Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nevesty. Jeste stale mame par volnych terminu na cerven, takze pokud hledate stale kapelu, ktera by Vas mohla provazet Vasim vecerem, pak mrknete na muj profil, kde najdete odkaz na nase stranky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu zkoušet šatičky příští týden.. už se těším :-D ale spíš bych se měla učit an státnice - když je nedám, žádná svatba prej nebude :-p a včera jsem definitivně domluvila fotografa, mám radost, nakonec jsem objevila naprosto dokonalýho...teda adspoň podle mě :-D
Odpovědět
@mobca : tak docela si mě pobavila, že ti v listopadu řekli, že na červen je nejvyšší čas na šaty, já se chystám snad příští týden a to to nejpíš budeme mít taky v červnu :-D tak sem zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
@kimao a jakého budeš mít fotografa jestli se můžu ptát?
Odpovědět
@dadulkap a vy to budete mít kde?
Odpovědět
@pbaris no já taky čuměla :-D ...myslím, že to bylo přehnané...šatů je dost. Spíš jde asi o výběr a u mě teda o velikost
Odpovědět
@mobca Díky, trochu si mě uklidnila :-D
Odpovědět
Ahojte kočeny kurec nikam na net nechodím,ale tady jsem musela prostě se registrovat.Třeba někdo pokecá s o jednou více nevěstou...Jinak je tu někdo z Havru? ;-)
Odpovědět
@mobca Také máme 16.6.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj. My ji máme 9.6. a zatím máme jenom datum a čas. Hostinu teď řešíme, nějak si na ni ani nedovedu představit rozpočet. Holky kolik jste za ni daly?? budeme mít tak 25lidí na oběd a večer 30 na raut.
Odpovědět
my to budem mít v Beskydech, když to klapne
Odpovědět
Profilova fotka
@pbaris ahoj, mrkni na jeho webovky tanecek.cz - fakt se mi to líbí :) a jsem ráda, že dopadl...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nwa Ahoj,uz vis kdy a kde budete mit svatbu? My mame svatbu 1.6. v Libechove
Odpovědět
@nwa ano, ano já jsem taky z Havru
Odpovědět
Profilova fotka
mám šaty.... nějak mi to nejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak termín 2.6. je snad už konečně realitou.. :-) I když.... člověk nikdy neví... Teď už se může začít zařizovat vše ostatní..
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyy, tak jsme dneska byli na svatebním veletrhu a máme složenou zálohu na prstýnky :-) jsou úžasný, sice dost dopředu, ale bez té slevy z veletrhu by jsme do nich nešli. Už takhle jsme přestřelili cenu co jsme za ně chtěli dát :-) ale je to na celý život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy Ahoj,ja tam dnes taky byla a fakt jediny co tam bylo hezky tak ty prstynky. A od koho jste si vybrali a jaky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my se chystáme na svatební veletrh do Brna příští týden. Taky tam jedeme hlavně na prstýnky a chtěla bych vědět, jestli ti vystavující poskytují nějakou slevu, když objednáš na veletrhu? Líbí se mi jedny prstýnky Retofy, ale ta cena je daleko nad náš rozpočet :-(
Odpovědět
@kamillka_v Prstýnky Retofy nabízela ve stánku sv. agentura Easy wedding a mají 15% slevu při objednání do konce ledna. Bylo tam ještě Bisaku, ti nám nabídli taky cca 15%, ale museli bychom hned složit zálohu. Pak tam byli ještě asi 2 zlatníci, ale o těch nevím nic bližšího.
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Super, díky moc :-) snad něco vybereme.
Odpovědět
Profilova fotka
většina zlatnictví jen objednávají snubní prsteny u výrobců. Když jsme řešili prsteny my tak jsme zjistili že je tam finanční rozdíl 3-5000. Zkuste si je objednat přímo, bez prostředníka (zlatnictví)
Odpovědět
Profilova fotka
@socina Jak ale zjistíme výrobce?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme také včera byli a máme objednané prstýnky od Rýdla. Původně jsme šli jen na čumendu, ale přítel se ukázal jako muž činu :-D a rozhodl, že rovnou zaplatíme zálohu. Takže teď už jen čekat... Hotovo by mělo být do 23.2. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my měli slevu 30% v původní ceně by jsme do nich nešli. Máme to od svět snubních prstenů :-) tady ty slevy byly skoro všude 20 - 30% a je pravda, že jediné co tam bylo zajímavého byly ty prstýnky. Taky jsme šli původně jen na jukandu, ale ta sleva se vyplatila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy - já teda nevím, ale svět snubních prstenů sice měl 30% slevu, ale prstýnky měli ve výsledku teda dost drahé v porovnání s ostatními...
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina to mi ani nepřišlo, je pravda, že máme jedny z těch dražších, ale byly tam i levnější prstýnky. U jiných stánků jsme byli na stejné ceně, nebo ještě vyšší. Je to možná tím, že jsme chtěly prstýnky dost široké
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy - jak jsem psala, my jsme se pohybovali v rámci stejného typu prstýnků a stejné velikosti a šířky v cenách od 11 tisíc (Rýdl, se zirkonem) po 24 tisíc (Řehák, s briliantem). Svět snubních prstenů nám nabídl cenu nějakých 17,5 tisíce se zirkony po 30% slevě. Nakonec jsme teda vzali u Rýdla za 12000 i s briliantem.
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja Většinou je na internetu napsaná kolekce, nebo ii v tom kamenném obchodě mají na platě výrobce a kolekci.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si dodávali vlastní zlato a cena se pohybovala od 25000 až nakonec v jednom zlatnictví za 6000 s briliantem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?