Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@andik.cz Krásné vývazky jsi moc šikovná :-) @danuzka my se při tom nehádáme :-) . Přítel je dost v práci a ani nevím jestli by na to byl -takže já na netu hledám fotky, ukazuji mu je, on mi řekne názor a většinou lehce najdem kompromis nebo nás zaujmou stejné věci, takže naštěstí pohoda :-D . Spíš když se mi to zdá beznadějné kvůli něčemu/někomu tak mi dodá chuť a energii do příprav a toho všeho. No a nejspíš máme fotografa x-) ! O víkendu jdeme za farářem, tak snad vše proběhne hladce - pak budu moct fotografa zarezervovat, restauraci to samé a vše se to už rozjede :-) a zítra si jdu poprvní zkoušet šaty. Prstýnky koupíme asi nějak až ke konci.
Odpovědět
@framboise Také jdeme o víkednu za panem farářem :-) Fotografa už máme zarezervovaného. Místo na hostinu také. Šaty jsem už zkoušet byla, ale nakonec ji je nechávám šít u Madory. Teď bude v Ostravě svatební veletrh, tak jestli se mi podaří mojeho milovaného na něj dostat, na prstýnky se podíváme tam a možná i na nějaké to oznámení.
Odpovědět
@moonie kdy přesně je ten veltrh? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
teď je svatební veletrh v Praze v Obecním domě 3-5. února
Odpovědět
@jimousek moc daleko :-D
Odpovědět
@klvky http://www.svatebni-akce.cz/
Odpovědět
@klvky a ještě jeden na Černé louce, ale až v březnu: http://www.cerna-louka.cz/exhibition....
Odpovědět
@moonie díky moc, a myslíš, že se tam dají koupit třeba levnější prstýnky?
Odpovědět
@klvky No, myslím, že je to dost možné. Někde jsem tu zahlédla, že některé holky tady na beremese využily veletržních slev. Ale nevím, o kolik levnější to je :-( To zkus kontaktovat některou z nich :-)
Odpovědět
:-) Krásné ránko nevěsty..Veletrhy veletrhy pořád se mě na to někdo taky ptá,,,Já jsem pořídila vše bez veletrhů a žiju a jak jsem se bavila o cenách tak jsem na tom ještě vydělala :-)
Odpovědět
@nwa Na veletrzích se mi líbí, že je vše pod jednou střechou. Pokud by se nám podařilo zamluvit prstýnky, svatební oznámení, třeba i nakoupit nějaké ty doplňky ke svatebním šatům atakdále v jednom dni, bylo by to betelné. Stavíme barák, tak není moc času na zařizování :-( A pokud k tomu bude sleva - tož kdo by to nebral? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klvky V Brně na veletrhu měli veletržní cenu 10%. Ale prstýnky docela drahé. Záleží na tom, kolik do nich můžete investovat. A bylo tam dost rušno na takový výběr..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nwa Souhlas.. O nic jsi nepřišla. Na další veletrh už taky nepojedu :-)
Odpovědět
No, ještě uvidím, nemáme to zrovna nejblíž :-D i když my chceme stříbrné prstýnky a u nás zrovna velký výběr není, pokud vůbec je,. ještě jsme se nedívali.
Odpovědět
@klvky :-) Taky to nemáme nejblíž. A ještě se kajsi štrachat v téhle zimě :-D Uvidím, co tam bude za vystavovatele a podle toho se rozhodneme, zatím to na stránkách nemají. Tobě přeji hodně štěstí se sháněním prstýnků!
Odpovědět
ahoj holky, taky plánujeme svatbu. chceme něco romantického a nejraději v červnu, jestli ještě bude volno. Třeba Bukovanský mlýn. Znáte to některá, plánujete tam některá svatbu?
Odpovědět
@klvky Jojo, my šli na veletrh jen kvůli slevě prstenů. Chtěli jsme našeho osvědčeného Lukáše Rýdla, nabízí slevu 10%. Některé firmy ji mají (naoko) i větší, ale on obecně nemá věci předražené. Nabízí kvalitu za dobrou cenu, takže i s malou slevou vychází jeho prsteny velice příznivě. Doporučuju vytipovat si nějakého výrobce a před veletrhem se zeptat, jestli bude veletržní sleva. Ať máš jistotu.
Odpovědět
@nozdormu To jsi mě potěšila. Zrovna o prstýnky LR máme zájem. Koukla jsem na stránky Lukáše Rýdla a vystavuje i teď na veletrhu v Ostravě v Clarionu. Paráda. Děkuji!
Odpovědět
S radostí :-)
Odpovědět
@nwa Ahoj, no v podstatě ani nevím, oproti jinym holkam, se nekdy nestacim divit, kolik uz toho maji....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....svatbu máme také v červnu..přesněji 16.6....
Odpovědět
Profilova fotka
@beatleaa tak to máme stejný termín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad to bude i šťastný termín.. ;-) Aspoň na ty nervy nebudu sama....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, sháním někoho, kdo by se mnou šel do nafocení boudoir u Lucky Schweinerové. Nejlépe někdy duben květen, abych je stihla dát drahému jako svatební dárek
Odpovědět
také máme svatbu 16.6. co už máte zařízeno, ať vím jak moc jsem ve zkluzu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Také se přidávám. Termín je také 16.6
Odpovědět
Profilova fotka
@marduska1 My už máme: Zamluvené moje šaty, botky mám už doma, přítel má už doma oblek, vestičku plaston, fotograf je zamluvený, výzdobu na auta dělám, voničky dokončuji, domluvená hostina a raut, kapela. Už víme a máme zúžený výběr co se týká oznámení, květin, dortu, kadeřnice i kosmetičky. Na to je ještě dost času. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JO prstýnky máme také. budou v květnu.
Odpovědět
Já mám zamluvené šaty, můj má oblek i s botama, místo hostiny i obřadu, cukroví, ikdyž trochu v rodině bojujem, kytky a prstýnky nic ale víme kam půjdem a nemáme fotografa a kosmetičku, oznámení víme jak chceme atd....učes neřeším, nosím vlasy ostříhané velice nakrátko a tak budou i při obřadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, že žádný skluz nemáš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?