Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veverickak nas buda asi 80, ale taky nemame harmonogram :-) mame ho jen pro par lidi na dopoledne v ramci priprav (jako kdy bude kadernice cesat me, kdy maminky, svedkyni....). Ale my mame spis takovou netradicni svatbu - zadna hostina (rovnou raut na cely den), zadne tradicni "zabavne" svatebni hry nebo zvyky (jen prvni tanec a krajeni dortu) :-)
Odpovědět
@tlap.ka Zima se dá přežít,hlavně aby nepršelo,když to máte venku :) @krejci1510 Taky mě v salonu narvali i do vel. 36 a to mám normálně 40/42 :-) Jsem si říkala,že to snad ani není možné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no se zimou nic neuděláme, i když nějak se to přežje :) hlavně ten déšť, no ale snad to vyjde a pršet nebude :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip my jsme pořád přemýšleli, jestli se vzít jen sami se svědkama, v rodině na obou stranách jsou problémy a někteří se spolu vůbec nebaví, ale nakonec jsme došli k tomu, že by nám to asi bylo pak líto a i některým dalším, tak jsme se pustili do příprav a kolikrát za tu dobu jsem si řekla, že jsme to radši tak neudělali... táta mi řekl, že kdyby měl jít sám, tak mě jen odvede a pak se vypaří... no nakonec půjde i s přítelkyní, ale budu chtít, aby pak odjeli... tak uvidíme, jak to vše dopadne, snad i u vás bude vše v pohodě a užijem si to... @tlap.ka určitě bude ještě pěkně a vše se vydaří...
Odpovědět
@lucasem Mě to pak i mrzí,že si nemůžu ty přípravy užít tak, jak bych chtěla a musíme pořád řešit nějaké spory v rodině,za které ani nemůžeme :-S Taky vám přeju pohodový a klidný svatební den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já se vdávám příští sobotu a pořád mám pocit,že mám k zařízení hrozně moc věcí,je to normální?:))) Hlavní věci samozřejmě jsou,ale musím nakoupit občerstvení k nám domů,pití,jet ještě dopilovat věci do hotelu,postahovat hudbu na obřad,jet ji zkusit..no a dalších tisíc věcí..podle předpovědi má být celkem teplo,ale asi přeháňky,necháme se překvapit,jestli bud ekrásně,nebo nám bude pršet štěstí:)
Odpovědět
@smartbear13 Taky se vdávám za týden a teď mě čeká ten nejhektičtější týden v životě :-D . V pondělí schůzka s kadeřnicí,musím zaplatit zálohu na květiny a ujistit se u fotografa,že opravdu přijde.Odpoledne s mamkou pečeme.V úterý opět pečeme,ve středu peče naše brigáda koláčky a já si jedu pro šaty,ve čtvrtek se zdobí všechny korpusy na dorty,musí se vyzvednout rolády a rozvážíme koláčky a výslužky.V pátek se musí vyzvednout dort,chlebíčky a mini zákusky,odvézt do restaurace,to samé výzdobu.Do toho začíná Euro a chlap mi oznámil,že na naše prostě kouká.No a v sobotu si to užít a nezhroutit se :-D Ještě že tenhle víkend je u nás pouť,tak si budu užívat dětí a trošku jim vynahradím ten následující týden.Už aby to bylo za námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Tak jsem ráda, že v tom nejsem úplně sama:) Pečení se mě naštěstí vůbec netýká, všechno zařídí a přiveze z Moravy moje úžasná babička s maminkou, takže to pak jen odvezeme do hotelu a tím to končí:) Ale i tak toho bude tak moc, že jen doufám,že to ve zdraví,hlavně psychickým, přežijeme:) Týden po svatbě mám navíc státnice,takže to mám teď tak nějak celkově vzrušující:)))
Odpovědět
@smartbear13 No tak to přeju hodně štěstí :-) Já se vyhnu pouze pečení těch koláčků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to tady čtu, tak jsme asi s přítelem marťani, protože se bereme v sobotu 9.6 a opravdu nemáme žádný stres, nervy a nic už nezařizujeme. Kvůli dni, který tak rychle uteče se nehodláme nějak nervovat co jsme třeba nestihli nebo co nemáme.. Chceme si to hlavně užít!! Ono to nějak dopadne a když něco nevyjde, tak to pro nás není konec světa... Bereme to jako jednu větší párty. Jen ten obřad je tam "tak trochu" navíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jimousek i my to tak máme, hlavně klídek a pohoda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Děkuju,jsi hodná:) Já myslím,že každý máme jinou povahu a jinou představu našeho dne a například já jsem docela streska a nechci na nic zapomenout,takže si pak masochisticky přidávám starosti a úkoly,někdy zbytečně:)Třeba to tentokrát bude mít nějakou cenu:)
Odpovědět
Článek se načítá
@jimousek @smartbear13 Já si taky myslím,že je to o povaze.Já jsem taky stresař a přítel pravý opak :-) Ale zase musím říct,že před maturitou mi bylo hůř :-D Mně nebude vadit,když na něco zapomeneme :-) Já se spíš bojím,aby byly děti v pohodě,obřad máme v době poledního spánku naší malé,snažím se jí to už teď posouvat,aby byla zvyklá a nebyla protivná,ale zákon schválnosti funguje dokonale.A už vidím,jak tam řve a oddávající nemůže mluvit,ona se mi sápe po šatech,abych jí pochovala :-S Všichni budou nervózní atd. atd. No radši ať už to máme za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip jo jo přesně tak, já řeším děti, o nic jinýho mi ani tak nejde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem nevěstám, co se vdávají zítra, stejně, jako my, přeji všecičko nejlepší a hlavně si to holky užíjme, i kdyby trakaře padaly...
Odpovědět
Tak poslední týden před svatbou ... také nechci na nic zapomenout, ale kromě šatů (ty budou dodělané dnes) a nějakého toho pečení koláčků už nic neřeším - to víte, vdávat se každých 30 let je už víc o legraci (alespoň v našem pojetí :-D ). Tedy samozřejmě v sobotu kadeřnice, líčení atd. Doufám, že vše proběhne v klidu, největším nebezpečím pro můj klid jsou moji rodiče - je mi 50, ale ty rady bych vám přála slyšet a to se o svatbě dověděli až teď v pondělí :-). Ještě že můj přítel si stále udržuje nadhled a tím i mě nad věcí.
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip to máš ještě dobré, u nás se taky žije Eurem a poslední zápas ve skupině (který může být rozhodující! ]-( ) je v den naší svatby. Takže prý nebude únos nevěsty ale ženicha - unesou ho do nejbližší hospody s TV. Ale tchán to rozsekl :-) V osm večer, kdy zápas začíná, prý bude už většina chlapů opilá a na nějaký fotbal si ani nevzpomenou. To jsem zvědavá....
Odpovědět
Tak včera jsme koupili příteli boty a košili...:-))))a ted už opravdu máme všechno :-D
Odpovědět
@krejci1510 :-D :-D Tak to ti nezávidím.Já už slyšela nějaké řeči o tom,že v den naší svatby taky hrajou naši.Tak jsem mu zakázala brát s sebou telefon,aby nelezl na internet a díky bohu,že v restauraci nemají televizi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se s přítelem dohodli že se vezmeme, protože ale nejsou na svatbu peníze tak jsme se dohodli že půjdeme jen se svědky na úřad a vezmeme se tam, já pak ale mluvila s jeho rodiči s tím že je to má první svatba a mrzí mě že to nebude se vším všudy a oni navrhli že by to zaplatili a mi bychom jim pak peníze vrátili až by byly takže jsem začala přemýšlet a shánět a vymyslela jsem že by se udělala svatba která by byla spíše taková gril párty s rautem, pronajali bychom si nějakou velkou chalupu kde bychom se všichni ubytovali a udělali bychom vše, včetně obřadu na zahradě. Přes den grilovačka a raut a večer nějaký teplý bufet který bychom si tam sami uvařili. Chtěla bych se se vším všudy vejít do 25 tisíc. Bude asi 25 lidí. Zatím zjištuji že největší problém bude sehnat ten objekt kde by se to konalo, je to docela na rychlo a všude mají už víkendy obsazené:-(
Odpovědět
Další jobovka..Včera telefonát ze strany příbuzných ze slovenska od přítele.Že 21.7 tam poprvé jedu po 8 letech se představit na východ slovenska jeho rodině, máme přijet zamluvili kostel že se zabije prase a udělá se druhá svatba. s 98 pozvanými hosty z toho já neznám vůbec nikoho!!!!!!!....NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, :-x ;-( :-(
Odpovědět
Tak my už to máme od včera za sebou, všechno vyšlo na jedničku včetně počasí, které mělo být příšerné :-D Držím palce ostatním červnovým nevěstám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@majdonna gratuluji!
Odpovědět
taky se vdávam přístí týden na zámku v třeboni a obřad máme venku
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babule,jdu jen pozdravit, nestíhám dát ani fotky, mám toho plný brejle :) svatba těžká pohoda, počasí vyšlo skvěle, klídek, pohoda :) zítra jedeme po úřadech, tak pak uvidíme, jestli něco stihnu vybrat a nahrát :) držím palce, ať i Vám všem ostatním vyjde svatba jako mně :)
Odpovědět
@tlap.ka Super,že vám to tak skvěle vyšlo a užili jste si to.Co kluci,jak se jim to líbilo?Na fotky jsem zvědavá :-) A teď prosím drž palce s počasím nám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, holky, už pracujou nervy? U nás ZATÍM klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa Na mě to nějak padlo a už druhej den od 3:30 nespím. Do svatby ještě 19 dní, jestli to půjde tímhle stylem, bude ze mě nevěsta zombie!
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa ja mam nervy jen kvuli pocasi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak my se bereme v sobotu, obřad i hostina jsou sice uvnitř,ale předověď počasí mě dost znervozňuje..Bydlíme v nočníku republiky(Jablonec:) ), tak se bojím, aby to u nás nebylo ještě horší, než předpovídají:) Chci se zeptat, půjčujete si některá pro jistotu i bolerko přes šaty, nebo to vydržíte?:
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?