Svatba 20.6.2020 - společný termín

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, je tu někdo, kdo plánuje obřad 20.6. 2020? Je jeste cas, ale napady a rady zde sdilet muzeme :) My bychom si s pritelem tento datum prali. Matrika otvira terminy na rok 2020 az v prosinci, coz me prekvapilo, ze az tak pozde. A jak byste si svoji svatbu predstavovali? Pod širým nebem, v kostele, na radnici? Do jake barvy? Atd...
Odpovědět
@melaniepokorna Já hubnout nemůžu, protože je mám dobré a dají se akorát zvětšit :-D :-D A to se mi daří dobře :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys no to je ta výhoda, že se šaty dají zvětšit se zužováním to je horší 😁
Odpovědět
Přidávám se jako budoucí nevěsta v toto krásné datum :) Spoustu věcí ještě nemám, takže mě stresuje číst, jak ostatní už vše mají :D
Odpovědět
Ahoj holky, šaty jsem si taky koupila od jedne pani a jsou super. Drobne upravy na moji postavu jsou potreba, ale nic hrozneho. Pujcovne je sileny, nikdy bych nedala za šaty vic, jak 5000 tisic, kdyz vim, ze mi nezustanou.
Odpovědět
Profilova fotka
@lopata888888 taky mi toho hodně chybí :D
Odpovědět
@rianka Nápodobně :-) to půjčovne je šíleně drahé. Jsem ráda, že jsem narazila na ty pravé na bazaru z druhé ruky. Když jsem byla v salónu, tak jedny které se mi líbily stály za půjčení 12.000,-.. . :-x Takže jsem si koupila levnější a ještě je můžu pak poslat dál, protože jsou jak nové a vyjdou mě nakonec po prodeji třeba na 4-5 tisíc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys jen vstoupím do tématu.. Já si teda šaty budu půjčovat s půjčovny ale taky teda jsem nechtěla dávat za půjčené šaty majlant. Měli tam krásne ale ta cena, u nás třeba mají levnější ale řekla jsem víc jak 5000 za půjčení nedám.. Takže jsme tedy vybrali úplně obycejne jednoduché. Paní se teda slitovala a říkala že mi dá i slevu :-). Kamarádka co tam byla semnou tak říkala, já ti je zaplatím i ty dražší, tak jsem říkala teda že ne i když jsou krásné, tak teda nechci..
Odpovědět
@kajadomca já věřím, že se dají sehnat i levnější, ale moje představa byla krajkovy korzet, rukavy a tylová sukně a za takové přes 10.000,- půjčení. :-| navíc jsem větších velikostí, takže u mě to nebylo jednoduché vybrat :-D
Odpovědět
Výběr šatů byl horor! Ceny všude vysoké a hlavně penále za zničení mě děsí ještě víc, nakonec si půjčuji šaty ze salonu z 15 000 sleva na 12 000 Kč- šílené, ale já s nechtěla nechat šít šaty, ani nevím kde a nechci, aby mi ležely ve skříni. Měla jsem lehkou představu, která se mi sice nesplnila, výběr je všude obrovský a majitelé některých salonů si myslí, že jsou snad Bohové!! To samé pracovnice v salonech....
Odpovědět
Profilova fotka
@lopata888888 je to šílené ty ceny. Já mám právě šaty do 5000.Nebudu a ani nechci za ně dávat víc když je to na jeden den. Ale zas prý je mám mít na sobě celý den ať si je uziju :-D když to stojí takové prachy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, náhodou jsem našla tuhle stránku, také máme svatbu 20,6,2020 :) nebude vadit když se přidám ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca jinak. já byla včera v salonu v české lípeě a koupila jsem si šaty za 1.500,- mají tak krásný vyběr :) a koukala jsem že od tebe to není uplně daleko :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misule553 Děkuji za tip ale už jsem si teda šaty rezervovala a při mé smůle by tam stejně neměli :-).
Odpovědět
Ahoj holky, jak to vidite se svatbou? Rusite ji nebo jeste cekate?
Odpovědět
@rianka Čekám a doufám. Ještě je dost času.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já už se smiřuji s tím, že svatba nebude, člověk si řekne dost času, ale když si představím jak dlouho to bylo v Číně, počítám, že tady to bude stejné :(
Odpovědět
Ja to teda taky nevzdavam... nemame tolik lidi max 40, tak verim, ze by to uz mohli povolit... jak poslou deti do skoly, tak proc by nemohla byt svatba s temi nejblizsimi. A ja doufam, ze nebudou deti doma do zari 😝🤕🤕
Odpovědět
Ahojky holky, tak co, ještě čekáte na vývoj situace nebo už rušíte či přesouváte termín :)? Já čekám...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my teda nemáme v červnu ale 30.5.to je o něco dřív čekáme ještě na příští týden a pak už to rosekneme.. Sice svatby povoleny ale nechceme aby vsichni hosté byly v rouškách to ať se jdou vycpat.. Navíc to tady bude asi dlouho dobu. Docela jsem z celé svatby unavená a nebaví mě ani přípravy
Odpovědět
Taky pořád přemýšlíme, jak to nakonec dopadne. Termín se nám líbí, v menším počtu si to taky dovedeme představit, ale aby hosté museli mít roušky, to už ne :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak co - vdáváte se některá v tento termín, nebo jste rušili? My chtěli zrušit, ale nakonec jsme se rozhodli, že do toho praštíme :-) podle plánu. A jsem ráda, přijde mi, že už se všechno uklidňuje a uvolňuje (uzdravuje). Teď jsem osobně spíše nervozní z počasí, aby vyšlo.. A taky se mi přestávají líbit svatební šaty :-D jak na ně furt čučím. Máte to taky někdo stejně? Prosím, řekněte že jo :-D Byla jsem z nich původně naprosto nadšená! Ale říkám si, že naštěstí pochybuju "jen" o šatech a ne o ženichovi :-D
Odpovědět
@zuzyoo ja uz jsem tak prejeta ze vseho toho organizovani, ze mi zacina byt vse jendo 😂😂😂
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my už to máme za sebou, já myslím že až přijde ten den, tak si všechny budete připadat krásně a bude jedno jestli máte ty šaty nebo jiné.. 😉 Hlavně si to užijete.. Beru to už s odstupem.. Taky jsem chtěla mít vše dokonale a naplánované.. Bylo to krásné protože to byl můj den a hezky jsem si ho užila.. Preju vám aby vyšlo počasí. I když nevyjde tak to není tak dulezite jako to že si berete toho svého muže ❤️
Odpovědět
@buenamagdalena To čekám taky brzo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzyoo My nic nerušili a bereme se v původním termínu. :-) Už se hrozně těšíím. ;-) Jinak to počasí mě taky trošku děsí, máme venkovní obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme také nezrušili a budeme se brát 20.6. :-) moc se těšíme ale už jsem nervózní. 😀 jediné co mě mrzí, že musí být stále ty roušky. Máme obřad v kostele a hosté je mají mít. Ale tak bude to alespoň netradiční. 😀
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak nastávající víkend je náš! :-) :-D Ode dneška máme už dovolenou a moc se těšíme, jen já plaším kvůli počasí, které nemá být slunné, ale tak snad jim zase ta předpověď nevyjde. Jak jste na tom vy, pár dní před svatbou? :-)
Odpovědět
Ahojte holky, taky sleduji počasí a má nám celý den pršet. Ale snad se povedou i nějaké pěkné fotečky. Já jsem pořád v práci, dovolenou mám až v pátek, tak jsem sama zvědavá. Zatím to na mě nijak nedoléha. A jak se cítíte vy?
Odpovědět
Krasne ranko, tak my dneska to dneska uz slavime v praci❤. Hrozme to uteklo🥂. Objednala jsem pro nasi pobocku dortik, kdyz nemame kolace. Jeste 3 dny❤🌈
Odpovědět
@saji ten je moc krasny 😉
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?