Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n tyhle http://www.vasesaty.cz/nice/eshop/12-... jsem viděla tady na beremku na jedné nevěstě a vypadaly úúúúúžasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jooo a pokud by se nááhodou stalo, že otěhotním a nevejdu se do těch krasavic, co visí ve skříni :-D ...budou tyto http://www.vasesaty.cz/nice/eshop/7-1... :-D ;-) ;-)
Odpovědět
@sweetest Jsou krásné oboje.... Holky a máte svatbu na úřadě nebo v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 V lese :-D :-D :-D A díky,mě se také líbí oboje ;-)
Odpovědět
@sweetest Já furt tápu a hledám.... vím, že bych chtěla stříbrné a jednoduché... Pro synáčky už mám vybrané oblečky, už se těším, jak v tom budou rozkošní...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle mám za sebou...šaty byly ještě dřív než termín svatby :-D :-D :-D Teď honím "něco" na krk pro drahého (a oprátka to není :-D :-D ;-) ) Tak uvidím jak uspěji, čekám na kontakt od jedné už vdané nevěstinky :-D Pane bože, ať to vyjde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest my mame v zamecke kapli, ale civilni obrad
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Šmankote, klíííd klííííd... :-D :-D :-D :-D :-D To by bylo supr, já ten veletrh nestihnu, brácha má přísahu( dal se k vojsku) Jinak jsem si holky včera přivezla kytky od Lejky...je to opravdu nádhera....nelituju.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já se furt nedokážu rozhodnout pro tu kadeřnici, atd... V sobotu na veletrhu jsem se nechala jen tak zkušebně na rychlo nalíčit a vůbec jsem nebyla spokojená. Respektive, já se skoro nemaluju (max. řasy), takže jsem si připadala jak dement, to jsem na sebe v tom červnu zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ani já se nemaluji ;-) a ani řasy (mám z toho důvodu umělé :-D :-D ,abych nic dělat nemusela),ale bráchova býv. přítule mě párkrát v dobách kdy s ním ještě byla malovala pro pár příležitostí a bylo to super. Připadalo mi tedy, že to nejsem já, ale všichni to chválili, tak když mě bude líčit ona (záleží jak bude "zlobit" malej co se jí narodil teď před vánoci ;-) ) budu spokojená a budu se líbit. Pokud ne, mám v záloze její kamarádku co bydlí u nás na východě,ale ta nwm jak líčí. K té budu muset pro jistotu zajet zkoušku. Ale pevně doufám a věřím, že Míša přijede a bude mi to slušet :-D :-D :-D :-p A neboj, až budeš patřičně učesaná,oblečená, tak se ten dement promění v krásnou princeznu ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest je pravda, že teď jsem měla tmavé stíny a linky udělané a bylo to na rychlo. Ale já bych si představovala spíš nějaké meruňkové stíni nebo něco světlého, co nebude bít do očí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, rada bych se k vam pridala. Prave mi potvrdili termin 22.6. ve 13.30 na zamku v Mikulove :-). V breznu planujeme mit romantickou, ale neoficialni svatbu v Thajsku na plazi, ale hlavne kvuli rodine to musime usporadat i tady. Chci se zeptat, planujete nekdo svatbu v jinem meste, nez bydlite (my bydlime kousicek od Prahy, ale zamek v Mikulove je naprosto uzasny)?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eevviikk Ahojky. Vítám Tě mezi nás :-) a gratuluji ke krásnému datu. Já bydlím v Berouně a svatba bude v Mladých Bukách na východě Čech :-D :-D Ovšem je fakt, že já se na ten východ budu stěhovat (kousek za Jaroměř směrem Hradec Králové) :-D :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Přesně jak níže píše @sweetest uvidíš až budeš celá načinčaná, jaká budeš pěkná...Já osobně bych se teda výraznějšímu líčení vůbec nebála..celkem by se mi to i líbilo..jan asik budu bulit, tak abych nevypadala pak jak z hororu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk Ahojda..taky tě vítám!!A také gratuluji k nádhernému datu... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk my bydlíme v Praze a budeme se brát v Kostelci nad Černými lesy :-), ale kousek odtud žije ženichův otec, takže to je skoro "doma".
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk V Mikulově je ale opravdu krásně..dobře jste vybrali ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já se budu vdávat na louce..ale je to vlastně civilní sňatek..nejsme věřící.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já také na louceeeeeee :-D :-D Takže musím zaplatit mrakomorovi,aby nepršelo ;-) ;-) Koukejte to také zaplatit!!! :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest, @chris_n, @ivitko_22062013 diky moc za privitani. Projedu si vasi dlouhou diskuzi a pomalu zacnu se pridavat ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk Ale začni tam kde se bavíme my (já, @chris_n, @ivitko_22062013 )..od té doby je to výživné :-D :-D :-D :-D Ba ne, dělám si humor, ale je fakt, že já bych tedy těch 29 str. nedala ...bych to prolítla a až tam kde bych se začala smát,bych četla pozorněji. Takhle to dělám i já na jiných debatách ;-) Jinak bych se asi zbláznila, číst to vše do puntíku :-p .Je tady toho mrtěěěěěěěěěěěě 8-)
Odpovědět
@eevviikk Ahoj, my se bereme asi 10 km od nás, je to v rámci našeho okresu, ale oddávat nás budou místní. Líbí se mi, že obřad, pohoštění, focení je v jednom místě a nemusíme s hostama přejíždět :-). Zajištují vše při jednom :-)
Odpovědět
@eevviikk JInak fakt pěkné datum :-)) @ivitko_22062013 na louce, to je taky hezké... :-) my by jsme to měli mít venku v zahradě růží... Ještě jsme se tam nebyli kouknout, ale paltíme ted v lednu zálohu, tak to pujdu vše očíhnout.. zatím tam byl každý spokojený.. tak jsem taky zvědavá :-)
Odpovědět
@sweetest Já se přiznám, že jsem také zpětně nečetla, to bych nedala se přiznám :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Nooo..mezi lesama...bude to krásný!!! Taky budu muset vysolit asik nějakej ten poplatek za nepršání....To máš pravdu..co mu dáme?...Vidím to na "Rudolfovo tajemství" nachystaný za oknem..bude se postupně ztrácet, jak bude upíjet... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Taky bych to celý nemohla číst....to by mě švihlo asi... Představte si holky co se nám včera stalo...posraly se nám obě auta..na velkým nám praskl chladič..do něčeho jsme na dálnici vletěli a už to bylo...a moje autíčko je totálně přimrzlý..můj drahý s ním jel a zatáhl ručku, když ho zaparkoval před barákem (mám Fiata), takže ručka totálně zamrzla, že se nedá s autem hnout...supr, když dojíždíš 30 km do práce.... Je to k nasr...ní... :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nedívím se Ti.. :-D Že se Ti to nechce číst.Myslíš, že v té růžové zahradě teď bude něco vidět?...Nemáš fotky?
Odpovědět
@ivitko_22062013 viděla jsem to jen na webu a dostali jsme doporučení od známých co tam měli už svatbu.... je to tohle http://www.roseta-pension.cz/ Je tam i fotogalerie... Ještě jsem tam nikdy nebyla :-D))
Odpovědět
Jo a zažili jsme šokovku..v pátek voláme paní, že přijedeme dát tu zalohu, jak jsme se na leden domlouvali a ONA, si představte, náš datum zabukovala někomu jinému, který si už před týdnem zaplatil i zálohu... :-(( jsem myslela, že mě jebne... Paní si nás totiž zapomněla napsat do diaře :-(( Naštěstí jsme datum potvrzovali mailem, si to potom ověřila a volala zpět, že se omlouvá a máme ho tedy...:-) Už jsem myslela jak se z toho vyvlíknu a nic :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mam dotaz :-). Uz mate udelany svatebni rozpocet? Vcera vecer jsme nad tim s pritelem sedeli a ta finalni castka se porad zveda a zveda a zveda :-/. A to upozorbuji, ze budeme mit hodne malou svatbu, jen nejblizsi rodina (30 lidi).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?