Menu Forum

Svatba 15.6.2013 - co už máte zařízeno?

30. črc 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luckanovotna (26 r.)
8
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Vacenovice, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Vacenovice, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
luckanovotna (26 r.)
8
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Vacenovice, Region Hodonín.
 My sme měli úžasnou svatbu. Počasí vyšlo na 1, na nic sme nezapomněli, zátah fotbalistů byl výborný. Manžel je trenér fotbalového mužstva a zrovna v sobotu vyhráli důležitý zápas a postoupili do vyšší třídy, takže sme se jeli podívat na hřiště a skandovala nás celá tribuna - úžasný pocit. Focení na hřišti, ve vagónovém muzeu, ve vinohradě bylo naprosto úžasné nemožem se dočkat foteček.
17. čer 2013 v 15:59  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terap
10
Registrovala se 7. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 148 příspěvků. Má 3 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
terap
10
Registrovala se 7. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 148 příspěvků. Má 3 přátele. Region Frýdek-Místek.
 U nás taky vše super, pařili jsem oba do půl páté do rána, s náma už jen hrstka přeživších kamarádů emoticon Akorát toho jídla zbylo hrozně moc, večer jsem to balíčkovala a cpala každému, kdo odcházel a stejně máme totálně napráskanou lednici. Minimálně týden budeme dokupovat jenom pečivo emoticon
17. čer 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masim89
5
Registrovala se 24. července 2012 na beremese.cz. Přidala 305 příspěvků a 4 alba. Má 2 přátele. Region Pelhřimov.
    Pelhřimov, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
masim89
5
Registrovala se 24. července 2012 na beremese.cz. Přidala 305 příspěvků a 4 alba. Má 2 přátele. Region Pelhřimov.
    Pelhřimov, Region Pelhřimov
 @zerog
@luckanovotna
@terap
holky tak co, jak jste spokojené v manželském životě? já osobně necítím žádnou změnu
29. črc 2013 ve 14:59  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zerog
2
Registrovala se 21. února 2008 na beremese.cz. Přidala 216 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zerog
2
Registrovala se 21. února 2008 na beremese.cz. Přidala 216 příspěvků. Má 2 přátele.
 já taky moc změn necítím, spokojená ale jsem, že jsme do toho praštili. změnu si uvědomuju jen při podepisování, u vyřizování dokladů, při představování se do telefonu..ale možná se cítím trošku váženější a starší..že nás už jako okolí má brát seriózněji..bylo na čase, po tolika letech a jednom rozchodu dát tento krok emoticon a s dětmi to bude takové lepší mít to takto.co vy ostatní?
masim89
terap
luckanovotna
?
29. črc 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terap
10
fotoportrét
fotoportrét
terap
10
 Tak u nás taky beze změny (až na to otravné vyřizování všech možných dokladů). Svatební cesta nám organizačně nevyšla, tak za vybrané prašule pojedeme alespoň na rodinnou dovolenou do Chprvatska. Taky ještě nemám fotky ze svatby, tak se těším, až si to u nich všechno připomenu, snad na mě fotografka nezapomněla emoticon Jinak u nás už taky bylo na čase - v září spolu budeme už 11let, máme dvě děti a asi 8let společnou domácnost.
29. črc 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckanovotna (26 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
luckanovotna (26 r.)
8
 U nás taky žádná veliká změna, jenom asi jak u všech hlavně při představování, podepisování atd. Ale strašně rychle to utíká...před chvilkou jsme si tady psali co komu ještě chybí zařídit a ted už sou to pomalu 2 měsíce od svatby. Jinak připadne mně, že sme do sebe víc zamilovaní...už se těšíme na děti. emoticon
30. črc 2013 v 10:52  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí