Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@markheta ahojky, mám výborného kamaráda, který fotí i točí. Mohu vřele doporučit a taky ho mám na svatbě. 9. 6. :-) Kdybys chtěla kontakt, ráda předám.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubajda Ahojky, my máme domluveno taneční vystoupení s jednou taneční školou a cena 2000 Kč kvůli dopravě je opravdu velmi symbolická! Pak bychom chtěli udělat tombolu pro pobavení a pak už tomu dáme volnost :-) A kdyby se náhodou někdo nudil, tak už zpracovávám svatební noviny :-)
Odpovědět
Ahoj holky, je tu ještě některá co se vdává v červnu a stále nemá šaty??? Dnes jsem byla už v šestém salonu a pořád nic, už z toho začínám mít trochu stres :-(
Odpovědět
@moonie Tak to je zdaleka,obřad je v praze :-|
Odpovědět
@sallynka86 Já si koupila na podzim,ale nesedí mi vypadám jakblb,takže razím znova :-) :-) do června je času dost určitě nějaké seženeš ;-)
Odpovědět
@vikinkai Ahoj o odkud je ten kamarád? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli ještě nemáte domluveného diskžokeje, stačí kliknout na můj profil kde získáte více informací o zajištění DJs na Vaši svatbu.
Odpovědět
@sallynka86 neboj..taky jeste nemam a v salonu me uklidnuji
Odpovědět
@1bara Tak to by asi nešlo :-( Zkoušela jsi Pavla Balajku? Ten fotí Praha/Ostrava a přišel mi velmi sympatický.
Odpovědět
Toho jsem nezkoušela,děkuji za tip ;-) ;-)
Odpovědět
@sallynka86 Ahojky, jsem na tom stejně :-)Včera sem si zkoušela šatky který sem si objednala na netu a budu je posílat zpět :-/ Takže mě taky čeká trmácení po obchodech a hledání těch nej :-( Myslela sem, že tyhle padnou a budu mít o starost míň a ono ne :-D Jinak já nebudu mít svatební šatky, ale jen nějaké letní, které se dají nosit i normálně. Proto sem byla nadšená, že sem je na netu nšla...no, jenže nesedí (potřebovala bych min. o 3 čísla přifouknoit prsa) a barva není bílá, ale smetanová, jink sou super. No, takže žádnej stres, je nás víc co nemají šaty :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sallynka86 Taky nemám.. Dnes vyrážím poprvé a mám strach, tak uvidím.. Chce to trpělivost. Hodně štěstí!
Odpovědět
Článek se načítá
No já už půjdu do sedmého salonu...bojím se že za chvíli budou všechny pěkné na červen zamluvené :-( Navíc jsem malá a plno šatů je mi moc dlouhých a protože si zkouším většinou tylovou sukni, tak mi v salonu řeknou že nejde založit, což chápu, to by jí museli ustříhnout...no takže celkem depka ze šatů...
Odpovědět
@peetruszka no já když byla poprvé v salonu (asi před 3 týdny), tak jsem z toho byla úúúúplně vyjukaná :-) Přístup takový chladný, ale nenech se tím odradit :-) Zkoušej, zkoušej, zkoušej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, začínám být docela ve stresu, svatbu máme 9.6. ale zatím kromě zamluveného místa obřadu a místa hostiny nemáme vůbec nic a hlavně nevím čím vůbec začít. Nějak mi schází představa a někdo kdo by poradil nebo pomohl. Čím začít nebo co nejdřív... ?
Odpovědět
@niol zacni se satama pro sebe :-) a pak docela fotograf, ziva hudba, prstynky..zalezi,co vsechno chcete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky bude dělat známí co má zlatnictví stačí mu ukázat co asi budem chtít a neměl by být problém. Šaty už bych měla asi začít řešit máš pravdu, nejspíš si budu půjčovat kolik mám tak počítat za půjčovné? Jsem z FM pojízdná jsem tak kam jít první?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty zdravím všechny.... chci se zeptat... v kolik většinou máte obřad.. v kolik vám začíná a jak dlouho tam mužete být než dojde další svatba??
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Mám po zkoušce a kupodivu jsem nadšená :-) Paní byla úplně super a já jsem nebyla v těch šatech tak nemožná, jak jsem si myslela. Možná si vyberu hned z prvního salónu, huráááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sallynka86 já taky nemám šaty!!!
Odpovědět
@niol tak to ti moc neporadím, já jsem sice taky z Frýdku, ale bydlím teď v Praze, tak jsem vybírala tady...ale měla jsem tip na Dolní Lutyni a šaty Emmi Mariage...ty se mi hodně líbily a budu si je nechávat šít tady v Praze..a cenově na severní Moravě netuším...
Odpovědět
@sylvestra2 obřad máme civilní, v jednu odpo, prý to sfouknou za 20 minut...ale máme to přímo na hotelu, kde budem ubytování s hostinou, takže nás nikdo hnát nikam nebude :-)
Odpovědět
Koukám,že nejsem sama kdo nemá ještě vše...Pořád naháním popa at mě už pokřtí jinak nevím jak to bude :-D
Odpovědět
@michaela_k nezoufej ty seženeš i klidně měsíc předem..Ale lepší je čím dříve at máš z čeho vybírat ;-)
Odpovědět
ahoj holky, nám se nakonec Bukovanský mlýn rozležel a hledáme nějaký hotel, kde budeme bydlet, slavit a mít obřad. Poradíte něco v místech - Brno a jižní Morava? Šaty si nakonec nechávám šít. Na jedné zkoušce mě přesvědčili, že půjčení je třeba za deset a ušití výjde cca do 6 tisíc a navíc ti zůstanou šaty, takže památka. nebudu je mít bílé, ale šampaň, tak se budou dát připadně předělat a vzít třeba do divadla, na ples nebo tak. Počítám, že sukni potom předěláme. Oznámení si natiskneme sami, až budeme vědět to přesné místo. Bereme to trochu naopak, ale nevadí :-D Jinak vám všem přeji krásné mrazivé ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap tak to máte super... to my právě musíme přijet nejdříve v 10:45 obřad je v 11 bude trvat cca 15-20 minut.. a v 11:45 musíme být pryč.. to přijede další svatba... takže na vycházení a focení atd máme max 15-20 minut chjooo
Odpovědět
@sylvestra2 To se máš ,že to víš....Já ještě ani nevím v kolik ...A ještě mě čekají křtiny hih :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa a ty máš obřad v kostele a nebo na uřadě někde?? ;-)
Odpovědět
V michalkovicích v pravoslavné kapličce jinak jsem rodačka taky z Ovy ;-) Jen ted už žiju v Havru
Odpovědět
@sylvestra2 a kde to máte? Jinak bych udělal fotky toho vycházení a špalíru a pak si někde v okolí našla pěkný koutek a v klidu to nafotila pak tam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?