Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 otázka je, jestli se do toho stanu vůbec dobelháme :-) ja jsem schopná usnoust s hlavou na stole.
Odpovědět
@chris_n :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jé to je super...taky miluju spaní ve stanu, svatební noc máme sice v posteli, ale stan by mi nevadil....No a k té svatební noci..nevím nevím, po tom celodenním kolotoči, myslím, že padnem hubou napřed a budem spat. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n to si taky myslim ze to nedame - ale muj nejdrazsi zije v predstave ze v pohode..:) Mno pak dam vedet ;) haha
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak mě teda pěkně bolí škeble, smrkám, frkám, ráno pokašlávám. Super týden :-)
Odpovědět
@chris_n tě málo zahřívá, co??? budu mu muset promluvit do duše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D teď už jsem spíš pro okolí nebezpečná, takže mu to ani nezazlívám :-)
Odpovědět
@chris_n njn, chlapi vždy raději prchnou...., že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak ja taky prcham, když je on nemocnej. Naštěstí, já můžu pracovat z domova. On bohužel ne.
Odpovědět
@chris_n Sakra, jen já nemám kde prachnout :-D a kdo by mi pohlídal pak tu moji smečku chlapů taky, že jo :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neboj, mě to taky čeká jednou :-) jinak ja prchám vždy jen do druhé místnosti :-) Ale včera mě poctivě zhříval u televize, ne že ne :-) hmmmm se těším, až přijde :)
Odpovědět
@chris_n Jééé tak to je hodný, že tě nenechal na pospas osudu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 to víš, on se taky rád tulí ;-) kouklali jsme na Fandovi na Hvěždné války :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kocky, tak jsem konecne zpet v CR :-). Svatba v Thajsku byla pohadka pohadek a uz bych nepotrebovala nic jineho :-D. Jak jste daleko s pripravami? Nas ceka narocny vikend, prijedou k nam oboje rodice :-/, tak jsem zvedava, jak to bude probihat...
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk ja mam víkend v posteli. Už od středy jsem doma a pracuju z domu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak v te posteli bych byla radeji, nez tyto navstevy. Moje mamka je uplne v pohode, ale rodice draheho... Hodne castokrat neco placnou, co hodne zaboli nebo je nemistne a me zacina dochazet trpelivost a bojim se, ze jednou se neudrzim a neco oskliveho reknu :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 kdeeeee jsiiiiii? kdeee jsiiiii? :-D :-D @eevviikk držím palec, všechno určitě dobře dopadne.
Odpovědět
@chris_n Tyyyyyy jo představ si, že dnes po dlouhé době v práci :-D))) A jak je? už líp?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 lepci, ale bohužel sama doma. mela jsem jet s h., ale jak jsem nemocna, tak se sem nikam nejela
Odpovědět
@chris_n Tak aspon si odpočineš :-) My plánujem zítra vyjet na SK na nějaký svat. oblek, kousek od nás tam vyprodávají salon.. tož jsem zvědavá na ulovek :-D
Odpovědět
Tak oblek nic :-(( tenmuj drahouš je tak divný atypouš, bud je to krátké, nebo těsné přes ramena a velké přes břicho a pod :-(( Tož pujde asík v riflách a košeli a bude :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 a me se vrat7l drahous a jdeme na pizzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n....a já střízlivým :-D Uuuuuuf, to byl večírek :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Ty ožaralice :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty :-D
Odpovědět
@chris_n @sweetest Mělo tam být ožralice, ale to jsme snad všechny pochopily, že? :-D Jinak dnes pulka rodině oznamko doručeno a osobně.. drahý to odpil za mě takže jsem čerstvá a svěží :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Heleď babice, nesměj se mi jako jo ?????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 konečně už je mi k smíchu :-) dneska byl super den :-)
Odpovědět
@chris_n Už je líp??? tak to je fan... a co jste dělali, že ti je tak gooood?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?