Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak pohodička, nechali jsme tam větičku dotisknout a nic nejde poznat. Ještěže jsem oznámko nechávala dělat poblíž a hlavně u tak ochotných majitelů. V tom neštěstí máme vážně štěstí.... Snad už se nic tak hroznýho nepřihodí ;-) Ale přesně jak říká ségra, na ten váš den se musíš obrnit, protože se může stát cokoliv např. že kamošce nevyšly mašle na auta atd... Takže holky hodně zdaru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jannyu Tak to mám radost, že jste to vyřešili. Já teda doufám, že se nic nepodělá, ale je fakt, že se může stát cokoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak nám se podělalo :-D Jak se tu jinak dámy všechny máte? Do soboty bylo krásně, to jste určitě někde křepčily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @ivitko_22062013 Zdravím kočky ;-) V týdnu co bylo slunečno jsme buď leželi s Tomem na zahradě ( opalovačka) nebo něco na té zahradě dělali (sekání trávy, plení kytek apod.) . Ještě v so to šlo...myslím počasí ;-) Tom mi vyměnil zimáky za letní a odpolko začlo pršet ]-( Vydrželo to až do dneška...zima jak v prdeli, poprchávalo, prostě "aprílové" počasí :-( Po-út budeme ještě v Berouně,ale v út odpolko jedeme k Tomovi až do 12.5., tak snad se tu stavím..... :-p Máme mrtě práce na baráku, Tom se tam bude stěhovat, práce na zahradě,na záhonech...prostě vesničani :-D :-D :-D :-D Mějte se všechny fajn, myslím na vás :-)
Odpovědět
@sweetest @chris_n @ivitko_22062013 Super svátek dneska, úúúúpně mááájový :-( Konečně jsme chtěli jet všici na výšlap a lup, děti nám zabouchly dveře a nacpaly tam klíče ze vnitř ... grrrrrrr.... takže místo uuužasného výletu, na který jsem se těšila (pravda nachystané sváči, pití, batůžky) jsme od pul desáte do pul druhé napravovali dveře...:-((((( takže odvrtat zámek, zničit fabku, vložku... zjistit, že ta ve sklpě nepasuje a jet do Hodonína do Obi, což je asík 20 km, pro nové a zpět... bááááječný volný den :-D :-D :-D sakra a uuuplně jsme se zapomněli lííííbat pod střešní bůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 my cely den natirali plot :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Taky super zábava hih :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @silver2501 @sweetest Ahooj holky, já jsem teda včera celý den přebírala kamení...hustý..všecko mě bolí..každej sval..i ty o kterých jsem ani nevěděla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @ivitko_22062013 Tak já jsem včera makala ma jahodách a na skalce. Dnes jsme chtěla do zahradnictví pro hnojivo a angrešt, ale chčije, tak asik zatím nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 teda :-D @sweetest kdeeee chčije.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Na východě :-D :-D Prý byla v noci bouřka..nwm, spala jsem :-D :-D :-D Jsem ted na 14dní u Toma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest v noci byla bouřka jako kráááááva. Byli jsme u tchánovců a rupalo nám to nad barákem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Fááákt? :-D :-D Já ani Tom nevíme...Terka(dcera) nám to říkala :-D :-D :-D Jak říkám, když spím..tak spím ;-) A hlavně hlásí deštivo do konce týdne a i week. Sakra!!! Chtěli jsme jít n abrusle a zkusit novou stezku z Jaroměře až na Kuks a pak zpátky až do Hradce....s Tomem asi na 2x, ale dáme to ;-) Není to daleko, jen není zvyklý, já mám naježděny stovky km, tak mě to neva...musím ho šetřit, aby si to nerozmyslel :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ja postavila Honzu na inline jednou a od té doby si na to nestoupne, protože spadnul a odřel si nožičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @sweetest @silver2501 Holky jsem zas uplně na mrtvici, v práci na potentování, stojí nám projekt na barák, kolem svatby ještě spousta vyřizování, jsem spálená a vypadám jak spařený prase, a ke všemu se mi ulomil kousek zubu..ale na šestce nahoře, kde je to při smíchu vidět, k zubaři jdu v úterý a modlím se aby to nechtěl trhat..kolozubá nevěsta..to by bylo strašný..chystám se na to tak dlouho a teď tohle...Celou noc jsem nespala a bulela..jsem fakt hotová..depka jako sviňa...potřebovala bych už vypnout.... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jeeeeje...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Pěkný co?....Jsem fakt vyřízená...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 je mi to jasný. My teď sháníme catering (resp. teď jsme jednali s několika a musíme se rozhodnout co a jak). Svatba bude nakonec možná i dražší, než kdyby to bylo v pivovaru.... chjooooo
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No četla jsem, že se vám taky něco podělalo..My budem mít jen rautík a prasátko, tak si jídlo řeším sama..ale taky jsme museli změnit dodavatele prasátka..před dvěma týdny nám ten zamluvený odřekl..taky jsem šla do mdlob..Držím palce..
Odpovědět
@ivitko_22062013 Lepší jak kde jaké cvičení :-D :-D :-D (pozn. rakce na bolavý sval) :-D
Odpovědět
@sweetest tady bouřky nad ranem jak kráva, vzbudilo nás to fšeckýýý :-( @chris_n
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to vám tam došly ty od nás ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Klííííd, zuby stihneš napravit, času dost.. bíla blomba to jistí... já jdu k zubači koncem května taky na zabílení pětky a zlimiul ase mi sedmička,.... žádná tragedie ;-) @chris_n týý jo vam taky? včera mi psala @sweetest, že se jim taky posral cattering a shaní něco nového :-(( holky držím palce ! :-)
Odpovědět
@chris_n No dík, že jsi je na nás poslala :-D))) asík nás máš hodně ráda heh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No když já mám strach, že mi to bude chtít vyrvat víš?...Zub se mi nezdá v přílišné kondici...
Odpovědět
@ivitko_22062013 já nikdy nenechám rvát, at je v kondici či ne... moje zuby, a mám je jen jedny :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jsem fakt vyděšená......chjo
Odpovědět
@ivitko_22062013 Nebud, si ho necháš opravit a je to... já jdu před svatbou taky zainvestovat do bílých plomb pětek, at mám krasííívoj úsměv... a to už mě je chtěla trhat nebo dělat nástavbu kolikrát.. dokonce jsme si nechala i osmičku místo vytrhnutí zaplombovat... sice chtěla 600 Kč za bílou plombu, ale je tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Osmičky si nechávám rovnou rvát...Taky jdu před svatbou ještě na bělení...
Odpovědět
@ivitko_22062013 nedám už žádný zub :-D čili osmičky si nechávám a nedám hih :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?