Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Zuzi, kolik by stály ty oblečky na židle a jak vypadají?
Odpovědět
Tak jak vám to jde holky?Já zamluvila o víkendu fotografa a chystám se objet už nějaké ty salony ;-) ;-)
Odpovědět
@trdlisek co jsem se dívala tak od 1500 až po 8000.Dost záleží jestli chceš na obřad nebo na celý den.My máme na obřad a den předtím nám bude fotit v ateliéru holky a bere si 2500.Na svatbu tam bude jen hodinu
Odpovědět
@mor48tko no já bych to řešila jednoduše, pokud ho oba nechcete, tak bych ho nezvala. Ale moc dobře znám jací jsou v tomhle rodiče. Takže nic lepšího mě nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
@trdlisek Ahoj, zrovna teď jsme se vrátili ze schůzky s fotografem...náš si za celý den focení, za 500 fotek na DVD, 100 fotek vyvolaných v klasickém formátu a 20 větších z focení bere 7900,- - Severomoravský kraj.
Odpovědět
@kaidra Děkuji za názor.. jenže co, když je to bratr.. ještě k tomu jediný? :-|
Odpovědět
@mor48tko aha, tak to složitější. Přesto si myslím, že pokud ho tam nechcete, tak ho nezvěte. V opačném případě ho tam budete muset strpět. Nebo uzná sám za vhodné a nepříjde
Odpovědět
@kaidra Je to takový oříšek pro nás.. Musela bys ho znát... jinak všechno probíhá tak nějak v klidu :-) , jen tohle je naše tak trochu noční můra :-(
Odpovědět
@mor48tko to věřím. No nejspíš to dopadne tak, že pokud se do svatby nic vážnějšího nestane, tak ho s nechutí pozvete
Odpovědět
Holky, potřebovala bych poradit, kde bych mohla sehnat tyto dva skvosty? Díky za info
Odpovědět
@kaidra asi máš pravdu... Budu doufat v zázrak.. Jeho bývalá přítelkyně nám totiž tu svatbu bude fotit.. a když přijede, tak holt bude veselo... :-D to zmákneme, nejsme žádný "mejdla" a hlavně, je to náš den, takže 8-) ]-(
Odpovědět
@janule23 A koho máte ;-) ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@majdalensie stoja 1,30€ návlek aj s mašľou. sú veľmi pekné a hlavne univerzálnej veľkosti, teda sadnú na všetky stoličky. Mám v svadobnom albume fotku, tak môžeš pozrieť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Kamila Valuška :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my máme také svatbu 16.6 . Přípravy jsou v plném proudu, zámek zamluvený, prstýnky zadaný, kapela zařízená, fotograf nadřeknutý, šaty vybraný záloha zaplacená, restaurace zamluvená , seznam hostů také hotový. Teď momentálně zařizuji cukroví a dort, pozvánky...
Odpovědět
@zuzito1 z jakého jsou materiálu a kolik jich máš na prodej?
Odpovědět
@zuzito1 Jáj to je někdo i tak hodný,že něco půjčuje... ;-)
Odpovědět
@janule23 Škoda, že jsem o něm nevěděla dřív :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@majdalensie ja by som ti ich len požičala, nie predala :-) tá cena je za požičanie. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa požičiam, kľudne :-)
Odpovědět
Nejhorší je,že židlí je několik druhů a kdo ví jak to sedne víš jak.Ale jsi moooc hooodna. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se k Vám přidávám. My máme termín 9.6. na zámku v Libochovicích. Už máme skoro všechno domluvené a zajištěné. Protože to nemáme v jeden den,tak jsou přípravy celkem v pohodě, až mi to přijde, že jsme to zvládli nějak rychle :) Na obřadě chceme hlavně ty nejbližší, tak asi kolem 25 lidí a na oběd už pak opravdu jen ten nejužší základ, tak 18 lidí. A mecheche s grilováním máme pak 16.6. na fotbalovym hřišti, kam přijdou všichni naši kamarádi a známý...cca 50 lidí. Nejhorší bylo sehnat fotografa, protože, než jsem si rozmysleli termín, tak už bylo spoustu výborných fotografů zamluvených.
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa návleky sú univerzálnej veľkosti. Sedia na všetky typy stoličiek, mám to vyskúšané :)
Odpovědět
@jennifer_jv taky jsme to chtěli na 2 dny jako to máte vy... ale bylo mi líto, že v ten šŤastný den by mě v těch šatech nikdo neviděl.. tak jsme to spojili do jednoho dne... obřad a oběd v 20 lidech a po obědě se přesuneme do místní sokolovny a tam zbytek rodiny a kamarádu (cca 80 lidí) a bude bečka a prase... příští týden snad vyrazím omrknout nějaký ty šaty a začnu shánět levného fotografa... a v práci jsem si udělala návrhy na oznámení.. ještě je musím ukázat mojemu jestli mi to schválí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Už máte někoho jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
ajoj my máme svatbu 2.6. a už mám všechno domluveno kromě obleku pro ženicha. Ten má důležitý úkol a to je zhubnout. :-)
Odpovědět
Holky, mám z brněnského svatebního veletrhu nějaké slevové poukazy, nevyužiju, tak dávám do placu (není to nic moc, ale třeba se to někomu budou hodit): sleva 1000,- na zapůjčení šatů ze salonu Chantal, dárkový poukaz na jednorázové profesionální nalíčení s poradenstvím péče o pleť v hodnotě 500,- v salonu Chantal a dárkový poukaz v hodnotě 500,- na hodinku s péčí o pleť a líčením Mary Kay. Můžu poslat poštou, nebo předat v Brně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svatební mise tohoto víkendu splněna na 100% :-) Mám vybrané a zamluvené šaty, a na veletrhu v Diplomatu jsme vybrali a objednali prstýnky. Taky jsme vybrali oznámení. Ale taky jsme zažili šok....hledala jsem, jak se správně píše místo naší svatby (abychom mohli na veletrhu ta oznámení i objednat) a zjistila jsem, že náš zamluvený víkend byl po novém roce nabídnut jako volný (a stránky jsou aktualizovány jen jednou za čas)!!!! Takže je dost možné, že nemáme místo obřadu a následné oslavy ;-(
Odpovědět
@kaidra Ahoj, jestli je ta Tvoje sháňka ještě aktuální,tak tu druhou sadu najdeš na sperkyproradost.cz, konkrétně: http://www.sperkyproradost.cz/detail.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?