Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Aktivistko !! :-D Tak to se tedy těším až bude hotov :-) :-) Ještě, že tyhle věci jdou kolem mě... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já tím dokopávám muže k tomu, aby dělal oznámení. Když vidí, že něco dělám já, dělá taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A jakáoznámka budete mít? Vyrobil vlastní návrh? Já nwm kdy se k nim dostanu...ted se vymlouvám ( sama sobě,ovšem), že až po veletrhu :-D :-D :-D :-D Tak mám na to 14dní a pak už musím. Nebo to března nestihne kámoš vytisknout a já rozvozit...a je to v pééérdeli,pane hrábě :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Chichi...to jsou prostě oni no..ale jak je vidět, tak předzimní servis taky někdy nepomože, já to tam měla na podzim tři týdny :-D :-D :-D :-D ...Nu což je to třeba, auto potřebuju..nedá se nic dělat... Napadlo mě, kdybys třeba skočila do obchodu s kravatama, třeba by Ti pomohli s tou regatou.....
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jééé...to já toho svýho pustím tak maximálně...aby někam zavolal a něco domluvil... :-) :-) :-) ..Né kecám umotal mi kornoutky na rejži, protože já už chytala točky a nešlo mi to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Držím Ti palce, že to dotáhneš do konce!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jenže u nás je chlap ten šikovnější :-D takže asi tak :-D @sweetest ano prosím, vlastní návrh, vlastní oznámení. Jen to nechat vytisknout. A taky nevíme, jakou tvrrdost papíru :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My máme ten papír celkem tvrdej, gramáž ale nevím, vybírala jsem podle oka....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 asi dneska nakoukneme do papírnictví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Zkus spíš obchod pro grafiky...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ono je to knihkupectví BUX, kde mají i spoustu barrevných papírů, atd... na rukodělný práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahááá..tak to jooo..to já nevím, že to tam mají.My máme smetanovej lesklej papír, hází fialkový lesky..Tento týden snad donutím drahého aby mi to nachystal, abych vám to mohla ukázat...:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n A kde to knihkupectví je? Bych tam třeba taky koupila papír na oznámka ;-) Jinak v obchodech s kravatama právě ragaty nemají :-( Už jsem projížděla net a nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest zkust bandy vamos. JInak www.bux.cz, já vím o tom na harfě, jinak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To jsem zkoušela...nic :-( Dík, kouknu na webovky co tam mají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ty sháníš nejakou spešl?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jj...červenou,hladkou (bez reliéfu,potisku) a krátkou ( ne délky kravaty,jako nabízí všude) Prostě asi nadlidský úkol!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest áááha. Mě se regaty nelíbí, takže bude normální kravata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Mě ano a do té vestičky co drahý má bude úžasná, kravata by tam byla jak pěst na oko ;-) Jen nwm zda uspěji :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to je ono, můj nebude mít vestičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Já koupila bílou regatu v Olympii v Olomouci....Ale u té červené bych věřila, že to bude obtížné...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Poslechni ještě mě napadlo, a co koupit bílou a obarvit jí....To musí jít.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak to nwm jak bude vypadat, nerada bych zkonila regatu za bratru 500-800,-Kč :-( Přeci jen je to kvalitnější matroš než třeba tričko.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Existují barvy na satén, spousta holek s tím barví třeba boty, myslím, že to tak složitý nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ukaž odkaz na nějakou v jiný barvě, jak by to mělo vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Noo, tak uvidím, ale jen tedy koupit tu bílou krátkou a zkusím obarvit ;-) Díky!! :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Hlavně pak dej vědět jak to dopadlo... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak třeba tenhle plastron kdyby byl jen čistě červený http://www.ceremoni.cz/slavnostni-kra...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nebo tahle, ale zase jen čistě červená...Tom má zdobenou vestu a tohle by se tlouklo http://www.vlastaprelouc.cz/cs/katalo...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest takže vínová je asi moc tmavá co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?