Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě, že jste to připomněly, taky ty knoflíčky chci objednat, jdu to omrknout :-) Já zase v následujících dnech čekám, že mi z fleru přijde náramek a svatební strom, tak jsem taky natěšenááá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Užij si to hezky na Moravě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 díky, už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dávám pomalu dohromady věci na výzdobu, koncem týdne budu s paní domlouvat dortíky a jediný co mi "drhne" je výběr fotografa :-( A co ty krom knoflíčků :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Už máte vybraný dort? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova jsem dohodnutá s jednou holčinou, která semnou jezdila na letní tábory (když já byla vedoucí a ona dítě), že nám bude fotit. Předběžně jsme se dohodli s bývalým kolegou, že by nám taky fotil (tak uvidíme). Jinak v podstatě nic. V pondělí budu volat na matriku a potvrzovat si termín, tak snad se to pak už odpíchne. :-D JO a dort nám bude péct přítelova mladší sestra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ty jo, tak to máš suprově vychytaný! :) My máme v rodině fotografy, ale vzhledem k tomu, že bychom chtěli, aby si tu svatbu užili, tak si asi budem muset zaplatit někoho jinýho... A dort už máš vybraný? Jinak termín nám už na matrice potvrdili, takže jsem nadšená! :) A hnedka se líp organizuje, když je to černé na bílém. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Neuvažujete některá nad vlastním manželským slibem??? Já bych ho tam strašně chtěla, ale nejvíc se bojim, že ze sebe nic nevymáčknu v tý atmosféře...:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, vizážistka nemůže. To zase bude hledání :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob dort mám v podstatě vybraný, mám ho v profilu, s čoko tyčinkama po obvodu a ovocem. Nejím totiž marcipán. Já bych slib asi nesesmolila a hlavně ho pak neřekla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob mně ten slib taky přijde děsně romantickej, ale asi bych ho v tu chvíli a přede všema ze sebe taky nedostala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 nevěš hlavu, času dost ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, tak se k vám přidávám na stejné datum :-) Mys ještě pořád řešíme místo obřadu i hostiny... takový komplikovaný trošku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n děkuji :-), já vím. Jen jsem na ní spoléhala a zrovna mají v rodině svatbu. Co se dá dělat. Budu zase hledat. Když jsem zvládla vybrat fotografku, tak tohle snad také půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misska05 Vítej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Ten slib je romantika jako blázen, ale já bych ze sebe určitě nic nevykoktala, takže neeee...neuvažuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 mám vybrané asi tři nebo čtyři dost podobné, ze kterých bych chtěla tak nějak vytvořit finální podobu toho našeho, tak snad nám ta paní poradí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n já právě taky fotím a proto mi na tom, kdo a jak to bude fotit hrozně záleží, fotografka co jsem chtěla má plno a zatím všichi komu jsem psala chtěli za celodenní focení třeba dvacet nebo třicet tisíc a to teda nedám, tak pátrám dál :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova ne že by mi na fotkách vůbec nezáleželo, ale tihle dva lidi, co jsem s nima jednala (oba známí), tak moc hezky fotí a bude to za hubičku, budu mít fotografku u sebe já od rána i ženich, když to dobře dopadne ;-) což je super.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jj, to je super... ted jednam s jednou fotografkou, ktera foti se svym kolegou a oba jsou profi fotografove a taky za to nechtej moc, tak uvidime jestli to klapne, hodne uz totiz maji zamluvene terminy na toto datum :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova tak držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n dekuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, já se tu s Váma asi budu muset rozloučit... matrika v Kostelci prý nebude na 22. června 2013 vypisovat termíny... Takže budeme vymýšlet alternativní termín asi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n tak to mě mrzí :-(, já se toho děsím taky. Máme zamluvenou Zuzku Scharf na focení a tak se datumu vzdát nechci :-/. Chtěla bych viniční altán v Praze ale soboty tam mají málo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 ještě se dá uvažovat o tom, že by nás tam oddal oddávající od unitářů, tím pádem bychom nemuseli měnit termín, protože to není civilní obřad a matrika se v tom neangažuje.
Odpovědět
Ahoj, tak se k vám taky přidávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy už toho máte strašně moc zařízený a mně to furt přijde brzo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv já mám zařízenou jen fotografku :-) a to z toho důvodu, že pak už by měla plno ;-). Ale jsem zvědavá jestli se mi to povede všechno dát dohromady :-D. Jinak mi taky přijde, že je času dost. Ale vizážistka nemůže už teď, takže je těžké odhadnout tu pravou chvíli. Každopádně matrika zatím termíny nevipisuje :-/ a já nesnáším pocit nejistoty :-), jsem hrozná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 držím ti palce, aby si nedopadla jako já ....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n moc děkuji :-), právě hledám různé jiné varianty na obřad :-) ale už mě to nebaví :-/. Budu doufat a držím ti palce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?