Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No bydlíme, protože šetříme prachy na stavbu a stavět máme přes silnici od našich, tak nemusíme řešit dojíždění a tak.Ale řeknu Ti je to na palici....No a E.ON?...jsou to šmejdi, ono totiž kolem pozemku nám jde vysoké napětí...v zimě mají dělat přeložku a ti blbci to naprojektovali v půlce našeho pozemku.Naštěstí jsme se to domákli, ale teď se to všechno vrací na začátek,protože vzhledem k ochraným pásmům musíme počkat až to bude hotový...nedostali bysme povolení....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 No potěš koště!!! Tak to budu držet vše co mám ,aby nebyl pjoblémek ;-) a povolení jste dostali :-) Stejně je to debilita, jak můžou dát pozemky na stavby domů, když je tam takovéhle omezení...občas mi to mozek nebere :-| A jak manžel s tchánovci?...drží? :-D By mi asik jeblo, být u tchánovců ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no všicni se snažíme..naštěstí jsme si vědomí toho, že je to těžký pro všecky, tak se to celkem dá...ale má můj velikej obdiv...já bych s jeho mamkou pod jednou střechou asi nevydržela. Mockrát jsme o tom mluvili a je to pro nás jedinej zpsob jak "relativně" v klidu postavit chalupu....ale už mě to fakt štve...je to na bednu, ale naštěstí se nehádáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest O víkendu 19.-21.7 plánujeme s drahým výlet na motorkách, zatím máme v hledáčku Rozkoš...ještě to teda není tutovka, ale říkala jsem si, že bysme se mohli pozvat k vám na kafe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Kuwaaaaaaaaaaa!!!! Ten víkend jsme v Berouně, 21.7. mám objednaný stěhovací vůz :-( :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest To nevááá..teď zas drahý vymyslel, že si vezmem v pátek dovo a pojedem už ve čtvrtek odpoledne a ještě to chce vzít přes Slapy, takže vůbec nevím, jak to bude vycházet. V pohodě ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naždáááár, tak jsem tu.... vysluněná, vyletněná.... ale je to boj :-) @sweetest @ivitko_22062013 @silver2501
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No naždááááár :-D Vítám Tě zpět :-p Alespon jedna dovolenkovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Zdáááár!!!..Jaký to bylo?...závidím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 fajn, až na přechozenou angínu :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ..to je blbý..ale mořskej vzduch to vyléčil ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 yes, please :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Jéžiš, z Tebe aby to člověk tahal jak z chlupatý deky... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 užili jsme si to maximálně, i přes mou anginu, kdy jsem měla uplně ucpanej nos, rýmu někde vysoko v dutinách a blbě se mi polykalo. Bolely mě od toho i uši. Ale přes den u moře bylo dobře. Trpěla jsem jen večer v posteli na pokoji. Ale i přes to všechno jsme měli podle mě fajn líbánky se vším všudy. Jen to bylo krátké
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 @sweetest ahoj holky,jdu vás jen pozdravit a mizím raději. Zda se mi,že poslední dny jsou mizerné a vše se mi hroutí. Lehce vám závidím Vaše nadšení z prvních manželských dnů., místo,abych si to také užívala,tak řeším jeden problém a stres za druhým.nejraději bych vyrazila sama na půsty ostrov. ach jooo.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 copak se děje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 copak???
Odpovědět
@ivitko_22062013 @chris_n Holky, nějak se mi to vše sere, a zrovna víc věcí najednou :-((( tak zrovna bojuji a doufám, že zas bude brzy líp... potřebovala bych prchnout sama na pustý ostrov.. no co bych za něj dala...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 napiš klidne KZ jestli se chces vypovídat, to mě mrzí, ze je špatne
Odpovědět
@chris_n Heeej, já nejsem na modré střeše a nevidím tvou fotkůůůů espressááá :-( Hod ju i semkaj pls :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ajak vis o pressu?
Odpovědět
@chris_n si mě tam označila, neéééé ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak si tam musela být, protože tam mám od tebe komentář :-)
Odpovědět
@chris_n no to jo, komentovat mužu, ale neuvidím fotky, páč jsou jen pro registrované... nebo , že bych tam měla registraci a jen sjem se nepřihlásila??? kurňa, musím juknout pak znovu :-D mě došlo totiž upozornění na mail.. tak jsem to koumala jen přes telefon .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jak jsi na konovi a beremku, tak jsi i na strese. jen se musis prihlasit stejnym loginem
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jo a dokoncs se s tim loginem dostanes i na anglicky beremko
Odpovědět
@chris_n No neke, fakt? všudééé ?? dobrýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jojo
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @ivitko_22062013 mařenky moje, kde jsteeeeeeee
Odpovědět
@chris_n jedna mařa @sweetest si raději nevzala sebou notebook k manžovi :-D :-D :-D tak je off netově a já sjem samo tadýýýýýýý :-)))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?