí :)
Odpovědět
@tlap.ka Máme to podobně,hlavně dle nálady dětí :-) @veverickak Tak super,ať vám všechno vyjde ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Už začínáte být nervozní???Mě dnes za celou dobu se zdál sen ,že bylo strašně hnusně...a mi nemohli na obřad....Už aby to bylo za mnou.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka21 já bych byla radši nervózní než to co se u nás děje :-(
Odpovědět
@lucasem Nějaký starosti?! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka21 no jj, hádáme se kvůli obědu, který ještě není ani zajištěný.... taky kvůli tomu, že chci mít na večerní zábavě radši vlastní mamku než tátu s macechou a tak nějak všechno dohromady :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka21 no nám se tvůj sen asi v sobotu vyplní, když tak koukám na předpověď :( @lucasem no tak to nezávidím, tak jeden zkuste udělat ústupek s obědem a druhý s večerní párty :) a nebo pozvěte všechny a on někdo odejde :) no to je blbý řešení :) Michal mi naštěstí do ničeho nemluví, ten je rád, že nic nemusí zařizovat :) prý mám plnou důvěru :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka neboj, to počasí se určitě ještě umoudří a bude hezky.... když ono se to oboje týká moji strany... mamka už právě říkala, že si vezme auto a když tam oni zůstanou, takže odjede a to já prostě nechci a tak je zle, že se podřizujeme a já nevím co všechno... to buď ráda, to já dostávám každou chvíli, že se něco domluví a já to zase překopávám a to se jen snažím hledat lepší řešení...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasem tak mamku popros, jestli by kvůli Tobě nezůstala, auto, ať tam klidně má :) klidně jí řekni, že to dělá u vás dvou zle, tak jestli by to jednou nepřekousla, vždyť je to jen jednou :)
Odpovědět
@lucasem Tohle jsme taky řešili,bud tchýně a její přítel nebo tchán...Naštěstí to tchán vyřešil a odstěhoval se zpět na Slovensko,kde nám chystá druhou svatbu... 8-( Tak držím palečky..
Odpovědět
@tlap.ka Budu držet palce aby vyšlo hezký počasí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka já bych to třeba i zkusila, ale jde o to, že se naši dost špatně rozváděli a právě kvůli tátovi přítelkyni, no a mamka se tam nechce dívat jak ona se baví a oslavuje moji svatbu... a táta původně nechtěl bez ní ani přijít, tak tam můžou být přes obřad až do odpoledne a to bude úplně stačit.... já už nevím, jak to řešit aby byli všichni aspoň trochu spokojený :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka21 tak nemusí být slunečno, stačí klidně zataženo,ale bez deště a ne úplně kosa :) teda tchán to vyřešil bezvadně, klobouk dolů :) to je hezký :) @lucasem no ono se to stejně většinou vyvine nějak samo, ať to plánuješ jak to plánuješ, nech to prostě na situaci :) však nemusí sedět při obědě vedle sebe a odpo se můžou v restauraci krásně míjet :) uvidíš, hlavně si tím nenech zkazit den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka21 díky, díky... tchán to dobře vyřešil... @tlap.ka tak oni budou sedět rodiče jako cik cak, oni jsou totiž na obou stranách na ostří nože... a pak se uvidí... na celou oslavu máme pronajatý penzion, kde se bude i spát, tak to bude asi největší problém :-( ale uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasem tak to nebude problém, to budou mít pokoje daleko od sebe a budou courat ven a k baru a do sálu, atd :) kde to máte? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka v Petrkově u Trhové Kamenice, objevili jsme tam úplně náhodou moc krásný penzion s příjemnými majitely, šel by tam udělat i obřad, ale ten jsme nechali na chrudimské radnici, ať to není tak složitý :-)
Odpovědět
@lucasem Máme stejný problém s rodiči,ale na přítelově svatbě.Máma div nešla do mdlob,že se tam potká s tátovou přítelkyní.Táta nejdřív tvrdil,že půjde sám,tak jsme mámu uklidnili.Pak si vymyslel,že chce jít s celou rodinou a že to máme mamce říct.Já jsem řekla,že do toho se nepletu,ať si jí to přítel řekne sám.Ten se pořád bál a nakonec se táta urazil,že jsme o ně projevili malý zájem,takže zase půjde sám.Na hostinu nejdou vůbec.Že to prý oslavíme s nimi později.No na palici.Já to mám jednodušší.S tátou už 12let nemluvím,tudíž ho na své svatbě ani nechci a budu mít jenom mamku :) Celou dobu jsem se snažila příteli rozmluvit tradiční svatbu.Že se vezmem za ruce a uděláme svatbu jen se svědky.On to nechtěl a teď lituje a dává mi za pravdu :-|
Odpovědět
@tlap.ka Tak jsem koukala na předpověď a zatím na sobotu déšť nehlásí.Tak vám to třeba ještě vyjde ;-) jak se těšíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip ahojda, no pršet snad nebude, sice ráno asi bude zima,ale to nějak přežijeme a odpo snad už i teploty budou výš :) no jinak zatím jsem tak nějak klidná, ale ono to asi teprve přijde :) zítra spím s malým u našich, Michal s větším teda u nás doma, abychom teda jako dodrželi nějaký zvyk :) u našich bude i ségra s malým, tak si asi uděláme "hezký" večer :) doufám, že ráno nebudu mít kruhy pod očima :)
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa taky jsem se nejvic bala satu, ale nastesti ty, co se mi libily maji jen ve dvou salonech v CR...ten jeden salon jsem vyloucila, protoze je pujcuji za dvojnasobnou cenu a v tom druhem salonu mi ty saty byly :-) Jinak ja mam taky velikost 40-42, ale narazila jsem na super pani, ktere tato velikost neprijde nadmerna ;-) Dokonce me dostala i do 36 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?