Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ja tak isto,co neviem.Ale zase kazdy ma ine zvyky.Akurat som minule bola na teme zo zakuskami,kolko kto bude davat.Ci 5-6 ks na osobu.Tak som sa trosku tomu cudovala,lebo u nas je zauzivane pol kartona rodine.A ci su uz dvaja alebo styria tak to je jedno.Kazdy ma ine zvyke.uz som videla ze pierka davali aj zenam
Odpovědět
Profilova fotka
my dáme pierka všetkým, svedkovia budú mať iné a aj svadobný rodičia budú mať iné...
Odpovědět
Profilova fotka
kuk...niečo skúšam...
Odpovědět
Profilova fotka
nejde to...
Odpovědět
Profilova fotka
co takeho skusas?
Odpovědět
ahoj holky, nějak nestíhám poslední dobou... co máte která nové? :-)
Odpovědět
tak já mám konečně ty šaty, dnes jsem byla platit zálohu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tu zachvilu budem posledna co este stale nema tie vysnene saty ;-(
Odpovědět
mona00:_kolik stály ty tvoje botky? a jaké chceš šatky mona? já mám nakonec z jasmine, musela jsem taky ustoupit z mých požadavků :-|
Odpovědět
ski: tak to je super! A máš obrázek? :-)
Odpovědět
nemám obrázek, ale jsou to ty jedny z těch co jsem posílala k nahlédnutí :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ski:no ja som mala vybrate,ale musela som ich zmenit ako som tu uz pisala.ja mam tiez jedny zajednane lissety.mam ich aj albume.ale mala som zajednane charloty.a teraz cakam lebo mi slubili ze jedny z dvoch co mam v albume 1 tak mi zozenu.Tak by som chcela tie davisi.tak dufam,ze sa im to podari.Ja som si ich kupovala od jednych holky tu ich predavala v bazare.Ja som take podobne hladala alebo ako ma e.lle.len som nesla a potom som nasla tie moje a ona mi ich predala za 500:on ich mala chvilu len na svojej svadbe.Ale mne to nevadilo.su super a super sa vnich chodi
Odpovědět
Článek se načítá
mona00 tieto sa ti nepacia? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
dzenta:tie mi maju doniest do salonu a nabuduci tyzden alebo o ten dalsi ich mam ich skusat.ale ten vrch by mi potom urobili rovny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ked prejdes na opacnu stranu tak tam som davala este jedny co maju doniest co sa mi pokusia najst
Odpovědět
Profilova fotka
tie jedny som dala zle.to budu tieto http://www.salonnicole.sk/index.php?p...
Odpovědět
mona00:no tie vyzeraju velmi dobre
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano,ja ked som ich zbadala boli super.Ale su este dvojo takych podobnych aj tie su pekne.Ved uvidim.Akurat vcera dosiel ocino tak sme sa rozpravali o satach.a chcel ich vidiet a tiez hovoril ze su super ze nech si dam tie,ze ked ich nedostanu u nas v salone nech idem do Nitry
Odpovědět
ja osobne by som sla hned do nitry byt tebou
Odpovědět
nie je nad original
Odpovědět
Profilova fotka
no ved to je jasne.Uz to necham po novom roku
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ja sa asi picnem...taká krava som...už mám zaplatenú zálohu na šaty v Senci, ale furt ma máta salón Fany v BA a som sa tam zajtra objednala na skúšku šiat...keď si tam vyberem nejaké...prepadne mi pravdepodobne záloha 5000 sk v tom druhom salóne...normálne mám z toho nerva...ale akoby ma volačo ťahalo do toho Fany salónu...žeby tam boli moje osudové šatky????? :-x a ešte k tomu mi neska zubárka vytrhla osmičku, tak čakám kedy prestane účinkovať lokálka... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
barchcee:no tak to ti nezavidim tu osmicku.No tak asi sa ti tie zajednane satky az tak nepacia ked chces este skusat tie nove :-) tak sa modli aby tam ine neboli lebo potom ta porazi ked najdes ine a budes stale nad nimi rozmyslat.No ved uvidis.
Odpovědět
Profilova fotka
barchee: ma salon Fany aj internetovu stranku? nech mrknem :-) ale ja som so svojimi spokojna ;-)
Odpovědět
e.lle:a jaké máš šatičky ty?
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: pozri do albumu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle:je to stranka www.fany.sk
Odpovědět
e.lle: kde si zohnala manzetove gombicky? kolko ta stali?
Odpovědět
Profilova fotka
barchee:no pozerala som asi ake tam maju saty,no ale su tam pekne saty,tak to budes mat tazke
Odpovědět
Profilova fotka
uz ani presne neviem tu adresu, daj si do google marryfellovs tusim a najde ti to, maju tam od vymyslusveta ake chces x-) a aj s postovnym to bolu tusim 680sk
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?