Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
no my planujeme,ze jak se pujdeme fotit my,tak hoste dostanou svatebni noviny a v klidu si je muzou precist, snad ta hodka nikoho neotravi...
Odpovědět
Svatební noviny nejsou špatný nápad...ještě to zvážíme. Zapomněla jsem se zeptat, co říkáte na náš program svatebního dne...nemyslíte, že tam máme příliš časových rezerv, jestli to nebude ocejpat rychleji? Dá se to těžko určit, ale pořád mi vrtá hlavou, jestli by nebylo lepší dát obřad na 13 hod.
Odpovědět
beriinka1: to je dobrej nápad, dát jm přečíst svatební noviny během focení..ale to u nás asi nepůjde..máme focení hned po obřadu a pak se teprve přejíždí na hostinu, ale ještě to musíme nějak domyslet.. vek: to je škoda, že nikoho neznáš, já právě vůbec netuším, ale jsem ráda, že máš kadeřnici a všechno už zařízený :) to je pro mě ted asi největší starost anaj83: vek: my máme obřad ve 13m taky jen pozdní oběd a raut...tak doufám že to vyjde časově v pohodě..a neměj strach, nemusíš hostům naplánovat každou minutu :) oni budou rádi, když si budou moct chvilku povídat a odpočívat :)
Odpovědět
holky, my chceme taky obrad na 12 a taky svatebni noviny, videla jsem to nekde na netu a prijde mi to super, hlavne prave na zaplneni pripadnych mezer:). jinak co se tyka poctu lidi, to doresene bohuzel nemame, nevim, jestli pozvat i tety a stryce a sestrenky atd. a nasi zatim nic o placeni hostiny nerikali, vlastne nerikali vubec jestli se na placeni budou nejak podilet a je mi blby se jich na to primo zeptat :-( takze si ani zadne hosty zatim neurcili a proste nevim, jak to udelat. no hruza des a to jeste nemame domluvene misto obradu :-| . jinak zitra letime na dovcu, dneska jsme to zamluvili, takze trosku nestihacka, ale snad to zvladnem. mejte se tu pekne a diky za vsechny dosavadny rady. uz se tesim, az si zase neco prectu, az se vratim :-D . ahoj!
Odpovědět
Ahoj holky. Tak už máme domluvený i sál.. :) Teď přemýšlím, že si půjdu koupit botičky... Doufám, že nějaké seženu... Vždycky mám s botama problém. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky aj mi sme si zvolili termín 2.7.2011 vybral ho môj drahý. Už som si ho rezervovala v kostole ešte papiere z matriky tam vezmeme a bude to na 100%. Ale ostatné budeme riešiť neskôr, nebudeme mať veľa hostí asi tak 20. Taká maličká svadbička. No dúfam, že všetko bude OK lebo 2 týždne predtým budeme mať promócie. Ale snáď všetko pripravíme už predtým.
Odpovědět
Profilova fotka
vek: tak s botami mam stejny problem..hlavne kvuli meho draheho musim volit boty max. do 5cm, budu asi mit vycesane vlasy vepredu,tak abych nebyla o deset cisel vetsi:) a noha 40..taky nic moc.. katarinkam: taky mam statnice v tydnu od 13.6.,takze to bude zajimave..proto jsem rada,ze jsme si to nejdulezitejsi vyjasnili uz ted:) my chteli foceni hned po obradu, ale udelame jen par skupinovych fotek, s rodici,svedky a tak a pak se presuneme na misto hostiny a nejak odpoledne po dortu bychom se jeli fotit...presny casovy harmonogram jeste nemame, jen obrad ve 12:) nevim jestli ma mysl to psat,protoze muze byt vsechno uplne jinak:) takze spis asi jen tak orientacne:)
Odpovědět
berinka1: to já s výškou podpatku nemám problém, spíš mám problém, že mi skoro žádné boty nesedí a proto si pak nemůžu vybírat a musím brát ty, které mi sedí... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vek: to spis resim u kozacek, vsechno maly pres lytka:( u lodicek nastesti ok, ale ne kazdy tvar sedi,ale to je spis o pohodli..jsem zvykla na podpadky, muzsky taky ze jsem nekdy vyssi, ale zrovna na svatbe bych nechtela byt vyssi i kdyz by to bylo diky botam:)
Odpovědět
berinka1:No to se ti nedivím, taky bych nechtěla být vyšší než přítel, ale naštěstí tenhle problém řešit nemusím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já se také připojuji,termín ještě zamluvený nemame ale snad to vyjde:)
Odpovědět
ohi: Ahoj. Vítám tě mezi námi. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak holky. Zítra jdu kouknou na nějaké šaty, abych věděla,jestli budu mít šaty bílé nebo šampaň (myslím, že bílé) a v sobotu jedu do Prahy kouknout na nějaké botičky. :-) Už se moc těším! Tak držte palečky, abych boty sehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
vek: pritel ma 185 a ja 178,takze rozdil tam je,ale nosim vysoke podpatky,takze pak byva problem;) tak preji uspesny lov:) ohi: take vitam:)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky za přivítaní:) ja už teda naštěsti boty a šaty mam,horší to bude se zbytkem
Odpovědět
Profilova fotka
ohi: tak to bych rekla,ze nejhorsi mas za sebou:)
Odpovědět
Ahoj děvčata:-) vek: jak jsi dopadla s výběrem šatů? S kamarádkou jsme byli vybírat šaty ve dvou půjčovnách. Všude nám řekli, že je na to ještě brzy, že jim teprve v lednu, v únoru přijde nové zboží...ale proč si neujasnit střih šatů na té starší kolekci, že ano. Už mám i favoritky, ale je dost možné, že se s další návštěvou salónu změní. Teprve po výběru šatů si půjdu koupit boty..ať mi pěkně ladí. Kdy budete řešit šaty vy?
Odpovědět
Ahoj. Tak pár šatů jsem vyzkoušela, jedny se mi líbily, ale byly krémové a já bych asi raději bílé. Nechci přijít do jednoho salonu a vybrat si, takže ještě nemám vybráno. Do dalšího salonu jdu možná zítra a pak chci ject ještě někdy do Plzně a pak si vybrat. Jinak jsem si chtěla šaty na sobě vyfotit, ale bohužel nám zakázali fotit. Prý si můžeme vyfotit až ty vybrané a zamluvené šaty - což nechápu. Ale myslím, že o to horší to mají, protože já už si pořádně ty šaty ani nepamatuju - některé detaily... A když budu zkoušet jiné šaty, které si budu moct vyfotit, tak je budu moct porovnávat a rozhodovat se mezi nimi. anaj83: A odkud jsi? Tady u nás už novou kolekci mají - chybí jim jen dvoje šaty a ty mají každým dnem přijít.. A to než vždycky sem k nám do Domažlic přijdou novinky... Vždycky už je mají všude a k nám dorazí o čtvrt roku dýl...
Odpovědět
vek: Jsem z Jihlavy. V jedné půjčovně řešili spíš plesovou sezónu...maturitní plesy atd. a v druhé se prý dealeři teprve začnou sjíždět a v lednu budou mít kompletní novou kolekci. Nechápu, že ještě praktikují zákazy focení...nám v obou salónech dovolili fotit a kdybych neměla fotky, tak za chvíli nebudu vědět, jaký že typ šatů jsem na sobě vůbec měla.
Odpovědět
Profilova fotka
vek: taky nechapu ze zakazou fotit.. ja se sice slusne zeptala jestli muzu v salonech kde jsem byla, ale nikde nebyl problem, spis se na me divali co se vubec ptam:) ja si saty uz vybrala a nechavam si je sit pres mrkni tecka net, snad to dopadne dobre.. ja nechtela cekat na novou kolekci, protoze by se me pak treba libilo neco jeste vic a ja bych se pak nemohla rozhodnout jak se znam, uz me to stacilo ted:) a z tech vybranych jsem fakt nadsena, takze definitivni:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj můžu se přidat? Taky už máme jistý termín 2.7.2011. Zatím máme přeběžně zamluvené místo a fotografa a jinak nic :-D Pomalu začínám přemýšlet, že zajdu do půjčovny omrknout nějaký šatičky.....
Odpovědět
Já se taky zeptala, jestl můžu fotit a v tom salonu mi to zakázali. Ale včera jsem byla v Praze ve svatebním salonu Adina a ten přístup i šaty byly nesrovnatelné. Šaty mám tak nějak vybrané, jen jsem si to chtěla ještě zkouknout doma v kldu na fotkach, trochu to prokonzultovat a pak to tam pujdu zamluvit. Takže příští týden nebo ten další jedu zase do Prahy a šaty zamluvím. Už se moc těším.
Odpovědět
teda holky, tady se nám to zase nějak zaseklo...
Odpovědět
Profilova fotka
taky koukam:) nas kamarad docela prekvapil, uz ma pro nas hotove prstynky a to jsme predpokladali tak na jare:) ja premyslim, ze si usiti satu preobjednam jinam..:/ bez zkousky, zatim zadna reakce jak to vypada, dlouho jsme domlouvaly barvu a od te doby zadna reakce, cena sice dobra 6400 (coz je jen pujcovne vybranych satu), takze premyslim, ze si je necham usit v Madore v mikulove, tady na brms jsou same pozitivni reakce, moznost nekolika zkousek,vybrani latky, barvy atp, mam to cca hodku cesty. cena teda 10tis (a to nevim jestli se spodnici nebo bez), tak ted babo rad:/
Odpovědět
berinka1:No já si myslím, že to za to stojí dát o těch pár tisíc víc, protože budeš mít jistotu. Já taky koukala po levných šatech, ale teď koukám po tom, co se mi líbí, protože se člověk vdává jednou za život - teda alespoň by to tak mělo být... Na šaty jsem chtěla dát max. 10tis, ale teď se rozhoduji mezi dvěma a jedny mě vyjdou na 8tis. včetně spodničky a závoje a ty druhý tak na 12tisíc, i když to možná ještě trochu ukecám (paní mi je slíbila za 10tis., ale nikam to nenapsala a kdo ví, jesti tam bude ona nebo někdo jiný a jak se k tomu teď po týdnu postaví). V sobotu je jdu ještě jednou vyzkoušet a rozhodnu se podle toho, ve kterých se budu cítit líp, protože mi oboje sedí dobře a jsou nádherné, ale každé úplně jiné. Jediné co mají stejné je to, že jsou krémové. Ale i o tom by se dalo spekulovat, protože jedny jsou světlé a druhé jako latté.
Odpovědět
Vybrání šatů není jednoduché. Já si šaty budu půjčovat, u nás se půjčovné pohybuje kolem 5 tisíc. V první z půjčoven jsem dostala zajímavou nabídku. Protože tam šaty i šijí, můžou mi ušít šaty na míru za 5 tisíc a pak si je nechat pro další půjčování. Škoda jen, že paní na nás neměla tolik času, takže ani zkoušení nebylo ono, nemá ani novou kolekci, takže se tam stavíme po novém roce. V druhé z půjčoven mi jedny šaty sedly jak ulité, ale zatím nejsem s hledáním u konce, tak uvidím na jaké šaty narazím na další výpravě :-)
Odpovědět
Cau holky, ja taky doufam, ze se bude moct v salonech fotit, jinak si asi nevyberu :-| . chystam se do salonu v brne ted v utery a mam z toho docela strach, vubec si neumim predstavit mit na sobe svatebni saty :-). jinak porad nemame doreseny misto obradu, premyslim mezi kaplickou a obradem venku, u neho mam strach ze kdyz bude hezky, tak budu privirat oci pred sluncem a z fotek z obradu nebude nic moc...co myslite? nebyly jste nekdo na venkovnim obradu?
Odpovědět
veruska26: Taky jsem chtěla obřad venku, ale vzhledem k tomu, že v hotelu mají krásný sál, kde nás oddají, tak jsme si to rozmysleli. Taky mám citlivé oči na slunce...nechtěla bych mžourat a slzet. Navíc venku by musel oddávající mluvit poměrně nahlas, aby ho slyšeli všichni hosté...zejména prarodičové a nemusel by být zrovna ochotný odrovnat si hlasivky. Byla jsem kamarádce na svatbě, měli to v zahradě hotelu...bylo to hezké a romantické, akorát byla škoda, že když zrovna ženich říkal své ANO, nedaleko někdo túroval motorku a nikdo ho neslyšel :-| Bylo to nedaleko centra Brna, takže ve městě je potřeba tohle vzít v úvahu.
Odpovědět
Profilova fotka
veruska: tak jak jsi dopadla s saty?:) ja nevim, co kdyz nahodou nevyjde pocasi?:) i v lete s tim radeji pocitam, proto urcite vevnitr:)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak já už mám zamluvené šaty a rovnou jsem si k nim vybrala i bižuterii a botičky, takže mi chybí jen punčošky a podvazek a nějaké pěkné spodní prádlo... :-) Já bych to venku taky asi nedělala. Může pršet a pak by bylo vše zkažené. Vevnitř je to jistota, že i když bude pršet, nemusím mít strach o šaty, o své střevíčky....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?