Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus @gagule @klarka26 @mami29 @verusak87 hele holky - jeden praktickej dotaz - bílý nebo tělový silonky pod šaty? Tělov mi přijdou přirozenější a tak nějak na těle hezčí, ale bílý se asi k bílým botům a šatům hodí víc co? Díky za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme živou kapelu, DJ podle mně to není ono :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak urcite pod saty bile samodrzici puncochy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mi mame taky zivou kapelu ale mame strach aby nehrali furt na jedno brdo a doufam ze na to budou lidi tancovat.ja bych byla radsi pro dj ale nemame zadneho znameho jen jeden a ten chce 4000za 5h hrani a ta kapela mi bude za 4tisice hrat 10h.no a stemi puncochama mají se davat i kdyz jsou otevrene strevice?nám se začíná všechno hatit jedna spatna sprava za druhou.jestli to tak pujde dál tak se asi zblaznim,štěstí že v pátek jdu zapíjet svobodu :-) aspon prijdu na jine myslenky
Odpovědět
Profilova fotka
@gagule Ahojky,Ale muzu ti rict ze to mas fakt levnou kapelu my budeme davat 15000 za 10 hodin.A co se tyka spatnych zprav tak to je u me taky tak,ale rikam si nejak bylo nejak bude to se zvladne.Ja budu zapijet svobodu tyden pred svatbou tak se taky tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mazec.už jen 9 dní
Odpovědět
Profilova fotka
@gagule aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty víš jak člověka po ránu vystresovat :D.... ale KONEČNĚ máme prsteny, zkouška šatů proběhla dokonale, vlasy mám čerstvě obarvený a chybí už jen nehty a oočkovat psa, aby mohla do hotelu... co chybí vám ostatním?
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem byla na zkoušce účesů a pořád přemýšlím zda nehodit ještě nějaky příčesek abych ty vlasy měla trohu delší.mě taky chybí jen nehty ,pedikůra a pak ještě pár drobností v saloně,ted o víkendu máme jit na hotovo odevzdat vyzdobu na hostinu,dohodnout jídlo atd.já už jsem pěkně nervozní a jak to rychle utíkalo tak ted se to pěkně vleče
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně čekají den před svatbou nehty až,ted o víkendu barva na vlasy, Jinak hpstinu si vyzdobíme sami taky den předem. A přidávám ukázku účesu,který budu mít,prakticky stejnej. Chtěla jsem od začátku něco jednoduchýho... ;-)
Odpovědět
jé, my máme taky svatbu 4.8. :) vyšlo to náhodou na přítelovy třicátiny :).. no vy už máte všechno přichystané.. asi bychom taky měli máknout...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu k vám? Mám teď hlavu jak pátrací balón. Nechávala jsem si šít šaty a jsem z nich naprosto zoufalá, takže jsem si ještě na rychlo objednávala kruhovou spodnici, která je větší než spodní sukně, takže mi ženich musel pomoct ty obruče zúžit. Teď si zapošívám tu spodní sukni, protože byla vzadu prodloužená a bude potřeba ještě připínáčkama přidělat tu spodní sukni k obruči, protože se kasá nahoru. Ale dejme tomu, nevypadá to zas tak zle. Ale včera se přítel hrozně pohádal se svojí mamkou, ona si totiž začala z ničeho nic hrozně vymýšlet a byla fakt protivná. Prej co budou dělat HODINU po obřadě, když se budeme fotit (máme připravené svatební noviny a občerstvení a zná se skoro se všemi hosty a navíc jede dřív na oběd, protože bude zdobit dort. Nebo jsme jí dali na výběr, jestli chce jet dřív chystat raut s našima a nebo jet s námi jako druhé auto a popojíždět při focení (budeme se fotit cestou z oběda na raut). Tak řekla radši focení a ted dělala scény, jakože to bude hrozná doba a kdo jako pojede s našim malym pejskem vzadu, že bude samý chlup......!!!!!!! Dneska zase prudila, jeslti bude dost jídla a že jsme jí ani nedomluvili schůzku s mýma rodičema! A že by bylo nejlepší,kdybysme udělali svatbu po staru - pro hosty, bez focení aby náhodou nemusela chvíli někde počkat. No pěkně mě vytočila, tchýně jedna! Jinak si všechno zajišťuju sama, protože mám asi smůlu na lidi, který pro mě mají něco udělat - viz šaty. Takže líčení, účes, kytičku, výzdobu na stůl a auta, oznámení a vše co s tím souvisí, figurky na dort, koláčky... A co vy? Už začínáte být nervózní? Já už tři noci nespím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No mně se ted zase týden před svatbou dost rozhádali moje svědkyně,přítelův svěděk a družičky...oni se sice moc nemuseli ani před tím,ale šlo to...navzájem se pomlouvají a tahají do teho mně i přítele :-| jsem z teho totálně neštastná...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nevestapetulka @klarka26 Ahoj holky, nic si z toho nedělejte. U nás doma taky hádka, ale naštěstí jsme si vše včas vyříkali. Všem nám pracují nervy a nikdy se nezavděčíte všem. Taky skoro všechno zařizuju sama, většina úkolů se mi vrátila jak bumerang ;-( a nebo jsem k tomu dostávala tisíce dotazů a jen poslouchala, jak to nejde a jak je to složitý...i když to bylo to nejjednodušší ze seznamu úkolů :-S Bude to jen náš den, tak si ho nenechme nikým pokazit. Jestli se někomu něco nelíbí, tak má smůlu. Takže všem hodně pevné nervy, žádný stres a snad nám vyjde počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V počasí taky doufám, oběd máme sice v restauraci, ale raut máme na zahradě. No uvidíme.
Odpovědět
Já se také přidávám, svatbu budu mít 4. srpna v Praze a už se to kruťácky blíží.
Odpovědět
Profilova fotka
No holky mě už nervy a stres pracují na plné obrátky,občas to odnese můj nastávají chudáček můj.Zdají se mi pitomosti o svatbe atd.že něco nevyjde atd..Člověk stresuje zda vyjde počasí,zda má dost koláčků a cukroví,zda se něco nepokazí aby nebyla nějaká ostuda,aby se všichni bavili aby nevázla zábava,hlavně aby naše dítka nezlobili a vydrželi obřad a focení,hlavně syn tomu je 15měsíců.má někdo menší svatbu tak do 25lidí?kolik máte zákusku a koláčků.taky něco na rozdávání že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
6 dní
Odpovědět
Profilova fotka
to je děs jak má člověk věřit a spolehat na předpoved počasí včera jsem se čučela na Zlínsko na sobotu hlasili přehánky,trochu zatáhlé a jen 22stupnu.dnes je tam jasno bez mraků a deste a k tomu 32 stupnu během 12h se to zmenilo solidně
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestapetulka no to to máš hezký - teď by si měla hlavně spát - nevim jestli sem měla štěstí, ale všechno sem si zařizovala sama a všechno zatim hezky vychází - krom drobností, které se kazí, ale postupně sami zase řeší... no budu držet palce ať se všechno vydaří...
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte někdo zkušenost s krušpánky jak dlouho to vydrží po nastřihání a jak to popřípedě uchovavát,budem to dávat koníkům do hřívy a kámoška mi to donesla už dnes myslíte že to vydrží?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím počasím mám teda strach...nechci aby nám pršelo :-( ideálka by ybla tak kolem těch 20 st. C ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 kde furt všichni berete, že bude hnusně? http://predpoved-pocasi.dlouhodoba.cz... (25°C a polojasno) - tady na těch dvou se přidaly i blesky, ale to bude určitě až vnoci z vedra.... http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre... (26-30°C) http://www.pocasicz.cz/# (28°C) Český hydrometeorologický ústav Vyhlídka počasí od pátku do pondělí: Skoro jasno až polojasno, postupně od západu většinou oblačno s přeháňkami, místy bouřky. Nejnižší noční teploty 19 až 14 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C, zpočátku na Moravě a ve Slezsku až 33 °C.
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka hned si mi zlepšila náladu ;-) a jen teda musím říct,že u mně už nervy pracují a to dost...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 mě nevědomky začaly dnes v noci - celou noc se mi zdály sny o svatbě - žádný horory, ale jak mě líčili, česali, přišel fotograf a vítal se semnou, pak že sem se oblíkala do šatů atd.... ale ráno sem se probudila unavená - spala sem tak napůl ikdyž se mi zdálo o svatbě v dobrym... zítra ráno jdu na umělý nehty a pak do práce... posledním problémem je technická u auta a zítra jedu do servisu, ti auto opraví a pak zařídí technickou - tak snad bude vše ok... a večer si jedeme zopakovat kroky walzu :)... co vy? jak na tom ste? chybí něco do považuješ za podstatnýho?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jdu ve středu na řasy a obočí,ve čtvrtek na barvení a v pátek nehty :-D a to ještě nemáme doma prstýnky,ale jsou už na cestě pré :-D jo a tento týden se dávají dohromady kytky,uff...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 nemáš prstýnky? já je vyzvedla minulý týden ve čtvrtek a už sem z toho měla šílený nervy, že se to nestihne nebo že se vyzvednout a budou špatný, zničený, jiný a že už nebude čas to napravit :).... to ti docela fandim :)... řasy a obočí mě čekaj ve čtvrtek ráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 @neo_nka holky mě řasy, nehty, obočí ve středu, ve čtvrtek pro šaty.. a pátek nakoupit chleby a pečivo, ovoce na fondue a kytky.. ježiš stejně milion věcí zapomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alenv jo joooo čtvrtek pro šatičky! už je chci mít u sebe! :) budu se s nima ňuchňat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@neo_nka já je vezu ke svědkyni ;-( ;-( ale doma se nedají kde schovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alenv já jedu na místo o den dříve, takže to naštěstí nemusím schovávat :)... ikdyž kde budou ze čtvrtka na pátek vnoci to nevim :/... nad tim sem nepřemýšlela...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?