Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji;) taky ve 12, prvne jsme chteli v 1, ale to mel byt obra v jaromericich na zamku,coz je asi hodka cesty, coz jsem nasim uz fakt zakazala, radnici neakceptovali oni, ze to tam jinak nepujdou, tak byla posledni varianta kostel nebo hrad...a pritel rozhodl pro kostel:)
Odpovědět
Profilova fotka
cha chaa:) ted me psala pani z toho salonu, ze to zrusit proste nejde, protoze pristi tyden budou pripraveny k vyzvednuti:DDDD
Odpovědět
holky, vy pisete tak dlouhy state, ze se to pomalu neda docist ;-) my budeme mit ve dve obrad +- :)
Odpovědět
Profilova fotka
:DDD spis se tady aspon zacalo psat;)
Odpovědět
holky, jestli nevadi, tak se vam do toho trosku vmicham ;-). Jak jste se bavily o tom angazovani maminek do svatby, tak u nas to vubec neni, az bych rekla bohuzel, protoze mam takhle pocit, ze se o to mamka vubec nezajima. Vzdycky o svatbe musim zacit ja a spis bych nekdy potrebovala poradit nez jenom slyset udelejte si to jak chcete ja se vam do toho michat nebudu. ona to samozrejme mysli dobre, ale vite jak, clovek vzdycky chce to, co nema :-). jinak se svatebnima satama mam taky problem, byla jsem zkouset ve trech salonech, libily se mi de facto vsechny, jinak favoritky tak 5-6, no je to hruza. mam pocit, ze si nevyberu. no a ve finale jeste resime misto obradu, porad nevim, mazec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
samozrejme veru:) ja jsem na jednu stranu taky rada, ze se do toho angazuje, ale co je moc, to je prilis... Prvne delala jako by ji to nezajimalo, pak narazila na beremko a zjistila,ze uz to vsechny resime ted tak se zacala az moc angazovat:D ale kdyz se zeptam jestli vi kdo bude pect, tak na to je jeste spoooousta casu:) jo,to je, ale ja chci mit dort a zakusky po svem a ne po jejim, tak to chci resit ted a na jare, protoze v lete na to nebudu mit nervy.. staci ze po nas chce abychom tyden pred svatbou vsechny co jdou na hostinu objizdeli se svatebnima zvacima kolackama..takze z hosteradic pojedeme do ostravy, prahy, decina a tak...no super:D
Odpovědět
Profilova fotka
veru jeste nekde prijde nova kolekce:) a mas aspon fotky abys mohla vybirat? a kde zvazujete misto?
Odpovědět
Já také přemýšlela jaké šaty si vybrat, pak jsem jela do salonu znovu, že mám favoritky, ale chci 3 nejhezčí zkusit ještě jednou a v závěru mi tam paní přinesla ještě jedny, které jsem předtím nezkoušela a mám nakonec úplně jiné, než jsem si myslela... :D
Odpovědět
vek, to jsou pekny botky! :-) zensky kdo to ma docitat sakris 8-( :-D
Odpovědět
aj my planujeme na 2.7. :)
Odpovědět
Profilova fotka
vek: jj,pekny botky:) ja bych chtela neco podobneho, ale kremove a tak do 1000 a to je nadlidsky ukon:/ no uvidime, zacnou plesovky, tak snad se neco objevi.. S tema satama to stejny:D a pristi ctvrtek si jdu vyzvednou ty usity:DDD konecna cena 6200 vcetne spodnice, tak to je slusny, nebyt tech druhych:DDD
Odpovědět
hoj pigi, vitej ;-) holky ja budu mit taky sity - teda nevim zda jsem to psala :-D ale od budouci druhy mamy, takze nejak porad pohoda
Odpovědět
Článek se načítá
děkuju za pochvalu. Ty botky nejsou bílé, ale šampaň - aby se hodily k šatům.. a stály mě myslím něco okolo 1600 Kč.. No za 1000 Kč to je trochu nadlidský ukon....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, už jsem tu dlouho nebyla:-)) no já jsem našla super botky za 400 což je super cena a ty botky jsou boží.. mám je v albíčku.. jedna holčinu z beremka mi poslala odkaz a jsem fakt nadšená:-)) vek: pěkné botičky jinak:-) berinka a kde pak sis nechala šít ty šaty? to je hodně dobrá cena teda.
Odpovědět
Profilova fotka
vek: aha, na fotce vypadaji jako bile:) kdyz nesezenu, tak pridam na financich, ale radeji bych takhle..:) jannicka85. ty vypadaji taky dobre, fakt za 400? je to z mrkni.net a cena me taky prekvapila, uvidim jak budou kvalitni.. byly site podle tech co mam v albicku, akorat s o trosku delsi vleckou..
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak napiš jaké jsou ty šatičky:-)) já si je jdu nechat šít snad po vánocích.. už se těším.. jak vidím.. tak už toho máte dost zajištěného některé.. já ještě skoro nic :-S tak snad časem:-)
Odpovědět
jannicka85: a kde jsi sehnala tak levné boty?
Odpovědět
Profilova fotka
jannicka85: jj,pisnu a poslu i foto, ve ctvrtek vecer:) ja vcera delala svatebni noviny do pul 3:D misto abych se ucila na dnesek:D
Odpovědět
No ty seš blázen... do půl 3? Tak to já bych ráno nevstala.... :-D My svatební noviny dělat nebudeme - není to u nás zvykem, tak vlastně ani nevím, jak to vypadá... :-| Taky jsem zvědavá, jak ty šaty budou vypadat a jak budou kvalitní...
Odpovědět
Profilova fotka
misto abych psala bakalarku:DDD zaimavy, ze z bc mam stranku a udelat tento semestr 20str je nadlidsky ukon a v novinach uz mam 16 stranek:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
vek: dostala jsem typ od jedné nevěsty z beremka.. na aukru je jedna firma co má obchod s botama a můžu říct, že nevím jaké bych si vybrala fakt a ty ceny.. no bomba.. jestli budeš chtít, pošlu ti pak odkaz a nebo si na aukru vyhledej Top-Shoes-Shop. na jeden boty za ty penízky.. to je bomba
Odpovědět
Profilova fotka
noviny taky mít nebudeme... jsme spolu krátce:-) a tak nevím co bych tam psala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jannicka tak to se kouknu, akorat mam strach z toho objednavani velikosti po netu:/ ja tam o nas moc psat nebudu, jen jak se k sobe hodi nase znameni, par nasich fotek, mozna o nasem seznameni (i kdyz to asi radeji ne:DDD) a pak takovy ty srandicky plus harmonogram dne, co bude v tombole a tak..a uz to ma najednou 17 stranek:DDD
Odpovědět
berinka: ja chci taky delat svatebni noviny, hlavne kvuli tomu, aby to zabavilo hosty v dobe foceni, ale vubec nevim, jak na to :-( . uz jsem se divala na par novin na net, ale je to vetsinou to stejny, neco se mi libi, jako ze treba ty rozdily muzi zeny, ale samozrejme chapu, ze tam musi byt asi neco i o nas a do toho se mi prave moc nechce. jakoze tam psat, jak jsme se seznamili a takovy ty dalsi veci, prijde mi to osobni a tak. co tam treba ty pises? nebo mas nejaky napady, jak by se to dalo udelat?
Odpovědět
Profilova fotka
veruska: ja jsem si stahla nejake veci z netu, napr. muzskozensky zenskomuzsky slovnik, manzelske zakony, tombola a podobne veci, pak tam pridala priblizny harmonogram dne, na jedne strance budou nase fotky- tak 5 od kazdeho plus par spolecnych (stejne jich moc nemame:D) a o nas jen zakladni veci- kdy jsme se narodili, co mame radi, co nesnasime. O seznameni, planech atp tam psat nebudu.. Jinak je delam klasicky ve wordu, chtela jsem aby byly lila, ale nakonec je vytisknu na bilem papire, jsou tam i obrazky, tak ty budou barevne (uvidim kolik bude naklad;) a casti mam oddelene lilovou carou a svazu je lila stuzkou, v barve svatby:)
Odpovědět
berinka: diky za napady, zkusim to nejak udelat, snad me napadne jeste neco dalsiho nebo nekde neco objevim:).
Odpovědět
ahojky :) my noviny nakonec mit nebudeme, jelikoz to nakonec budeme delat jen pro rodinu, coz je zatim cca 30 lidi myslim.. nejakej harmonogram, menu apod., kde co na zahrade bude za hry a moznosti vyletu do okoli a tak :)) budou mit totiz uvolnene odpoledne po obradu jak bude raut, ze akorat budou nektery veci zachovany jako dort a jeste neco.. na co si ted nejak nemuzu vzpomenout :D taky budu mit site satky od skoro tchyne :) hele jaky botky a odkaz? prosiim taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: treba prvni tanec?:) chjo, co ja bych dala za tolik lidi..fnuk:( veruska: nemas zac, ti to kdyztak poslu jak to budu mit hotove...
Odpovědět
berinka: diky, jsi fakt skvela:). hodily by se mi hlavne napady co napsat o nas, aby to nebylo zas tak osobni:))) a jinak vy budete mit malo hostu nebo jak? nebo naopak vic nez bys chtela?
Odpovědět
Profilova fotka
veruska: prave ze az moc... 58 a vypada to na 64:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?