Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nemám ju :) nefotila som sa...najprv som nemohla, lebo som nevedela, že si ich určite berem, a keď som sa rozhodla, aj som na to zabudla...od šťastia... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
barchee:to to su urcite tie prave.mne akurat volali so salonu ze v polovici januara donesu satky a myslim si ze sa mi budu pacit.ked tak dam foto do albumu a take nejake podobne by mali byt
Odpovědět
Profilova fotka
nedaju sa mi stiahnut.Barchcee.su na tej stranke co mas aj ty,ale pod collection-Best Selling Style a cislo 868.Tak by volako maly byt robote.ale ako to neviem ani ja presne
Odpovědět
Profilova fotka
mona ja som si podobné skúšala, len oni boli krémové a nemali krajkovú vlečku, len čistú. Boli takého istého štýlu, ale mali hladký korzet a okolo pásu sa uväzovala tenká šerpa taká kávová. Tie sa mi strašne páčili, ale boli dosť tmavšej krémovej farby a tým pádom neboli také "nevestovské". Ale vyzeral krásne a robili nádhernú postavu - aj mne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa strasne paci ten styl,ja som hned take podobne hladala.ja som nevidela presne ako maju tie vypadat co objednali,ale ukazovala mi ze takto nejako.tak sa neviem dockat uz
Odpovědět
Profilova fotka
keby boli biele alebo také jemno smotanové, hneď by som ich brala ;-) a mám dobrú správu, tie topánočky na vyššej podošve mi vedia objednať v tom svadobnom sal=one,odkiaľ mám popolnočné šaty, teším sa, lebo inde by som ich asi nezohnala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis,tak uz budes mat vsetko.ze to je dobry pocit :-)
Odpovědět
kde objednáváte botky?přijde mi, že je to hodně peněz 1500 Kč za botky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa to zdalo tiez dost a vobec sa mi ziadne nepacili.ani jedny co som pozerala neboli take ake som chcela ja.Ja som si topanocky nasla nakoniec tu v bazare.Boli strasne pekne a ta holka ich mala jedine na svadbe.Vobec by si ani nepovedala ze ich uz niekto mal.Ja som take nieco aj hladala a su super.Stali iba 500 a postovne ma vyslo 40 a vobec toho nelutujem
Odpovědět
mona00: taky jsem se dívala na bazar, ale s mojí velikostí 40-41 nic nemůžu najít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale neboj,najdes.Ja som mala tak tiez ten problem.bud boli male co som pozerala alebo velke.Ale kazde cislovanie je ine.U nas ked som skusala 39 tak mi boli velke a tie co mi poslala tak su 40 a su super.Mi sme si merali chodidla ze ci mame rovnake :-D
Odpovědět
ski: třeba se něco objeví... nebo zkus Deichmann, tam mívají bílé botky a za dobrý peníz ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ok, zkusím jak budu mít cestu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl.a ake hladas,so spickov alebo predok otvoreny alebo okruhle na predu.lebo ja som pozerala tiez v Deichmanne,ale tam mali vsetko taky predok ako je na balerinkach ten okruhly a to som ja nechcela.Ale u nas boli tiez okolo 1000
Odpovědět
nebo jinou ,,normální" obuv, třeba narazíš na hezké botky za míň a třeba i unositelné ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som jedny pekne este nasla normalne u čingačov a staly 399 a boli pekne.Normalne som sa tomu aj cudovala :-D
Odpovědět
mona00-hledám se špičatým předkem, kulaté nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
no ty si jak ja,lebo ja som hladala tiez so spicatym a chcela som len cisto biele,tie sa ked tak daju este vyuzit pod ine saty.nechcela som ziadne goralkove.Ale aj e.lle ma strasne pekne topanocky
Odpovědět
e.lle má hezké botičky, ale já navíc ještě nemůžu mít s vysokým podpatkem kvůli příteli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam tiez nizky opätok,ja som zase nechcela ani vysoky
Odpovědět
Profilova fotka
1500 kč nie je vela za topánky...tie moje s vysokou podošvou aj opätkom stoja okolo 2000 sk...
Odpovědět
Ahoj holky, už jste nějaká přemýšlela jak s líčením? Na kdy to plánujete? Abych nebyla pozadu. Šaty už mám vybrané. Máte nějaký tip na někoho šikovného kdo hezky líčí?
Odpovědět
Ahoj holky, přidám se tak trochu k vám, sice máme svatbu až o týden pozděj, ale snad to neva :) K tomu líčení: já mám ve stejném salonu kadeřnici i kosmetičku, takže na zkoušku ke kosmetičce půjdu zároveň se zkouškou účesu, což bude tak cca 6-8 týdnů před svatbou. Takže to ještě vůbec nehrotím, jenom ji mám už domluvenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte!Ja mam tiez zajednanu uz aj kadernicku a kozmeticku.Na skusku pojdem 3-4 tyzden pred svadbou.Tiez v to mam vsetko v jednom salone.Tak nebudem musiet nikde ani behat
Odpovědět
já už mám taky kadeřnici, kolik vás vyjde účes? kosmetičku ještě nemám, ale mám tip ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nemam ani potuchy.ale kamaratka hovorila,ze uces okolo 700 sk aj so skuskou uz,no ale po novom roku to budu uz eura. :-D a malovanie to neviem.Ale zda sa mi okolo 200-300.neviem vazne presne
Odpovědět
http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... - nevíte kde sehnat něco podobného? může být i jiný tvar - ale silnější provedení.nevíte o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl:pozri si bazar na mojej svadbe,svadobna bizuteria.Tam som taky podobny nejaky videla ale za 350
Odpovědět
myslíš v tom prostředním albumu jak je ten komplet?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... toto je ona.dufam,ze som to dobre stiahla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?