Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My jsme původně měli mít kolem 50ti hostů, ale spíš to trochu protřídíme :))
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Vítej! To je krása, jak se nám to tu rozrůstá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob ahoooj :-) vítej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 U nás to zatím vypadá na 40 hostů na hostině a pak dalších 20 lidí pozveme na večerní raut... Ale uvidíme, raut máme zatím ještě v rozmyslu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob já měla původně 35 lidí na hostinu a do 50 na odpoledne. Nakonec se z toho vyklubalo něco jinýho :-) a snad to tak bude dobré ;)
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme živou kapelu do 12:00 do noci a od 12:00 do rána DJ pro mladý :) jinak taky se bojime kapely,ale risknem to:) živá hudba je živá hudba:))))
Odpovědět
Profilova fotka
jinak máme celkem 60 lidí i na oběd i na večerní raut :) a co tabule jakou máte vymyšlenou barvu? já to chci všechno ladit do levandule :) světle fialová :) snad to bude všechno podle mých představ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se chystáme na 22.6.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Jé, tak to máme podobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany 22 : vítám tě :) ahoj :)¨taky do fialova?
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv jasně :-), fialovou miluju a tak je jasná. Zbožňuju Provence a levandule je naprosto úžasná :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 @stepankakv takže budou samé fialové červnové svatby :-D aspoň u vás můžu získávat inspiraci :-) jenže já teď zjistila, že ten salónek, kde jsme chtěli mít hostinu je vymalovaný do oranžova a to se bude s tou fialovou asi pěkně bít :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás ne, u mě stále vede malinová nebo lososová a nebo asi nejspíš nějaká jejich kombinace ještě s nějakou barvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky fialová je fakt nej :) ale do oranžovýho salonku nevim nevim :( to je mi tě líto :( ale nějak se to určitě vymyslí :) jo a chtěla jsem se zeptat co budete mít na svatební pochod za písně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Tak nad hudbou jsme zatím nepřemýšeli. Momentálně řeším místo a takové ty základní věci.
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv máme itálii (zelená, červená, bílá) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 ahoj, vítám tě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv asi Air od Bacha :-), uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 Vítej :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holk takže jsme tady už tři, co budeme mít levandulovou svatbu ve stejný den ? Je to možný ? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jen já se vymykám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, levandulová je super :) Já mám zatím vysněnou malinovou, jen se bojím, že nesladím všecko do jednoho odstínu... U té fialkové by to bylo asi jednodušší, tak abych se k ní nakonec taky nepřiklonila :D
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv tak hudbu jsem včera procházela, vybrala jsem nějakou tu klasiku, ale pak přišel přítel a když jsem se ho zeptala, jestli by radši klasiku nebo něco modernějšího, tak jsme se shodli, že bude něco modernějšího... takže teď tak trochu vybírám co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se nemůžu dočkat, ve čtvrtek si mám vyzvednout manžetový knoflíčky a náušnice se stejným logem.... ať už je čtvrteeeek, jeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máme v plánu opět něco podobného.. přítel knoflíčky a já oboustranný medailonek ;-) Už jsem se slečnou na fleru v kontaktu a ladíme finální podobu :-) Odkud je máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova z fleru, ve čtvrtek budou moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tichá závist :-D Hoď pak foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova hodím hodím, ale asi až v neděli či v pondělí. Vyzvedávám to před cestou na Moravu,kde budu bez netu a mobilní data nechci na nahrávání fotek "znásilňovat" :-D buhví, kolik by jich to sežralo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, to je v pohodě.. jak se ti to povede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova a jak pokračují příípravy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?