Svatba 4. 8. 2012

Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
1
2
13
Profilova fotka
@verusak87 Ahoj, přidávám se! :-)
Odpovědět
@kristynka_l Ahoj, kdepak budete mít svatbu? A co všechno už máš zařízené? Jak jste spolu se snoubencem dlouho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 To je otázek! :-) Za 14 dní oslavíme 5 let výročí, svatba bude v Moravském Krumlově. Máme: matriku, restauraci (zatím jen rezervace), kapelu a fotografku, už mám vybrané šaty a včera jsem si koupila botičky a jsem z nich hrozně nadšená! :-D A co vy? A co už všechno máš?
Odpovědět
@kristynka_l My to budeme mít ve Vizovicích na zámku. Jsme spolu 4 roky. Máme matriku, restauraci, fotografa, kameru (všechno jen rezervace :-) ). Kapelu mít ani nebudeme, bude to jen malá svatba asi 30 lidí. Šaty jsem si dnes zkoušela a zatím teda jsou jen zamluvené, to ještě uvidím, jestli nenajdu lepší. Všechno ostatní zatím počká :-) Snad nemáš ty botičky co máš v albu, ty jsou naprosto úžasný!!
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 To bohužel nemám. Asi bych nedala za botičky víc, než za šaty (stály 280 liber)!!! :-) Ale jestli to dnes stihnu, vyfotím a přidám do alba. Můžu se zeptat, na kolik cca vyjde kameraman? Já o něm uvažuju, ale přítel si myslí, že je to zbytečný výdaj. Máme hodně vysoký rozpočet, budeme mít 40lidí a večer přes 60 :-| A které šatičky budeš mít?
Odpovědět
@kristynka_l Tak kameraman může vyjít i na hodně peněz, ale my máme 7 hodin natáčení za 4800+ 300 za cestu.Videa dělá pěkná a protože máme levného i fotografa (6500kč) tak ty peníze můžeme "obětovat". Myslím že to bude pěkná vzpomínka i když to nepovažuji za nutné :-) Šaty jsem ještě nevložila, nemám teď u sebe kabel k foťáku a fotku na internetu jsem taky nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se,i my se berem v tento den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 Ahoj, vítám tě do našeho zatím malého klubu :-) Taky nám řekni něco víc - co už máte, jak dlouho jste spolu a kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my jsme spolu 2 roky a krom zamluvený hostiny ještě nemáme nic :-D . Já si teda během dvou týdnů ted půjdu konečně vyzkoušet a vybrat šaty. A hostinu budeme mít v jednom menším kulturáčku,kde se dělají svatby, já si ted objednala něco na výzdobu,kterou si asi více méně udělám sama x-) no a svatba bude laděná do žluta, a moja kytka budou určitě slunečnice,protože tyto kytky miluju a k létu se víc než hodí...
Odpovědět
@klarka26 Ahoj, taky tě tu vítám :-) My chceme mít barvu fialovou, ale neznamená to, že musí být fialové vše včetně ženicha :-D Já mám zas ráda levanduli, tak ji budeme mít nejspíš na stole jako dekoraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já plánuju na stole žlutou organzu,žlutý svíčky a posypáno okolo bílými plátky růží. V místnosti kde bude hostina budou naaranžovaný ještě balonky-žlutý,červený a pár bílých srdíček. To zatím vím jistě...ještě asi bude potřeba kytky na stůl a to bych viděla jako všechno + teda asi oranžový ubrousky ještě. Taky to nechci přehánět, ale myslím, že tohle bude hezký...
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Taky budeme mít barvu fialovou. Jenže teď řeším problém, přítel se "zamiloval" do lesklého hnědého obleku. A k tomu být fialová regata nemůže. Myslíte, že bude hloupé, když budu mít kytku fialovou a ženich hnědý oblek? :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@klarka26 Ahoj, máš to krásně vymyšlené do detailů! :-) Slunečnice jsou krásné. U nás bych žlutou asi neprosadila, ale ráda se pak podívám na vaše fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Jéé, dívala jsem se do tvého alba, že jsi přidala fotečky šatů. Ty první včerejší jsou nádherné! Jsi v nich jak princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu na první zkoušku šatů za 2 týdny,tak jsem strašně zvědavá :-D ,chtěla bych šaty bez ramínek s pořádnou sukní,takže aspoň 3 spodnice :-D ,tak snad seženu. Jinak myslím že fialová kytice a hnědý oblek nemusí být zas tak špatný napad :-| jde o to,jak moc lesklý je no...
Odpovědět
@kristynka_l Přítel bude mít fialovou maximálně kravatu. Vůbec ho nechci oblékat do barevných košil a tak :-) Jsem ráda že se ti šaty líbí, taky ta cena odpovídá :-( Jsou ale dost těžké, nevím jestli bych v nich vydržela až do večera. Původně jsem si vybrala ty druhé šaty, ale zdá se že tady se víc líbí ty první :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Taky jsem měla představu o fialové nebo bílo-fialové kravatě. Barevná košile by byla už asi moc. Ale pořád si to nějak neumím přestavit dohromady s tím hnědým oblekem :-| To je škoda, že jsou tak těžké, jsou vážně krásné. Tak pořád přemýšlím o tom kameramanovi a přítel jej nechce, že je to zbytečné. Ale zase všichni ostatní tvrdí opak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 Držím palce, určitě nějaké krásné najdeš. @verusak87 Už jste řešili svatební cukroví?
Odpovědět
@kristynka_l Cukroví moc nechceme jen svatební koláčky a to ještě nevíme, jestli bude péct babička, nebo je budeme kupovat. A dort chceme cup cakes aby nebylo moc krájení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych třeba kameramana ani mít nemusela,ale přítel jo :-S A s tím cukrovím se teda máte,my ho budeme hrooozně moc :-D něco si pečou samy mamky a něco nechávají upéct a svatební koláčky taky samo,ty se dokonce aj rozdávají na ulici sousedům,když se přijdou podívat na můj odjezd
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 My jsme na tom podobně, rozdává se i sousedům a všem, co se přijdou podívat. Právě mám nahlásit počet, kolik toho chceme nechat upéct a já vůbec nevím. Podle toho, co mi řekla cukrářka, se mi toho zdá hrozně moc. A koláčky vůbec nemám představu. @verusak87 Trošku závidím :-) Když jsem řekla doma, že žádné výslužky nebudou, málem mě ukamenovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak o cukroví se my prakticky vůbec nestaráme,to mají na starosti naše mamky ;-) i dorty,jen ten svatební budem konzultovat spolu,aspon doufám :-D už mám i předběžně vybraný figurky na dort,bude to ženich fotbalista, vzhledem k temu že přítel je brankář :-)
Odpovědět
@kristynka_l No já ještě nevím co to třeba babičky,protože ještě o svatbě neví, ale i kdyby, tak je mi fuk co si o tom myslí :-) Našim to nevadí, protože nejsme z vesnice, tak se to tak nedodržuje.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky se přidávám k vám...
Odpovědět
@mvmartina Tak nám o sobě něco pověz :-) Jste teda spolu teď rok a půl že? A jak probíhají přípravy? Šaty už máš vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 přesně tak, rok a půl, ale celou dobu spolu bydlíme, tak nějak jsme do toho skočili rovnýma nohama :-) ..jinak máme zamluvený obřad, hostinu, fotografku, DJ, oznámení- to sme dávali jako překvápko rodičům na vánoce, šaty, oblek, doplňky, botičky, už mám v hlavě sesumírovanou svatební tabuli...fialovo šampaň, místo kytek na stole zelené jablíčka, a to je asi tak zatím všechno...jo a cukroví resp. výslužky taky asi dělat nebudeme...říkala sem si že max. při odchodu dostanou pár koláčků a kousek dortu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mvmartina Ahoj, taky tě tu vítám. Teda, máš už toho hodně! Aspoň pak budete mít klid a žádný stres. A kde budete mít svatbu?
Odpovědět
@mvmartina My chceme fialovo bílou. Koukám že už toho máš zařízeného hodně. Šaty stále řeším. Jestli chceš tak přidej názor na moje šaty v albu :-) Každá nevěsta mi radí něco jiného a fakt už nevím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l no jsme z Olomouce, takže ji budeme mít v Hrubé Vodě, hotel Akademie...je to tam krásný, taková chatová oblast, všude kopce a lesy, akorát mám trošku nervy, pač budeme mít obřad venku a bývá tam o něco chladněji než ve městě a počasí se tam změní z minuty na minutu...ale snad bude hezky. Holky pořád mám dilema nad kytkama...to sou pálky, že to svět neviděl...nejradši bych si ji uvázala sama, nechci žádné složitosti a ušetřené peníze bych raději vzazila do prstýnků. aby fakt vydržely...viděla sem jak může vypadat snubák půl roku po svatbě a hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 taky sem měla na sobě šaty co vážily asi 20 kilo, ale byla to nádhera...ovšem vydržela bych v nich tak možná obřad..sednout se v nich nedalo, natož hýbat se nebo tancovat. Fialovou kravatu taky máme, ale nakonec skončíme asi u šampaň košile i kravaty, a fialovou budu mít já kytku a ženich korsáž...
Odpovědět
1
2
13
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?