Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@sweetest Tak já zas docela kytky mám ráda, hlavně bonsaye... ale od te doby co mám dvojky a nemám na ně čas, tak vše kape... Jak jsem byla v nemocnici 4 a půl měsíce tak mi zakapaly tři bonsaje co jsem od semínka šlechtila, mazlila se s nima a rostly už 5 let... Tak už nemám nic:-((, ale zas mám ty moje kluky milované :-D)) Ale jednou se zas k tomu vrátím :-) doufám ....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Joooo, to já také ;-) Ty pěstuje drahý, když je ten kuchař...a jdou mu potvory jak divé. Kdybyste viděly ty mega byliny co měl v létě na zahradě....až mi lezly oči z důlků :-D Libeček vypadal je vzrostlé křoví a o šalvěji ani nemluvím ;-)
Odpovědět
@sweetest Jasné, pěstované s laskou, tak aby nebyly :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, já ted umořila bazalku, ale už aby bylo léto a kvetlo mi to zase :-) Já pěstuju hlavně bazalku, rozmarýn a občas něco navrch.
Odpovědět
@chris_n Já mám v truhlíku na balkoně mátu ( na Mojito :-D ), oregano, bazalku, maggi, petržel. nať, pažitku, majoránku, saturejku, meduňku. Mám ráda čerstvou trávu prostě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hezký, já si teď pořídila na podzim samozavlažovák, ale hnilo mi to v něm :-( a na balkoně se mi hrozně práší. Co je maggi? Taky bych chtěla pěstovat takhle toho tolik. Ale mě se to líbí v jednotlivých květináčích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já do toho Tomovi nekecám...něco mu tam roste a je důležité když vaříme já či on, je co přidat a je to pak úúžasně chutnější. @silver2501 Jj, Mojito...to si děláme také, s citronovou mátou ;-)
Odpovědět
@chris_n No to by se mi taky líbilo, ale není prostor a děti by to určitě rozebrali :-D)) Maggi je libeček.. myslím tak se tomu správně říká. Když to pomačkáš tak to voní uplně jako maggi do polívky.
Odpovědět
@sweetest citronovou mátou?????
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jooo, honzova babička tomu tak vlastně říká :D no jo, vy na Moravě :-D
Odpovědět
@chris_n :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 také jsem čuměla jak tele :-. , ale je to tak...rozmnělníš prsty a cítíš mátu a citron ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Krásné zamilované odpoledne děvčata.. jsem vás ted pár dní zanedbávala, tak jsem se přišla zase na vás podívat.. a koukám kolik stran nových příspěvků tu je :D :D :D A co u vás nového ????? 4 měsíce do svatby, nějaké další přípravy ?? :P Já si tedy ted dávám tak měsíc pauzu :P
Odpovědět
@sweetest Fakt? tak sem s tím :-D))) Mojito u nás v létě teče proudem :-D
Odpovědět
@petulavoj Ahoj, tak to já právě začínám konečně s přípravama :-D)) teda měla bych :-D
Odpovědět
@silver2501 Ahooojky a co máš na za přípravy na řadě ?? Já bych něco tvořila, ale vůbec nevím co :D Mám nějaké zatmění mozku :D A prakticky to důležité mám už nakoupeno.. čekám na březen, to si jdu zkusit šaty a pak se to možná rozběhne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Přivezu až pojedeme na Moravůůůůůůůůůůůůůůůůů :-D :-D :-D :-D ....musí to být ale dřív než v září,aby jsi z toho něco měla ;-)
Odpovědět
@petulavoj Tak hlavně bych si už měla jít nechat ušít ty šaty a najít pujčovnu obleků :-D))) Jinak ted drátkuju z krystalů kytičky do sv. kytky.. A koupila jsem už vzorky papírů na jmenovky a obalky.. ale to ještě nespěchá páč ještě nemáme uzavřen počet lidí... @sweetest Jasnééééé, hned jak se ojaří tak tu uděláme jedno supeeeer meeeejdloooooooooooooo :-D)))
Odpovědět
@silver2501 Jee no joo, jsem málem zapomněla na tvojí kytičku.. tak se pak hlavně pochlub, co jsi vytvořila :)) a ten drátek v pohodě ??
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Už se těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-o
Odpovědět
@petulavoj Jo, ta 0,6 ideal na navlíkaní a tvarovaní krystalků a 0,8 mohla být klidně 1mm, z toho jsem tvořila postavy a dekorace na dort :-) Už objednávám znovu :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 už si pro mě jede můůůůž. A na cvičení sééééřu. Budu se doma tulit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já si říkala, že je to hovadina jít cvičit...když má pro tebe drahý připravené ty dobrůtky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to asi nemá :-D spíš já budu dělat "dobrůtky" pro něho. Večer mu hodím na pánev na sucho kuřecí prso a na zítra mu uvařím kuřecí maso a mrkev. Chudák :-( už aby mohl pořádně dlabat.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Si psala, že dostal něco sladkého ne? Nebo se pletu. A necpi ho tím kuřecím...není to zdravé ;-) Ještě, že Tom kuře nemusí, bo já to nekupuji. Brrr...kuře
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jak není zdravé :-D a co mu mám jako dát, když nemůže skoro nic jíst :-P Dostal čokoládky rozpustný, ale já to nejím a on to ted taky nemůže.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A proč nemůže? Asi mi tady něco uniklo....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest je po antibiotikách trochu zrychlený na záchod... už od pátku.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dobrá je rýže s mrkví ;-) A k antb měl brát laktobacily...to mu neřekli v lékárně?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ne, ani doktor.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?