Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mija412 děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest @ivitko_22062013 holkyyyyyyy, už aby bylo září. Jo Ivi, možná by stálo za to se pak třeba dohodnout, že dojedem jen k vám a na moravu bychom jeli hromadně autem. Ale na to je času dost. Jen mě to tak napadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Také už se těšíííííííííííííííííííím!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :*
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 kam ti zmizelo album ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Mám ho jen pro přátelé, přihodím pak fotky od fotografa až budou a ještě ho zveřejním...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 aha, a my nejsme přátele jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jako tahle skupina? :-D :-D Veřejný ho budu mít pak se všema fotkama...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ne, my dvě jsem myslela. Já myslela, že tě v přátelích mám.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n no koukala jsem se a nemáme se v přátelích..
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To bude určitě dobrej nápad..auto necháte u nás...my máme velkej kufr, tak se tam nějak naskládáme...To určitě doladíme... Jo jinak: mám novej mail: Iveta.Jurkova@email.cz :-D :-D :-D :-D Ale jsem i na starým... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky moc se omlouvám..jsem fakt ostuda..mám fotky stažený a nachystáno na fotoknihu ale upravený ještě nemám, jen tak, jak to lezlo z foťáku..ale když budu moc šikovná, tak sem dnes něco dám...fakt jsem brzda :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hele, nám z fotaku nakonec vylezlo neco, z ceho jsem fakt zklamaná. Ale snad druhy fotograf to napraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to jsme na tom podobně.....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 alespon se utěšuju, že to nebyl profík za desítky tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My profíka měli...ale dělal to pro nás zadara...ale stejně jsem byla zklamaná....ale snad s tím ještě něco provedem...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Už aby bylo to září..fakt..těším se jak dítě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no jako víš jak, on ten náš má krásný fotky jinak. Předsvatební vyšlo bomba, ale svatbu pokazil :-( a to mu ještě platíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Vyprdni se na to...netrap se...něco určitě vyberete...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n Prdelky moje, netrapte se ani jedna...také nemám fotky vyloženě jak jsem chtěla já, ale i tak jsou krásné. Ještě mi je Filip upraví, které budu chtít udělá v černobílém provedení a hotovo. Mám už pár fotek v obřím formátu ( asi 80x60cm, né-li víc), leží tady na zemi a jsou supeeeer!!! Myslela jsem, že uděláme různé kompozice, ale ne...nevadí, jsou zase takové živé, tak jací jsme byli. Ne nic strojeného :-p Nevadí mi to, bo ještě fotil kameraman, co také fotí a má další mrtě krásných fotek. A slíbil mi udělat i z videa fotky ;-) No na klip ze svatby se těším, ale na materiál co celkově natočil a hlavně večer se těším nejvíc...to byl rupec!!!! :-D :-D :-D :-N Teď v pondělí jsme byli na "předsvatebním" focení, které klaplo až po svatbě ;-), tak jsem zvědavá...byla to neskutečná prdel, opět tam budu vytlemená jako na svatbě. Jen ty pózy co po mě fotograf chtěl mě rozsekávaly :-D :-D Dcera má nááádherné fotky, ani bych se nedivila, kdyby jí na něco pozvali...až mě to překvapilo,jak moc jí to slušelo. No a Tom?...rozený model. Opět jsem tam byla za střevo jen já ...tedy fotograf říkal, že ne,ale asik to má v popisu práce :-N Tak až budou, něco ukážu :-D Na září se mooc těším a jestli to uteče jako čas do svatby ;-) , uvidíme se za pár dní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n Děvčátka moje, tak jsem se hecla a něco jsem tam šupla...Je to zatím jen to co jsem posbírala..v září určitě vezmu album a CD ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Už jsem zašmírova¨la.. ale ti to trvalo :-D))) Jinak jak vidno tak v září nám nebude ten víkend ale ani stačit :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest @chris_n Tož ženský...co jste se vdaly tak sem nechodíte? Bo co?... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Pravda, taky tu moc nejsem, měly bysme to tu zas trochu rozjet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Náhodou já sem načumuji, občas někde něco upísnu,ale je to tu mrtvé :-S @chris_n je na líbánkách, @silver2501 maká až se z ní kouří a já se snažím spakovat barák a přestěhovat ho do druhého baráku o 160km východněji :-D Je to na palici!!! Do toho manžel problémy v práci,lázně se zavírají, on bude doma na 60% platu ( nikdo neví zda dostanou výpovědi,nebo ne), má tedy nabídku, ale do Prahy :-( ( týden práce,týden volno)...je z toho rozpačitý,bo se těšil,že po svatbě už konečně budeme bydlet spolu. Snažím se mu vysvětlit, že to bude jen na určitou dobu, než si najde dobrou práci na východě...tak uvidím jak se zachová. Od svatby jsme spolu byli pár dní, já jsem v Berouně a on v Jaroměři. :-( Jsme spolu míň než před svatbou.....ale na 21.7. je domluveno stěhování :-D Tak se pak zase poseru z toho vybalování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jéééé..tak ale potom to bude příjemný, až se přestěhuješ.S tou prací je to všude na prdlačku...já bych se tý Praze asik nebránila...minimálně nezůstane bez příjmů.... mě vybalování celkem baví...můžu pak věci "přemisťovat" :-D :-D :-D :-D U nás se nic nezměnilo...líbánky ani neočekávám a v práci se taky můžem potentovat...chjo. Vzala bych si nejradši volno...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Však mu to říkám také...zdroj peněz,takhle to musíš brát. No vybalování bude zajímavé,když musíme skloubit 2 domácnosti v 1dnu ;-) A Tom coby kuchař má věcí až do prdele :-D Já s prací zatím nevím...jsem stálena neschopence na starou práci a uvidím zda jí ukončím a něco si najdu na východě, nebo se zadaří těhu a zůstanu doma :-) Bude to vše ještě zajímavé :-N Zatím je zajímavé to balení, to by člověk nevěřil co má věcí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak ještě nejsi těhu jo?Moc bych Ti to přála, ale taky by se mi líbilo, kdybys mohla v září bumbat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest A s těma věcma, to mi ani nemluv, já se ze 100 metrovýho bytu vrátila do dětskýho pokojíčku.... :-| :-| :-| a už jsme tam dva :-| :-| :-| :-| ...stavba stále stojí a komplikuje se, už mě to nebaví...teď zas máme problémy s E.ONem...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak to bydlíte u Vašich, bo co? A proč s E.Onem?..co ten má společeného s Vaší stavbou? Noo,vypadá to, že budu moct lejt až se budou hory zelenat....nějak se nedaří :-D A věcí kuwa moc...a to jsem se s tím nepárala, naplnila jsem hned půl popelnice :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?