Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Aha..vidíš, to by mě nenapadlo.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy vy máte ale problémy, řešit ve stáří oteklé ruce :-D :-D :-D ...obě jste mladé, tak je to ještě mrtě času :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Já vím..právě, že to řešili všichni(mamka, Richardova mamka, babička...)mě to taky přišlo divný. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste se nejak rozjeli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katelyndenise @katelyndenise :-D :-D :-D to my vecne
Odpovědět
@chris_n @sweetest @ivitko_22062013 Ahoj holčulky, taaak jsemsi byla včera vyrazit na babskou jízdu po dlouhé době.... :-) AAA dopadlo to katastrofááálně.... Měla jsem pěknou opííícu a ve dvě jsem byla aj doma :-D)) Byl nějaký valentýsnký večeírek ve vinárce.... oj oj ojoooj :-(( Slibuji, že do svatby mám odpito!!!!!!!!!!!!! :-D))) Jak se máte při víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @sweetest @ivitko_22062013 Ahoooj holky :) Tak dneska se na 90% rozhodlo o miste oslavy. Neni to zadny palac, ale je to krasna chaticka v zahradkarske kolonii, pronajem za hubicku, cista kuchynka tam je, venku je placek na tanceni, krasna stromova alej :) atd. zidle i stoly tam jsou, aaaaaaaaaaale budu na ne muset sehnat teda asi nejake ty potahy. Resite toto take nekdo? Nevite jak by me to vyslo nejlevneji? cca 40 potahu :) Byla to dneska hrozna shoda nahod :)
Odpovědět
@katelyndenise Ahoj, tak to je bezva, že jsi našla to správné místo.. k těm potahum - je psousta pujčoven, i tady na bermeku, zkus zabrouzdat :-) Já tohle neřeším páč tam kde to máme, mají snad všechny barvy a zdarma dělají výzdobu dle přání barvy.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Teeda, a kde vy to vubec mate? V kolik hodin se vubec vdavas? :) No ted jsem nasla tady na beremse od pani inzerat na 75ks, to je ale moc tak jsem ji napsala jestli by mi prodala jenom 40ks, vychazi ji jedn na cca 70kc a to je pecka. Sit si nove by me levneji uz asi nevyslo :) Davat penize za to taky zrovna nechci, ale chci aby to tam bylo hezke, ne ve stylu kazda zidle jina apod.
Odpovědět
@katelyndenise Někde jsem viděla pujčovné 20 Kč na jednu židli. Ale páč tohle řešit nemusím, tak ti vubec neřeknu, kde to bylo... možná popros strýčka Googla?? něco ti třeba vygůůůglí :-) Tak ještě je chvíli čas, tak zkus hledat :-) My to máme venku v altáně na Rosete v Radějově ve 12h. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsechny ;) jen jsem se chtela zeptat uz jste se spojili s hudbou?Mam tim namysli ci uz mate zarezervovanou hudbu a domluveny co a jak bude..zacinam zmatkovat...zrovna tak s fotografem :/ bojim,bojim,....:D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 budu goooglit, to je jasnacka, tak nejak ted zase sizdim uplne vsechno :) @marcix fotografku mame - kamaradku s dobrym fotakem, hudbu nemame jeste a vuuuubec nezmatkujem ;-)
Odpovědět
@marcix Fotografku máme a za slušnou cenu na celý den. Hudbu jsme nesehnali, tak budem mít asi noťas, zesilovače, projektor a naškatulkuji nějakou hudbu a budem asi pouštět... dobrou živou hudbu sehnat, je fakt v tento čas umění.. nechci tě teda děsit...
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix Fotografa mám kámoše za 4 000,- na 2 dny a živou hudbu za 600,-/hod. ;-) Já už se táááááááááák těším :-D Každý den víc a víc....asi blbnu :-D :-D :-D :-D ....kort ve svém věku :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak to docela cenove ujde ;) ja se taky tesim :D jen s trochou obav :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nedesis ;) my uz hudbu mame jen je to slozity pac jak neziju v CR spoliham na doporuceni tudiz nevim moc do ceho jdu a spis verim dotycne osobe a doporuceni :D Takze tak trochu do slepa x-)
Odpovědět
@marcix Tak aspon to bude vše pro tebe jedno velké překvapení :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jo to jooo haha jen doufam ze prijemne ;) je toho tolik co me dozajista prekvapi ;)
Odpovědět
Profilova fotka
prezila jseeeem ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n @silver2501 @katelyndenise Holky, tak jsme nakonec šli v pátek s drahým se podívat na to zasedání.A odsouhlasili to, takže se staneme cca do 14 dnů majiteli asi 1000m2 krásného pozemku u lesa.. :-D :-D :-D :-D Celý víkend jsme to slavili..dnes to vstávání bylo opravdu kruté :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 @sweetest @marcix tak už přišly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jééé..a jak vám jsou?..Už jste je zkoušeli?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 přišli dneska ráno drahému do práce... už se těším domu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady se dneska nějak spí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ty prstýnky jsou krásné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu pěkná nová fotka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Tak to obr gratulace :-) pozemek u lesa, tak to fakt závidím.. tam to bude krááásné, uplně to vidím :-) @chris_n No krááásné :-) co je to za matroš? @meluhelu @sweetest @marcix @katelyndenise Jinak přeji kráásné poledne děvčata... Jako tradičně mám strašný KOPR a nechce se mi nic dělat.. spala bych.. dnes raraši vstávali v šest a tak to nemůžu nějak stále rozchodit :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 je to titan :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?