Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Přidávám se k vám. Máme svatbu naplánovanou na 23.6. 2012 na zámku v Hořovicích a oslavu kousek od Dobříše. Jsem na to docela zvědavá protože, co se týče svatby, tak zařizuji pouze já a přítel je k tomu trochu odtažitý, prý máme ještě dost času :) Jinak už máme prstýnky, šaty, závoj, šperky, kadeřnici/vizážistku, fotografa, oznámení jsou ve výrobě a pár věcí na stůl. Přistoupila jsem i na to, že kytku mi bude vybírat muž, tak jsem zvědavá jak to dopadně (jestli mu ji neomlátím o hlavu :D).
Odpovědět
@veryb Bobek... :-D
Odpovědět
@laav Kdž se ti nebude líbit nažen baby a házej jí a máš to hihi :-D
Odpovědět
Dneska jsem objevila na facebooku Svatba stylově nový e-shop s dekoracemi, mají šmrnc a dokážou sehnat i něco podle tvojí fotky. Asi nakonec dekorace i svatební kytku koupím tam....
Odpovědět
@hanna_k Moc děkuji. Je to fakt nádherné a za dobrou cenu :-D
Odpovědět
Ahojky holky i já se přidávám, svatbu máme 30.6. na zámku v Dolních Kounicích. naše přípravy jsou teprve v začátku, zatím máme zajištěné cukroví, dorty, já si dala šít šaty na míru na které jsem moooc zvědavá a mám zajištěnou kosmetičku, manikérku ,kadeřnici, máme zajištěnou fotografku, DJ, a restauraci, Takže nám ještě chybí prstýnky, oznámení, oblek pro ženicha a mého 10letého syna, dekorace, pro mě šperky, botičky atd... no ještě toho chybí moooc...
Odpovědět
@jennifer_jv Ahojky,taky se budeme brát 9.6. v Libochovicích :-)
Odpovědět
Ahoj holky můžu se k vám přidat? Svatba bude 9.6.,ale ještě nic moc nemáme.
Odpovědět
ahojda kočky :-) Svatba bude 23.6. v 10:30 tohle a pak zamluvená restaurace na 12hod. je vše co máme zařízené :-D Víc nic :-D
Odpovědět
@ligeja Tak to jsme na tom podobně :-D Já mám ještě zamluvenou kadeřnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já dnes byla v cukrárně si rezervovat termín na dort a zákusky :-) takže další pokrok :-)
Odpovědět
Jee my to máme taky 9.června :) takže už jen 108 dní ;) My máme zamluvený kostel,příští týden jedu omrknout šatky a další týden dozamluvit hostinu.......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@arletkaa Taky jsem z toho byla nejdřív smutná, že bychom to udělali takhle, ale nakonec po několikátém přeplánování, jak to uděláme, jsme dali na první variantu...a nakonec mi to ani nevadí a jsem naopak ráda, že jsme se s přítelem shodli :-) A ostatním to taky nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Fakt? A v kolik? :-) A jak si na tom s přípravou? ;-)
Odpovědět
@jennifer_jv V 11:30 :-) A s přípravou jsme na tom bídně.Máme termín,vymyšlené místo na hostinu,se zamluvením není problém.V pátek jedu do salónu zkoušet šaty,mám domluvenou kadeřnici a vizážistku a ještě musíme složit zálohu fotografovi :-) V kolik to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak my jdeme hned po Vás :-) ve 12h :-) Oba už máme šaty vybraný a zamluvený, mám dohodnutou vizážistku a kadeřnici, fotografa, minulý týden jsme byli okouknout místo na hostinu, to taky dopadlo dobře :-) Dekorace na auta už taky skoro hotový a připravený :-) Teď vybíráme svatební oznámení a prstýnky, ještě sehnat botičky a ujasnit si v jakym tónu bude laděná celá svatba 8-)
Odpovědět
@jennifer_jv Tak to se tam uvidíme :-) My už vlastně taky máme dekoraci na auta,jen k tomu dokoupit stuhy.A už jsem překecala drahouše na růžovou kravatu,protože bych ráda růžovo-bílou dekoraci.Ještě uvidím,jak dopadnu zítra s těmi šaty :-) Svatební oznámení necháme na duben,stejně tak prstýnky :-)
Odpovědět
No koukám,že jak jsem se bála ,že toho moc nemám Tak jsem na tom ještě dobře já mám vše jen prstýnky jdu zkoušet v březnu a potvrdit dort a sehnat nějakou šikovnou kočku na koláče :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme svatbu na konci června a skoro nic ještě nemam zařízenýho. Máme zatim jen domluvený místo a čas obřadu (hostiny ještě ne), byli jsme už jednou na přípravě u kněze a máme domluvený svědky :) To je asi všechno. Šaty si nechám ušít, to už mam taky domluvený. Chtěla jsem se zeptat, jak moc dopředu budete rozdávat oznámení? Nechci je dávat trapně brzo, ale zas to nechci nechat na poslední chvíli. Nevíte, jak se to tak dělává? Jsem svatební začátečník :)
Odpovědět
@adelfina My budeme oznámení vybírat asi tak v dubnu a až budou hotová,tak je hned rozešleme :-)
Odpovědět
@teriip Taky jsem si říkala, že ten duben bude ideální... Hele a je to tak, že se těm, kteří j sou pozvaní i na hostinu, dává ještě extra pozvánka na hostinu?
Odpovědět
My už pomalu oznámení začneme rozesílat, dost lidí nám jezdí už v červnu na dovolené, tak aby to věděli s dostatečným předstihem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak se taky přidávám, svatbu máme 2.6. - zatím máme místo, datum, hodinu :) oběd, moje šatky už jsou taky zamluvený, botky mám doma, oznámení udělám z nějaké fotečky, takže pak vyvolání bude rychlovka, fotit nám budou kamarádi, na koláčky se vykašleme a dort a něco cukroví už je taky rozjednané :) takže už nám vlastně zbývá je kytka a prstýnky, ale to má ještě čas :) jinak my budeme mít malou svatbu, jen rodina, na obřadu kamarádi, oběd jen s rodinou a odpo posezení na zahradě u našich, žádný hrocení ničeho, prostě klídek a pohoda :) @adelfina většinou se dává oznámení 14dnéí před svatbou i s koláčkama a k tomu přidáváš do obálky pozvání ke stolu
Odpovědět
@tlap.ka Taky budeme mít jen malou svatbu.Rodiče,sourozenci,svědci a naše děti :-) Stejně tak potom oběd jen s rodiči a potom to zvlášť zapijeme s kamarády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip jo jo, u nás bude na svatbě dětí jako smetí, takže to bude pěknej hukot :) no uvidíme :)
Odpovědět
@tlap.ka @teriip sem ráda, že tu jsou i další, co to nebudou hrotit a budou mít jen malou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ligeja kdepak, rozhodně nehrotím :) ono po 8 letech vztahu a 2dětech už má člověk jiné priority než utratit za svatbu spoustu peněz :) jako jo , hezkou malou, ale nepřehánět a neutrácet za zbytečnosti :)
Odpovědět
@tlap.ka No u nás tak na 20 lidí- 5 nebo 6 dětí :-) Z toho jedno ADHD,takže hodně živé a hlasité :-D
Odpovědět
@tlap.ka Přesně tak to máme my.6 let vztahu a dvě děti a rozhodně se nechceme zadlužovat kvůli svatbě.Do toho budeme synovi příští měsíc pořizovat brejlličky.Miluju nepředvídané výdaje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no tak to máme skoro stejný, nás bude asi 16dospěláků a do toho 5dětí od 6měs. - 4roků :) jo nepředvídané výdaje jsou prima :) před vánocema oprava auta 14tis a měsíc bez něj, super :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?