Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ;-) ;-) ;-) ;-) no a pak jsme byli na obědě v pizzerce a pak na nákupu :-)
Odpovědět
@chris_n co si koupila??? my jeli na ten oblek a nakonec jsem koupila jen já :-D)) super softshellovou bundičku ve slevě jen za 9,9 € a latex sukni pro drahého heh :-D)) no ale ve slevě taky jen za 5,8 € tož to nekup, no :-D)) takže taky radost :-D)) ikdyž ten oblek no :-(( tak byly kráásné.... a super ceny.. měli slevy obleku od 50 € do 100 €. fakt nevím, kde ho seženem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 zamilovala jsem se do tohodle obchodu http://www.butlers-online.co.uk/ je tu u nas nově v obchoďáku. Jinak jsme jen rychle proběhli obchody, jukli do Blažka a šli do Globusu pro jídlo ;-) Ať máme z čeho vařit a papkat :-)
Odpovědět
@chris_n ještě že žiju na vesnici, kde 4 tis obyvatel a nejsou tu žádné shopy, bych to asík pak nedala totiž :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja jsem vůči tomu celkem imunní. Mě to totiž hrozně nebaví a nemam rada moc lidí na jednom místě pohromadě. Takže když nemusím, tak tam nejdu :-D
Odpovědět
@chris_n no já nemluvím ale o hadrech :-D)) mám rada bytový design a pod :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no jo, ale ja mluvím o celém nákupním centru :-) chodím tam jen, když potřebuju na nákup jídla :-D Jinak mě to ted fakt nas...., když jsem koukala na ceny šunky, která je kvalitní. Asi budeme jezdit do toho německa častěji :-)
Odpovědět
@chris_n to je dobré, že to máte kousek.... já musímjít přes lán světa, abych objevila něco dobrého tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neboj, až se přestěhujeme, tak to taky už nebude tak slavné.
Odpovědět
@chris_n tak rychle dělat zásoby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neee, syslíme z německa :-D
Odpovědět
@chris_n Musí být nějaké kytky pro matky na svatbu?? ted jsem cosík četla.. ani nevím..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 no nemusí. Dělá se to. Jako matky, babičky, atd... že dostanou nějako maličkou verzi kytky, co má nevěsta. Já bych nejradši nedělala nikomu, ale asi udělám sobě, svědkyni a drůžičce.
Odpovědět
@chris_n uff, už jsem se lekla, že další nutný zbytečný vydaj :-D díky, uklidnila si mě.. Já dělám svědkyním na ruku a jinak nikomu.. takže je to oki, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja na ně sééééřu. Bych musela dělat asi padesát tisíc kytek... Ani svědkyni se mi nechce, ale zas uvidím no. Třeba jí to politicky vysvětlím.
Odpovědět
@chris_n mě to přijde právě zbytečný vydaj.. :-D a celkově, moc se všeho dává všem, kolikrát ani nevím proč jako?? asi přečtu číst příspěvky na beremku páč pak jsem z toho nějaka zblblá nebo co :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ale prd, jen to chce střízlivě uvažovat. Já třeba si nechám udělat kytku obyčejnou, ne jako svatební vazbu. A s tou svědkyní uvidím no. Je to s ní takové těžké, ale nemám sílu to s ní nějak řešit.
Odpovědět
@chris_n tak uvidíš, c bude menší zlo... Já si kytku i ženichovi a na ruky svědkyním budu dělat sama.. tak taky uvidím :-D)) budu mít neživou samo ale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 radši nechám udělat malou za pár šupů a budu od ní mít klid :-D než se s ní dohadovat. Jsem z ní poslední dobou nějaka nenadšená :/. Ale tak uvidíme no.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n Ahojky kočky. Tak jsem se právě zastavila a nějak nemám na nic náladu :-( Asik depka,či co. Děláme s drahým menší počty našich výdajů za 4 měsíce a lezou mi oči z důlků...není to jen svatba, dům, ale hlavně ty dvě domácnosti a pendlování mezi nimi. Už abychom bydleli spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest neboj, to se uklidní ;-) a někdy je lepší propočty nedělat :-( pak je člověku z toh akorát zle. Ale dovedu si představit, že to musí být hrůza při dvou domácnostech. Ale červen se blíží a bude to! :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já vím, že uklidní..jen mi bylo divné kam zmizelo 150 000,- :-D :-D :-D Už to víme ;-) ;-) Do svatby, věcí do baráku, na opravy domu, jídla, dárků a benzínu ....děs! Už aby byl červeeeeeeeeeeeeeeeeeen :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-x :-x :-x :-x :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D Ale je v tom i třeba postel, koberec,skříň, malba, kachlová kamna do kuchyně, pojistka na dům, popelnice( 3 000 ]-( ), něco do koupelny,poplatek za sepsání smluv poradci ...ne vše je za jídlo, neboooj :-D :-p :-p Jo a také neplánovaná oprava našich aut ( T. 11 000 a já 3 000,-) :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to jooooo. Tak to není tak hrozný neeeee? Ikdyž je mi jasný, že čím míň, tím líp
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Není...jen těch 150 tisíc mělo být jenom na ten dům :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n nenadšená, to je výraz :-D))) každopádně to nezní dobře :-(
Odpovědět
@sweetest Tyy jo, proč to děláš?? já zasadně nedělám rozpočty a nekoukáme kolik pada za co peněz, páč tak jak ji nemívám, tak bych do te depky asík taky padla!!!!! Ale máš pravdu, utahnout dvě domácnosti, opravu baráčku, svatbu a přijde mimi... není nic lehkého, to jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 njn, buď se to spraví nebo půjde do kopru... to se nedá nic dělat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?