Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
To se ani neuvidíme :-) ty se budeš chystat, když já budu říkat ANO .. doufám že bude krásně.. ted momentálně začínám šílet, že musíme zavolat farářovi na přípravy. My teda máme faráře odjinud, ted je převelen do Hustopečí, takže budem jezdit tam. Pak to oznámení musíme najít. Odkud je máte? Byli jsme včera poprvé na prstýnkách. To taky bude fuška. Šaty už mám od října. Budeme mít 2 dospělý družičky a tři malý a tři kluky.. tak se těším jak to bude vypadat. ..Poslóché :-) nepotkáváme se v busu č. 40? :-) pracuju v Ivanovicích.
Odpovědět
Jak to myslíš koho? V Sokolnicích je malá kaple.
Odpovědět
ms: no to nee... taky musíme zavolat farářovi na přípravy... zmínil se, že bude oddávat před námi nějaký jiný :-) Kolik budete mít příprav? A co šatky - odkud máš? A půjčené, koupené? Kontakt na oznamko pošlu do IP, i na prstýnky, s těma jsme strašně spokojení a pan zlatník je moc šikovný a cena se mi zdá taky dobrá. Čtyřicítkou jezdím, obvykle 5: 54 ráno... :-N :-D
Odpovědět
ms: kapelu, kadeřnici... :-)
Odpovědět
No ještě nevím, asi šest.. o šatech ti napíšu do IP. Předem děkuju za kontakty. My sice bydlíme v Brně, ale sem jezdíme na dva, tři dny. Jezdím 6:35, a odpoledne 15:30. JO jinak, na Karkulínové máme tetu, má na tenise bufet, jestli jsi tam někdy byla. Už jdu spát. Napíšem si zítra... ahojky a su ráda, že si takhle můžem psát.. a přitom jsme od sebe sedm km :-)
Odpovědět
Jezdím odpoledne různě, podle toho, do kolika mám školu, denně dojíždím do Lednice... :-p Bydlím tady asi dva roky, ani nevím, že je tu ulice Karkulínova... :-N :-D taky jdu, dobrou :-)
Odpovědět
Ahoj... píšu odpovědi na tvou otázku.. : kapela je z Vysočiny, jmenuje se Los Valos. Fotografka je paní Janásová, z internetu. Dala mi dobrou cenu. I když na stránkách uvádí 10tis. Video máme pana Májka www.majek.cz / vypadá dobře.. říkal, že to v kostele veme 2 kamerama :-) Slečny co se postarají o výzdobu (hlavně kostela/ stoly si chci asi nazdobit sama) je známá od mýho bráchy - www.unifiori.cz
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte... baby uz mate objednane obrucky? chcela by som u zlatnictvostacho ale zevraj to tam dlho trva.. :-( nemate nejake info?
Odpovědět
e.lle: naše byly hotové za 14 dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle:co sme sa zatial pytali my,tak hovorili tak dva až tri tyždne.No ale ešte nemame obručky.jedny nam poradili že mame isť do trenčina že su tam ovela lacnejšie a urobia ti aj podla papiera ake si si vybrala.Ale v zlatnictvestacho veru neviem
Odpovědět
e.lle: tak tam napiš a zeptej se, jak to dlouho trvá ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix.suhlasim stebou.možno ked nemaju tolko objednavok tak to nebude ani tak trvať.Musiš vyskušať.Aj my sme tak chodili po zlatnictvach a pytali sa asi kolko im to bude trvat.My ani nevieme presne ake chceme.Ani jedny nam zatial nepadli do oka
Odpovědět
Článek se načítá
mona: ten ,,náš" zlatník se na snubní prsteny specializuje, říkali jsme, že nespěcháme, (byli jsme za ním koncem října) a stejně je měl hotové za 14 dní, ale zakázek má, co jsem slyšela dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my to mame z obručkami ťažke.Asi sme naročny.ked skoro všetky su z dvoch zlat,ale my chceme len zlte a asi aj bez kamienkov.Jedny sme nasli no ale uvidime este
Odpovědět
mona: on ti skoro každej zlatník udělá co chceš podle obrázku, nebo podle tvého návrhu, nebo pokud se Ti nějakej líbí, ale je ze dvou zlat a chceš z jednoho, tak to je to nejmenší ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano,ale tie co sa nam pacili farebne tak si nevieme predstavit iba z jedneho.ved uvidime.viem ze kazde sa daju upravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
som im pisala uz predtym,ale pani povedala, ze kazdym dno sa to meni... no tak musim sa tam len vybrat, ine nezostava mi
Odpovědět
Profilova fotka
my máme yvbraté, koncom januára ich ideme dať spraviť... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mi tiez musime nejake vybrat aby sme ich do konca mesiaca dali robit uz
Odpovědět
Profilova fotka
ako krásne sneží :) no čo baby, spíte? ste niektorá na facebook? :-D nemáte nijaké novinky s prípravami? My už chodíme rozdávať oznamká, je to super, ale všade len jeme :-D
Odpovědět
barchee: taky rozdáváme :-) dneska začneme rozdávat pro moji stranu z tatínkovy strany a do týdne to snad téhle části dáme.. protože jak to dostane jedna teta, tak hned bude žhavit dráty a rozkecá to sestrám svým a to pak nebude žádný překvápko... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to nie je prekvapko :-N všetci to vedia...takže len nosíme pozvánky a dávame organizačné pokyny :-D
Odpovědět
barchee: no u nás to právě neví ta tatínkova strana zatím, není potřeba, aby to věděli zbytečně brzy... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte.u nas to tiež už všetci vedeli tak to nebolo prekvapko.My už väčšinu ludi mame pozvanych.Už ostavaju važne len štyri rodiny.A tiež už som začala aj znamym posielat.Barchee ja som tiež na facebooku.To mi hovor o tom jedeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte. ja viem, že to bude úplne od veci, ale potrebujem poradiť, akej farby má mať nevesta samodržky . dik
Odpovědět
Profilova fotka
akej chceš :) ja budem mať normálne telové... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja som este nerozmyslala nad samodrzkami,ani som ich nebola este pozerat.Barchee ked tak mi posli ip ako si na facebooku
Odpovědět
Profilova fotka
poslala som ti ;-)
Odpovědět
holky, tak jsem si myslela, že tatínkova strana to ještě neví, ale je to veřejným tajemstvím... no byla jsem zklamaná, že to není novinka... :-( ;-( ]-( ale netuším, kdo to mohl propálit, dávali jsme pozor, aby nikdo nic neřekl...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix.To sa prevali ani nevies ako.U nas to bolo tak podobne,ked sme stanovili datum.ja byvam na dedine a to uz kolovalo,ale najlepsie bolo ze krsny byva 15 km od nas a on nam za dva dni volala,ze on sa to dozvedel od cudzich ludi.a :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?