Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n Co jsi četla? něco špatného? nepoctivci?? neděs mě :-(
Odpovědět
@sweetest @chris_n Holky, kdyby jste chtěly na auto nebo nějakou výzdobu, tak tady sousedka šikovná plete ruzne aplikace svatební, vanoční apod z papíru.. nechám si od ní udělat dvě spletené stříbrné srdce na auta.. tuje na ni odkaz,.... když to bude přeze mě, tak cena za naklady.. ;-) .. uplete dle představ Vašich vše, což mě se íbí :-D Je to na FB ale https://www.facebook.com/groups/38770...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest já sama nemam zkušenost. Ale kolikrát tu jsou ženský, co koupily šaty tu za směšný peníz a potom prodávají šaty opět tu, ale dráž. Dokáží tvrdit, že jsou skoro nenošené, atd... Pak tu jedna holčina si nechala poslat šaty, ale byly v šíleným stavu, atd... Dál jsem taky četla něco o tom, že někdo odeslal peníze, ale prodejce pak nekomunikoval....
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Dík, mrknu k ní ;-) Jinak já mám velice šikovnou tchýni :-) :-) Můžete se kouknout : http://www.patchworking.estranky.cz/
Odpovědět
@chris_n Fakt? Tak já bych asi zrovna šaty na bazaru a bez vyzkoušení nekoupila... :-( přece jenom si středem pozornosti a mít šaty co ti nesedí nebo jsou hnusné.. to bych neriskla ... to samé u bot.. Já koukala spíš po hřebenech do vlasů, těch šílených vývazkách, organzácha pod...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já jsem kupovala tady košili, vestičku a spokojenost. Košile přišla poštou a vestu jsme přebírali osobně. Tak mám dobré zkušenosti ;-) Šaty jsem kupovala přes bazoš a také spokojenost. Dostala jsem k nim zadarmo závoj a čelenku :-) :-) Šaty sedí jak ulité :-D :-D Jak kdyby byly ušité přímo na mou postavu ;-)
Odpovědět
@sweetest Tyy jo, tam má šikovné ruce.. tož to odkaz ode mě nepotřebuješ :-D))) ti nadělá srdcí kolik budeš chtít a "z lásky" :.-D
Odpovědět
@sweetest A to bez zkoušení?? tak to jsi dobrá, máš muj obdiv.. já bych to asi neriskla... Já si asi nechám ušít, s cenou mám počítat do 4 tis, tak to je lepší jak pujčovna... ale nebudu mít nic vyvlečkovaného nebo naducaného.. chci hladký perletový stříbrný satén jak mám v albu... uvidíme... určitě pak budu zdokumentovavat :-) Ukaž šatyky, kde máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest juuuu, já chci něco z pedigu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nedávala jsem sem fotku :-D Cena byla komplet za 2 620,- i s poštovným ;-) Dej mi do IP maila a pošlu jen takovou domácí fotku ( jsem tam nic moc, účes děs, neb jsem neměla umytou hlavu ) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To já také...výzdobu na auto :-D :-D Teď o weeku jí to chci nastínit jak to asi bude vypadat...tak ať se připraví a nakoupí potřeby ;-)
Odpovědět
@sweetest díky, jdu ti napsat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Posláno a nesměj se mi ]-( :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvenky moje...vyrážíme,ale jakmile budu moct...přihlásím se ;-) Zatím pááááááááá :-) :-)
Odpovědět
@sweetest Ale no tááák... :-) máš mail :-) Štastnou cestu! :-) a samo přihlašuj se :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tuuuuuuu ;-) ;-) @silver2501 děkuji za mailíka ;-) ;-) Cesta docela šla, aut bylo jak na*ráno, co bych také chtěla v pá, že :-D Právě jsme s drahým otevřeli vínečko ,uvařil mi kávu a já sedla k notasu...romantika jako prase :-D :-D Ale on ví, že Vám musím podat hlášení ;-) :-p
Odpovědět
@sweetest díky za hlášení :-D))) vínečko bych si dala taky, asi se přídám heh :-D)) Já akorát dojela z masáže, dnes byla lávovýma kamenama... úúúúžasné :-) A pujdu si pohedat tedy to vínko taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Wauuu!! Tu bych si dala zase jáááááááá :-D :-D No nic, tak příště...jsem v lázních a ani na masage nejdu ;-) :-D :-D Půl lahvinky ve mě...mňááám, to mi to dnes chutná :-D :-p
Odpovědět
@sweetest Si mě nabudila a bouchla jsem si šampííí, víno jsem nenašla :-D))) Drahý přislíbil dojít brzy.. tak snad to stihne, než to pozřu celé :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Drahý sedí u pc s dcerou, pouští si písničky ....a já sedím u lahvinky, takže je moje. Pomalu dopito, zas měl drahý jen sklenku. Jeho problém :-D :-D :-D Když si pouští Sensation white, tak je láhev má ;-) Na tuhle akci s nimi asi nepůjdu...že by stáří ? :-D :-D 8-) :-p
Odpovědět
@sweetest Tak aspon nám tu dobrotu nevypijou :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nn, vypila jsem to sama :-D
Odpovědět
@sweetest Ty jsi čerpadlo :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Njn, po dloooouhé abstinenci první doušek zachutnal...tak jsem to holt dopila ;-) Nepila jsem od září...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 A jinak, podle prof. fotky vyúadáš úžasně a netipla bych Tě na matku tolika dětí :D Doublíci jako dvě děti ;-)
Odpovědět
@sweetest OOOOOoooooo díky :-) Holt ale staří se nezapře, je to tam :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nééé, musíš si říkat...vypadám lépe než ty mladší tady ;-) ;-) :-D :-D :-D A že to je někdy pravda ;-) :-p ;-) Jsme na svůj věk a děti supr čupr holky 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
@sweetest No to ty taky!!!,.... jsem koukala v mailíku, jak ti to sluší a postavička jako panenka :-) Já se teda přiznám, že jsem něco loni shodila páč po dvojkách sem nabrala 30 Kg, takže se ted už citím lépe :-) A opakuji si, máš tři děti a čtyřicítku na krku, co bys chtěla krasavico :-D))) Btw a počky jaké budem nevěsty, až nás ty vizážistky udělají z krásných na uuužasné hih :-D))))
Odpovědět
@sweetest Jo a jak se dělají ty výstižné smajlíky??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 hlasim 6x 2dcl :D pizzerie
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?