Svatba 15.6.2013 - co už máte zařízeno?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, nepodařilo se mi najít diskuzi se stejným termínem, ale sama v tom určitě nejsem ;-) Takže dámy, které máte termín 15.6. - co už vše máte? my jsme docela lajdáci, máme zařízenou matriku, včetně poplatku za místo (zámecký park - ovšem ani jsme se tam ještě nebyli podívat a tudíž nevíme kde přesně, jestli shánět přístřešek, kde sehnat sezení pro svatebčany...prostě prd.), pak mám objednané oznámení, to by mělo dorazit asi příští týden. Doma mám svatební šaty, které mám malé :-( , chlap nemá oblek, děti nemají oblečení, ani jeden nemáme boty. Nemáme ani vybrané prsteny, natož objednané nebo koupené. na kytku jsem domluvená s kamarádkou floristkou, ale ještě jsem si nevybrala jakou vlastně. Fotit mi to bude kamarádka fotografka (Uf, alespoň něco z krku :-) ). Po obřadu máme přesun na pronajatou chatu se sálem a kuchyní - máme tedy domluvenou tu chatu (už týden před svatbou na rozlučky a pak na svatbu samotnou - ovšem máme jen zajištěný termín, nevíme ani kolik to bude stát - má to na starosti jako jedinou věc můj chlap- co dodoat, nezavolá a tam a nezeptá se.... :-x ). Mám ještě domluvenou mamčinu švagrovou na vaření (nebudeme mít klasický oběd, jen celodenní raut (obědo-svačino-večeřový). Nemám ještě domluvenou žádnou obsluhu, nemám auto pro nevěstu na odvoz, nemáme řidiče , nemáme žádnou výzdobu. Nevím ani, jestli je na té chatě dost nádobí, sklenic a podobně... No a hudbu řešíme svépomocí z PC, profi aparaturu máme, i osvětlení (chlap hraje v kapele, takže mají vše, co je potřeba). Ale suma sumárum...je to BÍÍÍÍDA a čas se krátí... Je tu podobný lajdák, nebo už máte většinu hotovou a dolaďujete detaily?
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
My sme měli úžasnou svatbu. Počasí vyšlo na 1, na nic sme nezapomněli, zátah fotbalistů byl výborný. Manžel je trenér fotbalového mužstva a zrovna v sobotu vyhráli důležitý zápas a postoupili do vyšší třídy, takže sme se jeli podívat na hřiště a skandovala nás celá tribuna - úžasný pocit. Focení na hřišti, ve vagónovém muzeu, ve vinohradě bylo naprosto úžasné nemožem se dočkat foteček.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky vše super, pařili jsem oba do půl páté do rána, s náma už jen hrstka přeživších kamarádů :-D Akorát toho jídla zbylo hrozně moc, večer jsem to balíčkovala a cpala každému, kdo odcházel a stejně máme totálně napráskanou lednici. Minimálně týden budeme dokupovat jenom pečivo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zerog @luckanovotna @terap holky tak co, jak jste spokojené v manželském životě? já osobně necítím žádnou změnu
Odpovědět
já taky moc změn necítím, spokojená ale jsem, že jsme do toho praštili. změnu si uvědomuju jen při podepisování, u vyřizování dokladů, při představování se do telefonu..ale možná se cítím trošku váženější a starší..že nás už jako okolí má brát seriózněji..bylo na čase, po tolika letech a jednom rozchodu dát tento krok :-) a s dětmi to bude takové lepší mít to takto.co vy ostatní? masim89 terap luckanovotna ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás taky beze změny (až na to otravné vyřizování všech možných dokladů). Svatební cesta nám organizačně nevyšla, tak za vybrané prašule pojedeme alespoň na rodinnou dovolenou do Chprvatska. Taky ještě nemám fotky ze svatby, tak se těším, až si to u nich všechno připomenu, snad na mě fotografka nezapomněla :-) Jinak u nás už taky bylo na čase - v září spolu budeme už 11let, máme dvě děti a asi 8let společnou domácnost.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky žádná veliká změna, jenom asi jak u všech hlavně při představování, podepisování atd. Ale strašně rychle to utíká...před chvilkou jsme si tady psali co komu ještě chybí zařídit a ted už sou to pomalu 2 měsíce od svatby. Jinak připadne mně, že sme do sebe víc zamilovaní...už se těšíme na děti. :-)
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?