Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@peetruszka No veletrhy nějak neřeším ikdyž kamarádky co už to mají za sebou tak si to nemohly vynachválit.Ale já vše mám takže v pohodce ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, potřebovala bych poradit. Právě se chystám na tvorbu voniček. Odsud jsem zjistila, že nejlepší je to tvořit na polystirénu. Mám v plánu je dělat ze dvou druhů stuh, ale zajímalo by mě jaké rozměry (načrtnutého obdélníku) jsou nejideálnější? Děkuji za radu
Odpovědět
Ahoj melo by to byt 5cm delka a 4 cm vyska...kdyztak mrkni na mul plan. cz :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) . Já se budu také (snad - dnes zjistíme jestli nás farář oddá, o termín se nebojím, moc svateb tu není) v červnu. Nejraději 24.6. Plánovat vše začínáme až teď v lednu. Mám představu jaké by to mělo být, slečnu na cukroví-muffiny, boty, v pátek si půjdu do salonu vyzkoušet šaty a do konce ledne ještě zamluvíme termín v restauraci. Vývazky mi udělá sestra. No času moc není, snad to zvládnem ;-)
Odpovědět
@nozdormu Tak vlož do svatebního oznámení kartičku s pozvánkou ke svatebnímu stolu a připiš něco jako "potvrďte prosím svou účast" ;-) .
Odpovědět
Ahojky tak ja taky planuju svatbu na červen zatím mam objednane jenom saty a hodne veci budu delat tedka v unoru budeme treba kupovat snubni prstynky z bylyho zlata atd no spousta dalsich veci musime zarezervovat termin kde svatba bude jetoho moc
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra Lepší je dělat vývazky přímo v ruce, polystyren jen zdržuje ;) Já si nastříhala stužky stejné délky a pak už to jen smotávala a rovnou sešívala
Odpovědět
Profilova fotka
@andik.cz To máš můj respekt takhle od oka já je dělala s polystyrenem máš je fakt hezký kolik jsi jich dělala??
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Mám jich 47, ale hostů přibylo, takže ještě jich budu asi 10 přidělávat. Já jsem to taky dělala s polystyrenem, ale měla jsem to šišatý, tak jsem prostě nastříhala 15cm a 12xm dlouhé stužky a šlo to mnohem rychleji a byly i tvarově hezčí, zvládla jsem to na 2x večer u telky. Ten tvůj je taky moc hezký, akorát bych zkrátila ty konce a zastřihla je do špičata ;)
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu se chystám bohužel tu nemám pořádně ostré nůžky řádně se to pak přepí. A odlišuješ nějak svatební hosty od svědků a rodičů s bohatostí vývazku?
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen jojo, 4 vývazky mám větší a 4smyčkové ;)
Odpovědět
Moc Vám všem děkuji za názory, jste zlatí. To andik.cz: taky tě obdivuji, já to tak dělat, tak mám každý o píď větší než předešlý
Odpovědět
Článek se načítá
To dice: děkuji za názornou ukázku, je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra, fakt se není proč klanět, já se spíš klaním těm, co to špendlí v tom polystyrenu ;) Z těch nastříhaných stužek Ti to pak tak nějak výjde samo. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všechny vás zdravím tak svatební šaty vybrány :-) . Byl moc krásný zážitek upřímě jsem si sebe nedovedla představit v těch krásných šatech a nakonec to předčilo má očekávání super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my snad budeme mit taky svatbu v cervnu, hned 2.6. ve 12:00 (tedy pokud se do te doby nerozhadame:D ) Ja jsem tedy uplne prekvapena, kolik veci uz mate. My zatim jen den a hostinu - asi. Ale reknete mi, taky se tak hadate nebo to nechali budouci manzele na vas??? :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@danuzka My se ani moc nehádáme, přítel teda hodně spolupracuje. Já něco objevím, on se toho chytne a dolaďujem spolu, občas je střet názorů, ale většinou vyhrajou moje argumenty, co se týká estetiky i u grafiky, tak tam mám většinou poslední slovo já. Ale skoro vždycky je to kompromis.
Odpovědět
Ahoj holky, my plánujeme svatbu na srpen, má niektorá z Vás referenciu na stredisko Nesuchyne? Zatiaľ nemáme nič, hľadáme miesto a stanovujeme termín. Budeme mať hodne ľudí, okolo 120, takže nie je easy nájsť priestor aj s možnosťou ubytovania...nejaké typy? :)
Odpovědět
Ještě mám dotaz ohledně vývazků. Chtěla bych tam dát doprostřed takovou umělou kytičku (dutou), ale nevím, čím to přidělat? Tavnou pistolí (jaký průměr náplně) nebo nějakým lepidlem? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my máme svatbu 29.6. :-) a domluvená je jen hostina,matrika a fotograf =) Jinak ještě nic nemáme :-(
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta ahoj - na kolik vyjde párty stan pro cca 30 lidí, nevíte někdo??? dík
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem byla kouknout na šaty v Kaznějově a jak si to tam někdo vychvaloval tak já už teď z vlastní zkušenosti řikám děs... malý výběr, pani neochotná vubec neporadi, jenom řekne co se vám libí tak si zkuste. šaty špinavé, zlomeně kostice v korzetu - no proste nic moc.. ani ochota, že by to třeba nějak švadlena upravila. Takže jsem odjížděla pěkně zklamaná.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@medajlonek ahoj já ho sehnala kousek od našeho bydliště asi za 4000,- Kč od pátku do neděle s montáží a demontáží, ale je to různé a záleží co vše k tomu ještě chceš
Odpovědět
Profilova fotka
Zaplacená matrika, teď už nesmíme couvnout :-) Dnes se jdeme poprvé podívat na prstýnky, na příští týden předběžně naplánovaná první zkouška šatů. To se nám to rozjíždí... :-)
Odpovědět
@misutkamc neboj, máš stále ještě dost času. To nejdůležitější už máš. Jsem na tom stejně jako ty, další krok na seznamu jsou teď asi prstýnky :-)
Odpovědět
@danuzka no můj drahý by to nejraději všechno nechal na mně, ale když něco zařídím sama, tak je pak smutný :-( Tak čert aby se v něm vyznal :-)
Odpovědět
@andik.cz teda ty jsi šikula :-) Že bych to místo kupování taky zkusila? :-) Bude to asi hloupá otázka, ale můžu se zeptat, na kolik přibližně Tě vyšel 1 vývazek? (Vím, že nejde o to ušetřit, ale o radost, žes to udělala sama, ale zajímá mě to :-) )
Odpovědět
Sešli jsme se s Mirkou z Ateliéru Petry Šebestové a dohodli se na focení. Je bezvadná, ví o čem mluví a mají krásný ateliér. Nechtěla jsem závoj, ale poradila mi, že jsou s ním parádní fotky a ať si ho pořídím aspoň na portrétování. Našla jsem si pár takových obrázků a vypadají fakt senzačně, tak jsem si doobjednala 3metrový od prodejce, který mi šije šaty a těším se na fenomenální foto. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Jé tak to netuším, myslím že bílá a fialová stužka stála asi 17,- a ta tyrkysová asi 30,- (všechny po 10m), korálky jsem měla doma a kytičky stály asi 27,-. Vývazků mám 47, ale materiál mi ještě zbyl. (jo a zavírací špendlíky 10ks za 8Kč) Takže kdybych to brala, že jsem teď spotřebovala všechno, tak jeden vyšel asi na 3Kč. Určo to zkus ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie My stale resime spolu, nekdy se uplne tak neshodneme... :D To je pak sranda, kolikrat si rikam, aby k te svatbe vubec doslo.... :D :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?