Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka víííííítej zpět...:) byla tu nuda...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @balalin @valiet holky dekuju:-) bylo to uzasny:-) klido bych vam sem dala fotky, ale nevim, jestli to neni proti pravidlum, kdyz se to netyka svatby. leda to nazvat jako predsvatebni cesta:-) ale kazdopadne Turecko doporucuju:-) jen je strasne dulezity si tam vybrat dobre letovisko a dobre si procist, co se kde da a neda, jaky tam jezdi lidi a podobne. mozna tu o prazdninach bude utlum, protoze se na tech dovolenych budeme stridat. ted je pryc @krizecek, pak pojede treba nekdo jiny:-)
Odpovědět
@rozzaarka já bych to viděla na představtební cestu...:) jako název alba jak říkáš...:) my letos jedeme pouze do ČR s přáteli na chatu...:) Oběhnout místo obřadu, a vybrat si...domluvit si termín...a a osobně všem oznámit o svatbě....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, zkusit to můžeš, ale nejsem si jistá, jestlli ti to album stejnak nestopnou :-( Jinak moc chválím, je to krása, vybrali jste výborně, hned bych jela taky ;-) No a ten prstýnek, nemá chybu :-) ;-) Asi jo, ale já budu asi taková stálice :-D Letos děláme ten byteček v domku, takže dovča nebude. Ale ani nám to nevadí, zase budeme mít hezké bydlení :-) @valiet Určitě si to v ČR taky moc užijete, hlavně kvůli tomu, že se bude zařizovat i svatba ;-) A pro vás je to vlastně skoro jako zahraniční dovolená viď :-) :-D
Odpovědět
@balalin @awe1 @rozzaarka Holky vářím jak drak a najednu rána a odešla mi trouba a ihned sporák....:D takže těd do vařuji a dopékám na starých kamnech na dřevo...a můj skoromanžel odjel koupit nové kamna...:DDDD to mi to dnes pěkně začíná...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Teda vám se všechno nějak "daří" :-( No hlavně, že to jen odešlo a žádná větší pohroma se nestala ;-)
Odpovědět
@awe1 no, ale já málem dostala infarkt...:) ještě , že jsme nechali ty stará kamna na dřevo v kuchyni a nevyhodili je...:) nevím na čem bych dovařila...:) a další plus je, že je dnes venku hrozná zima...a ne 30 stupnů...to nevím jak bych vařila na ohni....)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To věřím. Já bych z toho měla taky infarktový stav ;-) Takže jste měli vlastně štěstí v neštěstí :-) A kdyby fakt bylo venku horko, tak bys měla pěknou saunu u ohýnku :-(
Odpovědět
@awe1 no to jo, ale zase by to byla odtučnvací kúra...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Myslíš, že by to pomohlo? :-D Tak to já se jdu zavřít někam, kde mi bude horko :-D
Odpovědět
@awe1 no já nevím, ale tak se však budeš potiti , tak se něco vypotí ne?!....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ty jsi klikarka:-) doufam, ze nas neco takoveho jednou taky neceka:-):-) zrovna pecu medova zebirka, strasne se na ne tesime:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A copak jste vymyslely, kdyz jsem byla pryc? Koukala jsem, ze jste resily kapelu. Padlo nejake konecne rozhodnuti? My jsme se rozhodli pro DJ, protoze je to trochu variabilnejsi nez kapela. A vzhledem k tomu, ze muj braska dela DJ, tak je to jeste ke vsemu zadara:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak až půjdu cvičit, obalím si břicho folií a uvidíme :-D :-D :-D @rozzaarka Téééda, Jani já se k Vám snad pozvu na večeři. Taky bych si dala :-) ;-) Nebo takhle alespoň recept :-) My jsme rozhodli pro kapelu a máme i zamluveno :-) Bohužel nemáme v rodině nikoho, kdo by dělal Dj nebo tak. V tom máš výhodu ;-) Zase ušetřené nějaké penízky :-)
Odpovědět
@awe1 já se balím, když jedu na rotopedu do toho stříberného paíru ( nevím jak s eot jmenuje, vypadlo mi to...)...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet A má to nějaký účinek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Třeba to fakt pomůže. Teď jsem si vzpomněla, že jeden pán když chodil běhat, tak se balil do té fólie a fakt zhubnul. Asi jak se při tom zapotil. Tak na tom fakt asi něco bude :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @valiet to se jako snazite hubnout?:-) jsou i lepsi zpusoby nez se balit do alobalu:-) Jsem celkem rada, i tak to jde do astronomickych sum:-( asi si brzo dame meeting s rodici, abysme vedeli, co se nám kdo chystá vnutit. Žádný peníze po nich nechceme, ale jsou pěkně tvrdohlavý:-) prý když si je nevezmeme, dají nám je tam do obálky jako dar. na jednu stranu si rikam blbej, kdo dava, blbejsi, kdo nebere, ale i tak je mi to blby. jak tohle resite vy? Platite vsechno sami nebo se rodice podileji?
Odpovědět
@awe1 noooo normálka se potíš, pak s evždy osprchnu a natřu...a pěké...:DDD odstranuje to i celulitidu...tedy jen začátky....:)
Odpovědět
@rozzaarka a jak jinak zhubnout?....:DDDšup sem s radou...:DDD my si vše budeme platit sami....už jen z toho důvodu, že naši rodiče ( jeho i mé by nám asi tolik nedali kolik potřebujeme...:DDD ) a i z toho důvodu, že pak nemusí být vše podle nich....a kdyby to náhodou nevyšlo...nebudu muset poslouchat kolik peněz to stále a vydrželo nám to jen chvilku...:DDD ikdyž si přeju , aby nám to vydrželo napořád...:) co nám dají jako svatební dar, ok...ale platit si to chceme sami...:) Pokud ti to chtějí zaplatit, tak se na něčem dohromady domluvte...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet změna stravy. a věř mi, že to funguje a rozhodně nemyslim drásající diety, kdy si nedáš k jídlu ani ň. Ze zdravotních důvodů jsem potřebovala upravit stravu a hele, je mi líp, je to dobrý, netrpim a ještě jsem zhubla:-) kdybys chtěla víc info, asi by to bylo lepsi v ip nebo mail:-) My jsme prave taky takovy samostatny individualisti a nesedi nam to, ale vim, ze Honzika tata nam bud zaplati sileny podil svatby a nebo kdyz ho s tim posleme do haje, bude nam chtit koupit libanky nebo da buhvikolik do obalky. a moji rodice dost podobne... akorat u tech me stve, ze maji hypoteku na barak a chteji mi dat treba 40tisic na svatbu... jsou nejhodnejsi, o tom zadna, ale proste je mi to blby...
Odpovědět
@rozzaarka pošli mi více info do IP.....:) já se ntrápím hlady, jen prostě více civčím...:) já vím, jak myslíě....moje babička mi taky spoří v dnešní moderní době ještě pořád na vkladní knížku...a částka je taky veliká, nechci taky aby mi to dala...ale už to dala jak jedná tak i druhé mojí sestře, tak mi nezbývá nic jiného než to přijmout také...:) u nás jde spíš o to, že by třeba naši dali či přispěli více, a nevím jak se pak cítila Jíry mamka...nechci nikoho přivádět do trapné situace, proto si to raději platíme sami....:)
Odpovědět
@rozzaarka holky tak dneska v noci jsem nemohla spát, tak jsem koukala na beremko na dovči..teďka šel Kuba na houby, takže jsem na penzionu sama :-) to nové fórum je teda pěkně na nic :-( no a jak ste se vůbec měli na dovči? U nás dobré :-)
Odpovědět
@valiet taky si vše platíme sami, přišlo by mi trapné aby mi svatbu platila moje mamka která je sama (+ živí ještě bráchy) a přítelovi rodiče jsou dva, bez dětí a nedali by nám ani korunu..navíc je to naše svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a kde jste?:-) v tech jiznich cechach?:-) a kola nebo co tam provadite? My velka uzivarna, vylety, raftování, sem tam valendo na plazi...:-) proste pohadka:-) a co hafik? Cetla jsem, ze mu nejak neni dobre. my jsme meli hafa u nasich a privitani bylo obrovsky:-)
Odpovědět
@rozzaarka pejsan (Barča) je doma :-) Asi jí nebylo moc dobře z toho horka co panovalo u nás, ale mamka včera volala že je to lepší, takže dobré..až přijedeme domů tak se zblázní :-D jsme v jižních Čechách, jezdíme po výletech, dneska jsme byli celý den v nějákém sportovním areálu v Hluboké nad Vltavou, zítra plánujeme Český Krumlov.. Je tu pěkně, ale každý den zaprší, což u nás na Moravě pořádně nepršelo už 2 týdny a všude hlásí jak furt prší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, pošli mi to prosím taky více info do ip, já chci zhubnouuuuut :-D Díky. @krizecek Tak to se máte fajn ;-) pozdravuj Krumlov :-D tam to mám moc ráda, stejně jako Hlubokou :-) Zase když trochu zaprší, tak se líp dejchá a vůbec, pokud nejsou pařáky, tak je to ideálka ;-) Užívejte si to tam i dál :-)
Odpovědět
@awe1 @krizecek @rozzaarka holky teď jsem namátkou zjistila, že je tu ještě jedna skupina ,,Svatba v roce 2013,, a ta má přes 3000 příspěvků....:) měly bychom na této ,,naší,, konverzaci trochu zapracovat...:)
Odpovědět
@valiet :-D no hele ale tam jsou všechny termíny pro ten příští rok, vem si že my pro náš termín tu toho máme strašně moc :-D v září budu dělat koordinátorku, aranžérku a kdo ví co ještě všechno kamarádce, tak si svatbu vyzkouším...
Odpovědět
@krizecek jééé tak to bude prima zkušenost...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?