Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest budu držet palce, nejhorší je to prý v jižních Čechách.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dík, ale pokud bude dál sněžit a že tady v Berouně sněží :-( , bude to zajímavá cesta i na ten východ Čech ;-) :-( :-|
Odpovědět
@chris_n Bílé?? Tady větr a ze snhu skoro nic.. :-( Pošlete holky i tady něco :-D @sweetest Takhle po ránu?? TO by mě zabilo :-D Já teprve v klidu snídám a kluci se tu mlátí :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tady taky furt sněží :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no jo, přes noc napadlo dalších cca 3-4 cm.
Odpovědět
@chris_n To je nespravedlivé :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest holky, zdá se to jednom mě, nebo tahle věta nedává smysl? : "myslím si,že by ti víc slušely jiné šaty než korzetové a než nějaké načančané,tak jednodušší a elegantnější,třeba s krajkou a výšivkami"
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @silver2501 Kdyby 3-4 cm.....tady u mě cca 10-15cm ]-( ]-( Však mě to hrablo taky bálem zabilo....ono už si tady včera poskakovalo radostí, ale já vzala zatím jen smeták ;-) Ať to přestane padááááát !
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já to neodhadnu, napadáno už bylo a dopadlo ještě víc.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Smysl dává pouze pokud ji rozdělíš do vět dvou ;-) Ale i tak se to dá pochopit...holt ne pufané šatičky,ale něco střízlivého, třeba s krajkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ty máš čas při doublíkách v klidu stíhat? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, až na to, že to byl komentář k dost "obyčejným" šatům - jak říkáš (ne) pufaným, tak už tomu možná rozumím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Já to beru podle vrstvy na schodech...večer v 10 jsme je zametla, aby se měl mikro jork kudy vydat se vychčůrat a když jsem tutéž činnost opakovalo něco před 1 po půlnoci, bylo 8 cm znovu na schodech...proto odhaduji, že napadlo tak 15 cm...ráno jsem to neměřila. Vzteky jsem bafla to radostně skákající hrablo a šla makat :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak snad jsi inteligentní blondýna, ne? Proč by jsi to nechápala ;-) A vůbec ptát se tady lidí na jejich názor na šaty je hovadina...můj názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já se neptala, ona mi to tam sama napsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No proto :-D :-D
Odpovědět
@chris_n ****,tak jednodušší a elegantnější,třeba s krajkou a výšivkami*** tak tento usek dava fááákt smysl:-D
Odpovědět
@sweetest ***A vůbec ptát se tady lidí na jejich názor na šaty je hovadina...můj názor **** Mám zas výbuch smíchu :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To jsem ráda, že se bavíš ;-) Já jsem halt nevěstinka jedna radost , se vším hned hotová :-D Včera drahý přišel s otázkou, zda bude tombola....chvilku jsem uvažovala zda neprodělal lobotomii mozku a pak jsem mu řekla, že pokud vše zařídí, udělá a bude mít na starost, nebo najde blbce, který se postará, ať tombola je. Ale že já se této pro mě trapné záležitosti účastnit nebudu. Koukal jak dítě co mu sebereš auto ;-) Jasně jsme se shodli, že svatební tradice ani jednoho z nás neberou, proto děláme svatbu spíš jako zahradní párty a on se mě zeptá na tombolu....neuvěřitelné
Odpovědět
@sweetest Si mu to dala...:-D))) se tu fakt nasměju zas dnes :-D)) Počky, tombola na svatbě?? to se dělá?? jejda, zas mi něco uniklo ??? :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 A co jsem měla dělat jiného...on měl včera svůj den, spucovala jsem ho už odpolko a pak večer znovu...a to vše po skypu :-D :-D :-D :-D Já to dělám jen pro jeho dobro ;-) On není nasírací, tak vím, že můžu ;-) :-D :-p ...a docela si z toho i vezme k srdci. Bo já mu říkám pravdu na plnou hubústa :-D :-D Jooo a tombola...mám ti také něco říct ?!? Ale...... je to jen tvůj den, udělej si ho jak chceš ;-) O tombole už se bavit nebudu, najdi si odkazy tady na beremku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jistě, tombolu musíš mít :-D
Odpovědět
@chris_n @sweetest tombola by mě právě přišla trapná... jak někde na jarmarku či u kolotočářů :-D Proto jsem na to vyvalila oči... A nechýápu, že to napadlo chlapa?? :-D Já pravě taky nejsem na zvyky, tradice a to co ma každý, tkaže když už jsem tedy podlehla, tak to bude pěkně po mojem a uplně jinak a hotovooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Se ti na ty obyč. šaty budu muset kouknout ;-) A třeba dá nějaký koment :-D :-D :-D ..igelitní samozřejmě ;-) :-p
Odpovědět
@chris_n @sweetest A zabiju dvě mouchy jednou ranou páč naseru tím tychýni.. ví to 14 dní a už do vše kafrá... já ji dám :-D)))) twl snad si mě tu nenadje, věčně vysedává u pc :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jako tahkle, my jí měli loni na oslavě 50 tchánovců a kamarádka jí měla na svatbě. Jak je to sranda tombola a dostaneš třeba toaletní papír, tak to tak rušivě nevypadalo. Ale mi jí mít nebudeme, protože to všichni hosté už znají a moment překvapení a zábavy se vytrácí.
Odpovědět
@sweetest Jasně, že to s vámi zkonzultuji, si piš :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n @sweetest Napadlo mě jiné překvápko pro svatebčany at se nenudí... chci koupit tabulku a křídu a nechám je s tím vyfotit se vzkazem pro mě nás.. a po svatbě si to budem číst...a jsem zvědavá teda co z nich vyleze:-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Et tu, Brute ?!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?