Svatba 20.6.2020 - společný termín

17. čvn 2020650
  • @melaniepokorna Jej, tak na šaty honem, pokud si chceš půjčovat. Já jsem si koupila šaty tady na bazaru začátkem listopadu. Netrefila jsem na svoje vysněné a ještě k tomu v mojí velikosti, takže to byla obrovská náhoda 😃 Protože já mám obrovskou velikost.
    V dnešní době se vyplatí si šaty koupit, protože to půjčovné je šílené, když jsem byla v salonu.
    Přeji, at brzy najdeš ty svoje pravé 🙂

• @werrys  ne ne já chci právě kupovat protože jak píšeš to půjčovné je hrozné a dnes se vůbec nevyplatí. Taky mám jedny bazarové ale jaksi jsem dnes zjistila, že jsem zhubla což nechápu ale je pravda, že starostí je opravdu hodně 😁

• @melaniepokorna  Já hubnout nemůžu, protože je mám dobré a dají se akorát zvětšit 😃 😃
    A to se mi daří dobře 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @werrys  no to je ta výhoda, že se šaty dají zvětšit se zužováním to je horší 😁

• Přidávám se jako budoucí nevěsta v toto krásné datum 🙂 Spoustu věcí ještě nemám, takže mě stresuje číst, jak ostatní už vše mají 😃

• Ahoj holky, šaty jsem si taky koupila od jedne pani a jsou super. Drobne upravy na moji postavu jsou potreba, ale nic hrozneho. Pujcovne je sileny, nikdy bych nedala za šaty vic, jak 5000 tisic, kdyz vim, ze mi nezustanou.

• @lopata888888  taky mi toho hodně chybí 😃

• @rianka  Nápodobně 🙂 to půjčovne je šíleně drahé. Jsem ráda, že jsem narazila na ty pravé na bazaru z druhé ruky. Když jsem byla v salónu, tak jedny které se mi líbily stály za půjčení 12.000,-.. . 😶 Takže jsem si koupila levnější a ještě je můžu pak poslat dál, protože jsou jak nové a vyjdou mě nakonec po prodeji třeba na 4-5 tisíc. 🙂

• @werrys  jen vstoupím do tématu.. Já si teda šaty budu půjčovat s půjčovny ale taky teda jsem nechtěla dávat za půjčené šaty majlant. Měli tam krásne ale ta cena, u nás třeba mají levnější ale řekla jsem víc jak 5000 za půjčení nedám.. Takže jsme tedy vybrali úplně obycejne jednoduché. Paní se teda slitovala a říkala že mi dá i slevu 🙂. Kamarádka co tam byla semnou tak říkala, já ti je zaplatím i ty dražší, tak jsem říkala teda že ne i když jsou krásné, tak teda nechci..

• @kajadomca  já věřím, že se dají sehnat i levnější, ale moje představa byla krajkovy korzet, rukavy a tylová sukně a za takové přes 10.000,- půjčení. 😐 navíc jsem větších velikostí, takže u mě to nebylo jednoduché vybrat 😃

• Výběr šatů byl horor! Ceny všude vysoké a hlavně penále za zničení mě děsí ještě víc, nakonec si půjčuji šaty ze salonu z 15 000 sleva na 12 000 Kč- šílené, ale já s nechtěla nechat šít šaty, ani nevím kde a nechci, aby mi ležely ve skříni. Měla jsem lehkou představu, která se mi sice nesplnila, výběr je všude obrovský a majitelé některých salonů si myslí, že jsou snad Bohové!! To samé pracovnice v salonech....

• @lopata888888  je to šílené ty ceny. Já mám právě šaty do 5000.Nebudu a ani nechci za ně dávat víc když je to na jeden den. Ale zas prý je mám mít na sobě celý den ať si je uziju 😃 když to stojí takové prachy.

• Ahoj, náhodou jsem našla tuhle stránku, také máme svatbu 20,6,2020 🙂 nebude vadit když se přidám ? 🙂

• @kajadomca  jinak. já byla včera v salonu v české lípeě a koupila jsem si šaty za 1.500,- mají tak krásný vyběr 🙂 a koukala jsem že od tebe to není uplně daleko 🙂

• @misule553  Děkuji za tip ale už jsem si teda šaty rezervovala a při mé smůle by tam stejně neměli 🙂.

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, jak to vidite se svatbou? Rusite ji nebo jeste cekate?

• @rianka Čekám a doufám. Ještě je dost času.

• Ahoj holky já už se smiřuji s tím, že svatba nebude, člověk si řekne dost času, ale když si představím jak dlouho to bylo v Číně, počítám, že tady to bude stejné 😞

• Ja to teda taky nevzdavam... nemame tolik lidi max 40, tak verim, ze by to uz mohli povolit... jak poslou deti do skoly, tak proc by nemohla byt svatba s temi nejblizsimi. A ja doufam, ze nebudou deti doma do zari 😝🤕🤕

• Ahojky holky, tak co, ještě čekáte na vývoj situace nebo už rušíte či přesouváte termín 🙂? Já čekám...

• ahoj my teda nemáme v červnu ale 30.5.to je o něco dřív čekáme ještě na příští týden a pak už to rosekneme.. Sice svatby povoleny ale nechceme aby vsichni hosté byly v rouškách to ať se jdou vycpat.. Navíc to tady bude asi dlouho dobu. Docela jsem z celé svatby unavená a nebaví mě ani přípravy

• Taky pořád přemýšlíme, jak to nakonec dopadne.
    Termín se nám líbí, v menším počtu si to taky dovedeme představit, ale aby hosté museli mít roušky, to už ne 😞

• Ahoj holky, tak co - vdáváte se některá v tento termín, nebo jste rušili? My chtěli zrušit, ale nakonec jsme se rozhodli, že do toho praštíme 🙂 podle plánu. A jsem ráda, přijde mi, že už se všechno uklidňuje a uvolňuje (uzdravuje). Teď jsem osobně spíše nervozní z počasí, aby vyšlo.. A taky se mi přestávají líbit svatební šaty 😃 jak na ně furt čučím. Máte to taky někdo stejně? Prosím, řekněte že jo 😃 Byla jsem z nich původně naprosto nadšená! Ale říkám si, že naštěstí pochybuju "jen" o šatech a ne o ženichovi 😃

• @zuzyoo  ja uz jsem tak prejeta ze vseho toho organizovani, ze mi zacina byt vse jendo 😂😂😂

• Holky my už to máme za sebou, já myslím že až přijde ten den, tak si všechny budete připadat krásně a bude jedno jestli máte ty šaty nebo jiné.. 😉 Hlavně si to užijete.. Beru to už s odstupem.. Taky jsem chtěla mít vše dokonale a naplánované.. Bylo to krásné protože to byl můj den a hezky jsem si ho užila.. Preju vám aby vyšlo počasí. I když nevyjde tak to není tak dulezite jako to že si berete toho svého muže ❤️

• @buenamagdalena  To čekám taky brzo 😃

• @zuzyoo  My nic nerušili a bereme se v původním termínu. 🙂 Už se hrozně těšíím. 😉 Jinak to počasí mě taky trošku děsí, máme venkovní obřad.

• My jsme také nezrušili a budeme se brát 20.6. 🙂 moc se těšíme ale už jsem nervózní. 😀 jediné co mě mrzí, že musí být stále ty roušky. Máme obřad v kostele a hosté je mají mít. Ale tak bude to alespoň netradiční. 😀

• Ahoj děvčata, tak nastávající víkend je náš! 🙂 😃
    Ode dneška máme už dovolenou a moc se těšíme, jen já plaším kvůli počasí, které nemá být slunné, ale tak snad jim zase ta předpověď nevyjde.
    Jak jste na tom vy, pár dní před svatbou? 🙂

• Ahojte holky, taky sleduji počasí a má nám celý den pršet. Ale snad se povedou i nějaké pěkné fotečky. Já jsem pořád v práci, dovolenou mám až v pátek, tak jsem sama zvědavá. Zatím to na mě nijak nedoléha. A jak se cítíte vy?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Váš výjimečný a neopakovatelný den, který s radostí zachytím na fotografiích 🙂
    Zdravím budoucí nevěsty,
    nabízím fotografické služby nebo fotokoutek za příjemné ceny, příjemný přístup a super zážitek. Vaše dotazy ráda zodpovím 🙂
    Svatební reportážní fotograf. Na fotografiích se snažím zachytit hlavně emoce a atmosféru Vašeho svatebního dne. Domluva po celé ČR 🙂