Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně..jsem tu od rána, tak různě překlikávám, jestli někdo něco...Tak dneska jsem si objednala raznici na kytičky a dekorační nůžky...Budu dělat ty závěsné polystyrénové koule, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 A to jsi nemohla písnout dřív?...mohly jsme pokecat už dávno. Jo a jdi s tou aktivitou někam :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jo a kdy by si se ptala...tak oznámka ještě nedělám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-N :-N :-N ..njn...copa mě to napadlo..ale tak to neva..To nevadí, že jsi ještě nezačala...Je třeba si to řádně promyslet ;-) já taky stále jen nakupuju suroviny...zatím ale jen na věci z papíru..Organzy kamínky a tak..to nechám až po novým roce.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Můžu se zeptat co děláš, že máš v práci tolik času na zařizování svatby? Já jsem tu díky nemoci, ale až půjdu do práce, tak se tu objevím leda tam večer až dorazím z arbaitu a to je otázka zda budu mít náladu zase na pc,když do něj tluču celých 8hod ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dělám v kanceláři..Mám na starosti 20 chlapů servisáků, děláme klimatizace..teď máme málo práce, takže si stačím udělat spoustu věcí...ale ono mi to skončí...jakmile budou mrazy, nebo tepla...to si nestačím v práci ani vypít kafe a jsem tu 12 hodin denně.Takže těsně před svatbou se tady z toho budu moct potentovat... A co děláš Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já testuji softwary v IT firmě a píšu helpy pro zákazníky, kteří nerozumí našim programům. Ovšem až se vdám a odstěhuji, tak nwm co budu dělat. Budu si muset najít v HK či okolí nějakou práci. :-( To jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ty jsi AJŤÁK jo? :-D :-D :-D To bych vůbec neřekla.....Zkus shánět práci už teď...vyplatí se to...než pak zůstat "bez"...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já bych to do sebe také neřekla :-D :-D :-D Koukám do inzerátů....tak snad něco najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Musíš vydržet, my jsme hledali práci pro Ríšu asi rok...nakonec se podařilo, ale za minutu dvanáct.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Hmmm...taky dobré. Tak snad najdu, potřebovala bych přejít z práce do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest To chápu...a co máš za školu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Gympl, ale jsem rozhodnutá dělat cokoliv za slušný peníz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Gympl a nic?Škoda, že nemáš nějakou odbornost...Já z gymplu utekla...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Kdepak odbornost žádnou..sem si místo ní pořídila dcerku :-D A kam jsi utekla?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest A jooo..nevěděla jsem, že máš prcka..tak to je jasný...Já mám stavařinu...ale jen střední..po maturitě jsem se pohádala s mámou a odešla z domu.Ze dne na den...Už jsem na vysokou pokračovat nemohla..musela jsem jít makat.Dneska jsem za to ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Počkeeej, já nemám prcka :-D Tomu prckovi je 19let :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ne každá je tak mladá jako ty :-D :-D :-D :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Aha...jéééžiš..jsem debil..mě to ani nenapadlo :-D :-D :-D :-D :-D ..No mladá už taky moc nejsem Za týden mi je 28.A chalupa a mimino v nedohlednu... :-| :-| A co na to říká dcera, že se budeš vdávat?..Pomáhá Ti?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak abych tě rozhodila ještě jednou...mám ještě jednu a té je 15let :-D :-D :-D :-D Starší už se mnou nebydlí a mladší "veeelká" puberta ;-) ;-) ;-) No a plánuji třetí...s drahým nastávajícím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Ty kokso :-D :-D :-D :-D ...Podivejme se....Tu pubertu..tu umím pochopit..mám taky malou segru..je jí 11..ale už teď to s ní mlátí :-D trochu Ti to závidím..my ještě miminko mít nemůžem..nemáme kde bydlet....Jsme zatím u našich..stavět začnem až příští rok...takže minimálně tři roky si můžu nechat zajít chuť.... :-(
Odpovědět
čau báby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias No nazdar ;-) ;-) Jsi se na nás přišla kouknout,ju? Bezva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias ČÁÁJ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 My jsme ted koupili s drahým domek, tak kde bydlet máme ;-)
Odpovědět
@sweetest Jasně, koukám jestli je zase něco nového pro inspiraci nebo v bazárku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Když u nás právě nic moc není....Do města jít nechcem a když se objeví ucházející domek tak je uplně na druhý straně okresu...Tak jsme se rozhodli, že postavíme, ale bude to u nás ve vsi a stěhovat se do podnájmu do města, než postavíme je podle nás zbytečný vyhazování peněz.Hlavně to je 30 kilometrů daleko....Fakt Ti to moc přeju a opravdu závidím... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Stopro tu najdeš ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Díky :-) Já jdu ted vlastně z města na vesnici, ale nevadí mi to. Já jsem adaptabilní :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky nevíte kde sehnat krajku?kvalitní krásnou krajku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?