Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
1
12
13
Profilova fotka
@andys85 malilinko podobný překvapení nám přichystal tchán - cca po 42 hodinách na svatební cestě nám v 7 ráno volal, ale nestihli jsme to vzít, tak jsme mu volali zpět a vzal to pan doktor, že je tchán v nemocnici se silnou mrtvicí... tak sme se hned zbalili a šup domu ze svatební cesty - naštěstní pro nás - jemu už je líp a dnes nám paní doktorka řekla, že by ho snad zítra mohli přesunou z jipky na normální pokoj....
Odpovědět
Profilova fotka
@andys85 Ahoj preji taky uprimnou soustrast a drz se!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka Ahojky jezisi marija co se to deje!!! Holky ja jsem pred svatbou mela stresy a jak se tak divam vy po svatbe!!!Muj ted uz nynejsi manzel lezel jeste do patku v nemocnici ja jsem si myslela,ze ho nepusti a ja se nevdam,ale nakonec vse dobre dopadlo,ale zase po svatbe v pondeli nastoupil do nemocnice takze zadna svatebni cesta -zadne libanky ted cekame na to az se uzdravi!!!Drzte se a preju at to dobre dopadne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to je mi líto holky... :-( tak snad bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus taky pěkný.... no budu držet palce ať se brzo uzdraví.... pevně doufám, že to nejni nic vážnýho...
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky dotaz - určitě si chodíte vyřizovat nové doklady - jde mi teď pouze o OP... když sem přišla - paní na mě vyblafla, zda chci s čipem nebo bez něj - trochu zmatená, jsem se zeptala k čemu čip je a pak jsem řekla, že zkusím tu s čipem, ikdyž mě vyjde na 500Kč... v tom by nebyl problém, ale všichni okolo mě tvrdí, že po nich chtěli obtisky prstů a u mě ne - chtěli je po vás? má někdo taky občansku s čipem? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka sice ještě nemám po svatbě, ale občanku jsem si měnila v březnu kvůli trvalému bydlišti (to jsem ještě nevěděla, že se budu vdávat). Mám občanku bez čipu a dávala jsem obtisky obou ukazováčků. Možná to ale na ty čipy nepotřebují - ale pak nevím, jaký identifikační údaj tam pak je. No uvidím v září, až si úspěšně zopakuju žádost o novou občanku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka Ahoj tak na urade se me taky pani ptala jestli chci obcanku s cipem,ale dala jsem si bez cipu,ale na pas jsem musela davat obtisk prstu tak asi to bude neco podobneho. Jinak s mojim manzelem je to zle ma zvetsene srdce a je to hodne nebezpecne nemuzou mu ted nasadit zadnou lecbu protoze ma hodne vysoky tlak.Takze mu nasadili tabletky na tlak a pak za 3 tydny mu nasadi nejakou lecbu na srdce takze jsem s toho hodne spatna :-( Doufam,ze se to vyleci!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu mít občanku bez čipu,mně řekla paní,že je ten čip na nic pokud nějak hodně necestuju a potom až si půjdu pro občanku,tak budu zadávat nějakej čtyřmístnej kod,kterej si mám namyslet :-D . Jinak pas mi prý platí ještě 3 měsíce po svatbě,takže ho zatím nevyřizuju...
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus no vůbec ti to nezávidim :(... furt na to musím myslet - snad už má teď aspoň ten tlak práškama v pořádku a bude se to jen a jen lepšit....
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka Ahojky,ty prasky mu pomalu zabiraji,ale je mu po nich zle takze porad lezi nemuze nic delat jednou jsme byli spolu v obchode nakoupit a malem se mi tam obulil jek se mu udelalo zle.Jsem zvedava kdy to ustoupi.Ten tlak je jedou v mire a pak zas stoupa takze do 3 tydnu by se to tema praskami melo ustalit tak doufam,ze vse bude ok.Jsem taky hodne nervozni a mam o nej strach preci jen mame rodinu a chceme mit jeste jedno miminko,ale s takovou se ted do niceho nemuzeme pustit :-( Ale co zdravi ma prednost!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus je mladej - to ustojí a bude zase fajn - i doktoři v to musí běřit, když ho pustili do domácího ošetřování...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, už mám pár fotek v albu a budu postupně přidávat. Čekali jsme dlouho,ale určitě se to vyplatilo.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak vycházíte holky s rodičema manžela? Já kupodivu s tchýní super,zato s tchánem :-( ,tchán má radši svýho prostředního a nejmladšího syna a už to dal párkrát nepokrytě najevo. Je pravda,že manžel si částečně za jeho přístup může sám (je lajdák na spoustu věcí,což jeho otec bytostně nesnáší) ,ale občas to pěkně štve i mně. A ted naposledy o víkendu kdy se zase rozčílil na něj a myslel si,že ho neslyšíme,tak jsem se ještě před snídaní sbalila a odjela. Chudák tchýně z teho byla špatná,ale at vidí milé tchán že mně fakt naštval! ]-( Já jsem docela tvrdohlavej člověk,takže si myslím že to bude ještě "sranda" spolu vycházet...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky,nejak to tady utichlo ,kdyz uz jsme vsichni vdane pani.Jak se Vam vsem vede?
Odpovědět
1
12
13
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?