Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_84 Ahoj, no jak se dívám dnes, tak už to zase úplně změnili a u nás má být 17 °C, polojasno a celý den bez deště :-D ale jiný servr na počasí zase hlásí že může občas zapršet... ale předpovědi se o hodně zlepšili, je to už pozítří, tak se tomu už snad dá i věřit :-) Nakonec snad nebude tak zle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kolegyně v práci mi doporučila tyto stránky - prý jsou hodně přesné a lidi si je chválí: http://www.yr.no/kart/#lat=55.20355&l... můžete si nastavit den a hodinu a na mapě vidíte, jak bude. Popravdě to je jediná předpověď, kterou se hodláme řídit. S počasím nic neuděláme, opravdu odmítáme řešit negativní předpovědi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@paajavh Mám s ním také dobré zkušenosti ;-) Budu se ho držet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paajavh @sweetest pokud mají pravdu tak nebude moc pršet...ale čhmú říká něco jiného....
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Copak ČHMÚ .....ti mají posladní dobou veelké problémy s předpovědí ;-) Já už na ně ani nedám...koukám na Nory a je to fakt lepší :-D Třeba teď http://www.yr.no/sted/Tsjekkia/Sentra... a prší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @paajavh Holky, kamarád, outdoorista mi říkal, že ať se zeptám jakéhokoliv horala, řekne, ať věřím Norům :) mají nejlepší předpovědi a modelové situace. takže já jsem vysmátá, protože v sobotu mi ve 12 hodina na Mníšku svítí sluníčko a mám ty objednané mraky z Homera Simpsona :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_84 Jj,mě to také doporučil kámoš horal a pak ještě rodiče, kteří se Nory také řídí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super, jsem ráda, že jsme hned všechny klidnější!
Odpovědět
Profilova fotka
No tak nám na jihu bude dopoledne pršet, ale podle těch vašich stránek by to neměl být nějaký slejvák :) Tak těch pár kapek by vadit nemuselo a odpo je tam sluníčko :) Já pořád věřím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @lucie_84 @sweetest @paajavh @kakamilca holky jestli budou mít norové pravdu, tak bychom jim tam mohly poslat hromadný děkovný email :D páč ČHMÚ předpověď mě lehce děsí....no co si budeme povídat i to dnešní počasí mě děsí.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Já jim věřím :-N ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush no to dnešní počasí pěkně děsí :) Já doufám a věřím.... nic jiného stejně dělat nemůžeme. :) Jo ještě teda mimo to, že schraňujeme různý košíčky a vázičky tak ještě nosíme na hromadu deštníky :D Ale můj milý je očividně v pohodě, protože stan prostě odmítá takže asi věří norům :-D :-D :-D Holky já si snad naleju skleničku x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale ještě přidám opačnou zkušenost. Slyšela jsem, že svatba ve 35stupních je prej ještě horší!!! Jídlo nikdo nechce, všichni pijou jen vodu a nebo se s ní polívají a tancovat se lidem také nechce takže si zase říkám zlatej déšť :-D :-D :-D
Odpovědět
To je fakt, jak je 34 a více ve stínu, tak mnoho lidí nezvládá nic, dorty tečou, všichni se potí.......jjj Nyní se nad náma spirálovitě točí tlaková níže, děs běs, trochu se začínám obávat povodní. Dle výhledů bude sobota na Moravě lepší, i nějaké slunce, tepleji, občas sprchne, nad Čechami naopak má asi dost pršet a bude o něco chladněji..... V Norsku mají nyní o deset stupnů tepleji než u nás, sluníčko a téměř letní počasí....... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @kakamilca @heslo no tak my jsme v čechách tak budu doufat, že pršet bude málo
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mi to změnili i ti norové na déšť, mě trefí @heslo @kakamilca @sweetest
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Já už jsem to vzdala :) Celý den myslím na pana Kemra...chčije a chčije :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak tohle je předpověď na zítřek (pro mé místo svatby) podle Norů :-) není to zas uplně nejhorší. Nory sleduji už delší dobu a vždy, když tam je uváděný slabý déšť, tak třeba neprší vůbec nakonec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy_89 Luci a kde to máš? My v Mníšku pod Brdy :)
Odpovědět
holky, myslím si na vás...my to máme za dva týdny.... tak at si svatební den užijete a nebojte se počasí, bude dobré..... hodně štěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_84 My máme obřad v Kobeřicích a hostinu v Sudicích (o 2 dědiny dál) - je to u Opavy. :-) A zrovna ted nám svítí venku pěkně sluníčko, mohlo by to vydržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy_89 No, to tady taky...ale máte lepší vyhlídky. protože Norové u nás, o ty dvě dědiny dál, slibují déšť :) Ale co :) Holky, pořádně si to zítra užijte, ať prší, fouká, sněží - to snad ne- padají kroupy a nebo třeba trakaře...nás nic nepřekvapí :) KRÁSNOU SVATBU VŠEM :)
Odpovědět
tak holky,zitra nám to vypukne.... tak vsem preji dnesnni hezkou noc a zitra at nam moc neprsi a i kdyby tak si z toho nic nedelat a rikat prsi stestim :D :D tak at vsem to vyjde posle jejich predstav ( to doufam ze i nam ) :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky jak si užíváte manželského života? :D Komu na svatbě pršelo a kdopak měl krásné počasí??? Nám teda lilo jako z konve. Teda začlo až v 10 ráno, probudila jsem se do nádherného slunečného dne, ale v 10 to začlo a už nepřestalo :( Ale už si z toho nic nedělám. V ten den mi to nevadilo, ale zpětně když jsem o tom přemýšlela tak jsem trošku smutnila :) A co všechno se vám na svatbě povedlo nebo naopak? Nebo bylo vše podle vašich představ? :D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, lilo od rána do večera a snad vždycky když jsme potřebovali jít ven, spustil se slejvák jak blázen :-). Ten den jsem to taky tak nebrala, jedině mě mrzí, že fotky se svatebčany se tím pádem dělali na blbém místě a že jsme nevyužili krásné zahrady, což za takového počasí fakt nešlo. Na druhou stranu nám vznikly fotky na netipických místech, které bychom jinak neměli :-). Na druhou stranu, kolik lidí může říci, že se vdávalo za povodních??? Jééé, my jsme zapomněli na tolik věcí, měla jsem připravené rekvizity, které se nevyužily, výzdoba aut též nebyla podle mých představ (což jsem zjistila až dneska na fotkách), nemohli jsme se fotit na trávníku, atd., ale holky, v ten den my to bylo úplně jedno, vlastně oběma a moc jsme si to užili :-) a jedině čeho opravdu litujeme je, že ten den nemohl být delší ;-)
Odpovědět
holky nic si z toho nedělejte, nám to taky prolilo a fest. ještě v deset bylo sucho, ale v jedenáct začlo (těsně před obřadem, ten byl ve 12) a odjížděli jsme v pořádným slejvancu. Musela sem narychlo změnit botky, takže otevřené ty měkkounké nepřipadly v úvahu, by se zničili. Nachystat se muselo vše v rotundě, ale ta byla parádní! a vzhledem k tomu, že jsme venku nemohli udělat žádné fotky, tak sme se odjeli fotit do ateliéru.. jo a zapomněli sme, že máme v lednici dort, takže se žádné krájení nekonalo, nikdo ho neviděl - pouze na fotkách , tak ho aspoň dostali hosté jako výslužku :-p byla taková zábava, že si hold na dort nikdo nevzpomněl. Jinak mega velký úspěch měla tombola a svatební noviny. A výběr lokality:-) hlavně, že jsme si to všechny užili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem měla připravené rekvizity na focení a kšandy pro daleko víc lidí než je nakonec mělo a unavená jsem taky byla pořádně, ale užila jsem si každou minutu a to je asi to nejdůležitější. Z místa svatby měli všichni také radost a aspoň byli všichni na jednom místě a nikdo nikam nechodil když pršelo :-D Svatební noviny si lidi odnesli domu a to i s kapsiškama na příbory a s meníčkem vytištěným - prý na památku :-D Takže asi byli taky spokojení, ale v ten den jsem to nějak nevnímala :-)
Odpovědět
Tak to ve Znojmě se odehrával ZÁZRAK, pač bylo modro a sluníčko!!! Neuvěřitelné štěstí :) My zase nestihli ani jednu "hru", všichni se tak krásně spontánně bavili, že to nikoho ani nenapadlo...na kytku jsem vzpomněla až v pozdních nočních hodinách, takže házení fotograf ani nevyfotil, což mě teď trošku mrzí, pač to byla pěkná sranda :) Padla do náruče mého kolegy, který se jen vzpovzálí koukal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@massenka Tak to gratuluju ke krásnému počasí. :) My když jsme vraceli oblek tak nám taky slečna říkala, že tam byli i nějaký lidi co říkali, že měli hezké počasí. :) Já jsem házení kytky ani neplánovala, ale hry jsme také žádné neměli. Užívali jsme si spíš sami sebe a bavili se s ostatními a tancovali a v tu chvíli, kdy by se hry hodily tak jsem zrovna potřebovala chvilku na oddech :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám, milé nevěstinky, pršelo tolik štěstí, až z toho byla povodeň! :-D Odtáhli nám loď, kde měl probíhat celý svatební den, tak bylo vše jinak. Ale aspoň se na naši svatbu nedá zapomenout! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?