Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest JJ..objednala jsem nakonec tyhle: http://www.salonsofia.cz/svatebni-a-s... Tak jsem zvědavá...jsou za pár korun tak uvidíme :-) Moc jsem toužila po těch fialkových co tam mají, ale ty už se v mém čísle nedají sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Joo, jsou supeeer :-) Já budu mít červené lodičky s otevřenou špičkou a asi 8-9 cm podpatkem (nwm přesně) Koukala jsem tady do bazoše na nějakou košili a tu kravatu (regatu) a nic :-S Tak snad něco seženu ;-) Jinak oblek drahému jsem koupila v Polsku ( ani nereptal na zkoušení :-D )a je úžasný...bud. tchyně šije, tak na něj koukala a říkala, že super matroš, šítí bezva, tak jsme ho vzali ;-) ;-) ...cena 2 500,-Kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D :-D :-D My máme taky oblek z Polska..taky za 2.500,- A byli jsme za 10 minut venku, zkusil, byl mu dobře, tak jsme ho hned vzali.Regatu jsem koupila v Olympii v Olomouci...stála si asi 700,-, ale nemohla jsem odolat ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Holky máme změnu termínu..1.6. tak nevím jestli se tu s vámi mám rozloučit a nebo mohu zůstat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 byla jsem minulý týden na těch šatech :-) v albu mám fotky, když se budeš chtít juknout.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak mě osobně se na Tobě nejvíc líbí ty poslední..ty Ti opravdu slušej ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Já myslím, že to ničemu nevadí ne?Stejně nás tady breptá jenom pár ;-) ;-) ;-) Jen zůstaň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias zůstaň :-) @ivitko_22062013 jo podle fotek jsou vážně nejlepší. Na místě byly dobrý ještě ty druhý, ale zpětně jsou vážně nejlepší ty poslední. Začínám o nich uvažovat dosti. Ještě tam zaběhnu v lednu a uvidíme :-)
Odpovědět
tak holky děkuji:) zůstanu... Jinak stále ještě nic nemám. Když pominu prosinec,protže si chci užít svátky se vším šudy a nechci řešit nic s přípravama svatby, tak na to mám v podstatě jen 5 měsíců a nemám nic..takže si myslím,že jsem velmi úspěšná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Aby Ti je jiná nevěsta nevyfoukla :-) :-) :-) :-) Z toho bych měla trochu paniku...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no jo, tak je vyfoukne ;-) a budu koukat ještě jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D :-D :-D ....Ale jo máš pravdu..proč se stresovat.. :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hele, já už ted mám problém kvůli výšce něco sehnat, takže pro mě to takovej rozdíl už nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky...tak já se z těch nemocí nevyhrabu ]-( Už mám zase antibiotika, tentokrát se mi to přesunulo na močák...fakt bombice!!! Jinak hlásím, že oznámka stále nic , jsem ostuda. Ale jinak vše zařízeno, takže no stres a užívám si vánoční měsíc. Budu dělat věnec (ten mi jde,ale ta oznámka ne) a celkově se těším. Ráda dávám dárky a pozoruji jak se lidem líbí a jak jsou nadšení ;-) Vy řešíte šatky a já kdy zabalit dárky :-D :-D Šaty visí na ramínku a mám z ooooobr radost :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hele já měla antibiotika předminulý týden, dobrala jsem je v pondělí (minulý) v noci. V úterý večer už jsem měla zase nos od rýmy a od čtvrtka jsem ležela zase doma... Nejspíš se mi trochu vrátila angína. Ale už jsem zase v práci a doufám, že se z toho dostanu brzo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám dneska konečeně potvrdili 22.6.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n Holky musíte medovat..meduju už tak 4 měsíce, každej den a zatím jsem zdravá jako řípa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Gratuluji ke krásnému termínu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jenže já už mám od 15.10. čtvrtá antibiotika :-( a jsem stále na neschopence. Jediné pozitivum je, že mám čas na svatební věci a tudíž mám vše hotovo :-D :-D Tedy kecám, vid @ivitko_22062013 :-p ...ta nablblá oznámka furt ne , oddaluji to, bo prostě nemám nápad (texty mám,okolní "blbosti" také, jen prostě nemám nápad na velikost,tvar, zda obrázek nebo ne, jediné co vím, že to bude do červena jako celá svatba) Tak se ted zaměřuji na vánoce a třeba mě něco kopne...to ale bude muset být sakra kopanec :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 med nemůžu, zahleňuje mě a to mi ted nedělá vůbec dobře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Vítám mezi nás 22.cítky :-D :-D :-D Třeba se tu ta konverzace konečně rozjede jako jinde, jooooooo :-) :-) :-) :-) (no na to, že se nemůžu skoro vyčůrat mi docela hrabe ;-) :-D ;-) :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ...tak tedy doporučuji "Rudolfovo tajemství"..to je tak všelék... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest teda, to ti nezávidim. Já bych myslím měla už druhý,kdybych šla k doktorovi :-D Tak snad se brzy z toho dostaneš .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To já musím na kontrolu a hle..odnáším recepis na další tabletky :/ Už mě to ale docela serštve .Dřepím doma, občas vypadnu na chvilku ven a je mi zase zle....doufám, že příští rok 2013 bude jen a jen zdravý :-D :-D :-D Myslím, že smůlu jsem si vybrala tento rok ..od ledna furt nějakej bacil ]-( . Jsem ráda, že bude za chvíli končit :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest proto jsem nešla na nemocenskou, protože bych při kontrole ještě jistojistě zůstala doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jenže já byla ráda, že jsme mohla zůstat doma...bylo mi fakt zle a je vlastně pořád :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to je blbý no. Já mám tu strašnou výhodu, že můžu dělat z domova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Fáákt? :-) Tak to máš super ;-) A co děláš, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest konzultanta v IT firmě :-) je to složité na vysvětlování, pokud náhodou nevíš, co je ERP systém.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já jsem tester softwaru v IT firmě :-D :-D :-D a ERP system znám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?