Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martulka01 Určitě seženeš ;-) a vše bude perfektní :-D Já na jaře budu dohadovat věci na 100% (teď jsou tak na 80% :-D )a dolaďovat zbytek.
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna to máš určitě pravdu =) já to beru ze svého pohledu my focení před obřadem nestihneme určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martulka01 Budu držet palce a přeji pevné nervy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás všechny :-) i my plánujeme na 1.června svatbu, a už se moc těším, já doufám, že bude hezké počasí, protože bychom rádi měli svatbu venku. Dneska to vypadá, že nám byli tchánovci zamluvit termín ... jsou hodní, uvidíme, jak pořídili ... jinak barvičku taky ještě vůbec nevím jakou. Někde jsem četla, že by neměla být zelená a fialová, ale tu jsem ani neplánovala.
Odpovědět
Profilova fotka
tak termín se bude muset posunout o týden, dva dál....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, a teď jste mě všechny docela vyděsily :( Taky s přítelem plánujeme svatbu na 1. června 2013, ale zatím si jen tak říkáme, co by se nám líbilo a máme místo na hostinu. Ale jak tak koukám, tak jsem skoro bez šance vše zvládnout.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja z vas mam depku :D my se shodli na datum 25.5.,ale moje rodice s tim meli problem a svatbu planujeme na 1.6.ale to si asi reklo vice lidi :) nebo co si pisu o kalkulace do hotylku,tak mam smolika a uz je vse obsazene.. ted ve stredu se jdeme kuknout na jeden, kde teda maji volno a moc se mi to libi,aspon na fotkach..tak snad to klapne a my budeme mit aspon misto..chci tam i obrad,ale radnice prej dava datum obradu az v unoru .. tak to snad klapne..doufam, ze vsechno nezamluvim na 1.6.a pak mi na radnici reknou, ze mam smolika :P ale jedine co je nejspis jisteho je, ze svatba bude fialkova :D
Odpovědět
Profilova fotka
@cegga Evi, proč by neměla být svatba fialová ani zelená? My totiž plánujeme tuto kombinaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna jen takové pověry, fialová ještě na dekorace ju x-) Zelená se odjakživa spojuje s mimomanželskými láskami ve volné přírodě. S nebezpečným květnem, který je pro manželství přímo zhoubný. Neměla by se vyskytovat na oblečení ženicha a nevěsty a ani svatebčanů. Ve svatební kytici se jí asi těžko vyhneme, ale pověrčivá nevěsta si zařídí i kytici bez zeleně. Na svatební tabuli je možné se této barvě vyhnout. Ani auta svatebčanů by neměla být zelená a svatební dary a balící papír ve kterém jsou zabalené také ne. Fialová je barva která vyjadřuje lásku k pravdě a pravdivou lásku. Neměla by být stejně tak jako modrá na nevěstiných šatech, znamenalo by to modřiny a neštěstí. Je vhodná pro svatební dekorace.
Odpovědět
Profilova fotka
@cegga :-D tak s tou zelenou by to měla vidět Pavlínka @frapik :-D Já na tyhle pověry moc nevěřím :-) Kdybys měla dodržet všechny pověry, tak se nikdy nevdám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna jj, máš pravdu, v každé barvě je něco, žlutá - nevěra, modrá - modřiny, atd. ... mě se zelená taky líbí, ale už jí měla kamarádka, a nechci mít stejnou ;-)
Odpovědět
taky plánujeme 1.6., máme všechno zamluvené a dekorace budou fialové tak snad se nic nepokazí. Ale už se moc těším. Určitě bude krásné počasí a bude to prostě super!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ve čtvrtek jdu na první zkoušku šatů, tak jsem na to moc zvědavá :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, zkouška šatů skončila na výbornou. První salon a mám nejspíš vybráno :-) Ještě je nemám zamluvené, ale brzy to udělám, jsem z nich opravdu nadšená :-)
Odpovědět
@cegga Pro svatbu venku Vám můžeme nabídnout svatební altán , svatební stany, židle atd. Jsme z Vašeho regionu.
Odpovědět
Profilova fotka
@partystany děkuju, nebude potřeba, obřad bude v zámecké zahradě (pokud bude krásný počasí), a hostina jinde :-)
Odpovědět
Ahoj, tak teprve včera jsme zamluvili termín taky na 1. června, a vzhledem k tomu že teď před Vánoci už další věci nestihnem zařídit, tak budu mít v lednu co dělat :-) Zatím mapuji restaurace v okolí, kde by mohla být hostina....Hned po novém roce naběhnu do všech možných salónů na šaty, zajistím hudbu a fotografa. Jen doufám, že tady ty 3 věci už nebudou přebrané,protože jak tak čtu, tak někdo zařizuje svatbu už rok dopředu :-) Ale věřím, že i za těch 5 měsíců se dá všechno v pohodě zvládnout. Horší je, že jsem strašně nerozhodný člověk, tak už se vidím jak uvažuju nad každými šaty, svatebními oznámeními, apod. :-) no ještě to bude zajímavé... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my taky na den dětí..místečko už máme zamluvene, snad všechno klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@interceptia Ahojky, myslím si, že za 5 měsíců svatbu krásně naplánujete :-) času je dost. Horší to asi bude s hostinou, ale záleží na tom, odkud jsi a jak budeš náročná na prostory. Šaty seženeš v pohodě. Já jsem si je byla vybírat taky až teď. Zrovna dneska jsem byla ve 2 salonech. S tou nerozhodností jsem na tom skoro stejně :-) chce to si vzít nějakého poradce až si budeš vybírat šaty a oznámení vybereš s budoucím manželem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cegga tak to mi jsme si zvolili právě zelenou a bude se oběvovat všude :-D . Jéé, škoda že nakonec nemáme svatbu v květnu :-) , to bychom podle pověr už tuplem na to byli velmi velmi bledě :-D . No což, zelená a svatba v roce 2013 musí stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka kamarádka měla taky zelenou a hezkou svatbu... :-) ... už to asi není takové jak se to řešilo dříve, ale svatbu v květnu bych nechtěla ani za 10let ;-)
Odpovědět
@mysskyna Tak s vhodnou restaurací na hostinu je to fakt problém, ale nakonec jsme jednu zamluvili. Na zkoušení šatů už jsem se alespoň objednala, takže jsem zvědavá jestli nějaké vyberu....Jen jako poradce si sebou vezmu budoucího manžela, jelikož se mi všechny nejbližší kamarádky rozprchly po celé ČR, sestru mám v Praze a s mamkou jít nechci, jelikož bychom se asi neshodly :-) Stejně je nejdůležitější, abych se líbila ženichovi a já v šatech dobře. Takže na nějaké pověry, že má ženich vidět nevěstu v šatech až v den svatby nevěřím. Teď koukám po botách, kde nejlíp sehnat, ať nejsou zbytečně drahé, když už je pak stejně nevynosím...O barvě svatby taky celkem přemýšlím, záleží i na těch šatech, ale asi to vyhraje bílá v kombinaci se stříbrnou...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem konečně mohla zamluvit termín (protože je vypisovali až po novém roce) a zjistila jsem, že 1.6. je nějak populární datum. Zbyl na mě poslední svatební čas v 10:30. No tak hlavně, že je to zamluvené jinak by mě piclo, páč fotografku na tohle datum mám zamluvenou už od září :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cegga Teeda koukám kolik pověr se váže i k barvám..:) my máme černou, a tak snad ani nechci vědět co znamená :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikid záleží na každé z nás, je to přeci svatba individuální, a jen vaše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cegga @kikid každá barva má něco, myslím, že to není tak důležité :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush asi je to jedno, .... omlouvám se tedy, že jsem vám to sem psala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cegga já právěvkoukala na významy barev a u každé jsem našla něco negativního a samotnou bílou snad nikdo nechce ;-) Holt si musíme z toho vzít jen ty pozitiva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush @cegga Já to neberu jako důležitou věc, jen mě to překvapilo, že i k barvám jsou pověry:D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikid to mě taky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?