Menu Forum

Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

17. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pajush (29 r.)
10
Registrovala se 8. července 2011 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Roudnice nad Labem, Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. června 2013
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
pajush (29 r.)
10
Registrovala se 8. července 2011 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Roudnice nad Labem, Region Litoměřice.
    Libochovice, Region Litoměřice
 @monicat23 já jsem nad tím dlouho přemýšlela a nakonec to bude bílo-žlutá.
19. zář 2012 ve 12:38  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakamilca
45
Registrovala se 31. března 2011 na beremese.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 84 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
kakamilca
45
Registrovala se 31. března 2011 na beremese.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 84 přátel. Region Tábor.
 Tak barvu svatby jsem chtěla trošku netradiční takže to bude stříbrná s bílou a k tomu na oživení jemné prvky černé. Květiny budou jen zelené nebo bílé tulipány. Ještě uvidím jak to bude s cenou, každopádně bych je ráda koupila samostatně a potom si z nich sama vytvořila výzdobu.
25. zář 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakamilca
45
fotoportrét
fotoportrét
kakamilca
45
 Tak co nevěsty, pište jak se těšíte a jaké jsou vaše nové úlovky v zařizování emoticon
25. zář 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sopta78
16
Registrovala se 21. září 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 47 přátel. Praha 1, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sopta78
16
Registrovala se 21. září 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 47 přátel. Praha 1, Region Praha.
 Ahoj nevěsty, také máme v plánu svatbu 1.6.2013. Našemu synkovi bude rok a kousek, tak jsme si řekli, že mu dáme dárek ke Dni dětí a vezmeme se emoticon. Kromě kapely zatím nemáme zařízeno nic. Matrika vypisuje termíny až na konci října, takže nám nezbývá nic, než čekat.
25. zář 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
womanka
45
Registrovala se 25. července 2012 na beremese.cz. Přidala 279 příspěvků a 2 inzeráty. Má 34 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
womanka
45
Registrovala se 25. července 2012 na beremese.cz. Přidala 279 příspěvků a 2 inzeráty. Má 34 přátel. Region Kladno.
 Ahojky. Hledam trochu "radu" emoticon Stale vaham mezi barevnymi kombinacemi na svatbu - sv.zelena/svetle zluta, nebo sv.zelena/hneda. Ta prvni kombinace je pomerne casta, resp. neni problem sehnat inspiraci a material, ale u te druhe jsem zatim nenasla ani fotku. Treba stuhy na ozdobu plechovek (vazy) maji vsude v kostce jen zluta a zelena (a dalsi barvy), ale hneda, natoz kombinace s hnedou nikde emoticon Mam fakt tak "divokou" predstavu tehle barevne kombinace emoticon . Prijde mi to celkem prirozena barevna kombinace, budeme to mit na ranci/statku.
26. zář 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ardea
13
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 7 přátel. Region Havlíčkův Brod.
fotoportrét
fotoportrét
ardea
13
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 7 přátel. Region Havlíčkův Brod.
 Ahoj holky, taky se přidávám do klubu emoticon My máme zatím zařízeno místo obřadu (hostina bude na stejném místě, takže i hostinu), rezervaci na matrice a už i fotografovi jsme zaplatili zálohu, tak jsem ráda že nám vyšel, protože říkal, že tak v srpnu až září mívá všechny termíny na další rok už obsazené... Ale už začínám mít nervy, když tady vidím, že nevěsty ve stejném termínu nebo dokonce ještě po nás už mají zarezervovaný šaty emoticon Asi se na ně taky budu muset vrhnout a aspoň předběžně si nějaký zkusit abych věděla jaký střih mi padne...
@womanka Já bych určitě volila tu kombinaci hnědé se zelenou, hnědá vypadá moc hezky a elegantně v kombinaci s nějakou živější barvičkou jako je ta zelená, růžová nebo třeba tyrkysová emoticon A jestli nemůžeš najít inspiraci, tak popros o pomoc strýčka gůgla, stačí zadat green and brown wedding a vyběhne ti spousta krásnejch obrázků emoticon
26. zář 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morgyn
24
Registrovala se 23. září 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 63 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
morgyn
24
Registrovala se 23. září 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 63 přátel. Region Plzeň.
 Ahoj emoticon Tak my také 1.6.2013. Mme vybrané a zarezervované místo obřadu, jinak ještě nic dalšího. Pořád mám pocit, že času je dost... Jinak my máme výročí vztahu 2.6. a přítel vymyslel, že se na naše 3. výročí probudím už jako jeho žena emoticon
26. zář 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
Registrovala se 8. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 41 příspěvků. Má 43 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
Registrovala se 8. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 41 příspěvků. Má 43 přátel.
 Ahoj holky, jdu se k vám přidat, protože také chystáme svatbu na 1.6.2013. Zatím tedy nemáme zamluvenou ani matriku, ale na to je myslím ještě času dost, protože to chceme mít venku na zahradě. Nemusíme si tedy rezervovat žádné prostory a můžeme si říct i hodinu, aniž bychom se nějak omezovali. Mám tedy takovou představu, uvidím, co mi řeknou na matrice, zda mě rychle nevyvedou z omylu emoticon
26. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 Moc to tu nežije co?
Holky, kdy si půjdete vybírat svatební šaty?
13. říj 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
Registrovala se 19. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 72 přátel. Region Chrudim.
    Hlinsko, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
Registrovala se 19. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 72 přátel. Region Chrudim.
    Hlinsko, Region Chrudim
 @mysskyna ještě máme asi na přípravy čas =) co se týká šatů já už bych nad tím moc neváhala čekám až prcek dostane první očkování aby mohl mezi lidi a vyrážím holky už se na to klepou emoticon jinak už máme místo, kuchaře a obsluhu (zajišťujeme si sami), máme fotografa, kadeřnici, teď řeším ještě hudbu a do konce listopadu přijdou prstýnky emoticon
16. říj 2012 v 15:53  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
 @sopta78 u nás na matrice až po Novém roce.. tak tam pak hned musím zavolat emoticon
16. říj 2012 v 15:53  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paajavh
2
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Petrovice, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
paajavh
2
Registrovala se 8. června 2012 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Petrovice, Region Praha.
 Ahoj, tak my máme termín a autoemoticon Restauraci začínáme řešit, na šatech jsem byla poprvé v sobotu, jednak protože okolí už tlačí a chce jít vybírat a hlavně abych zjistila, kterým typem šatů se ubírat dál a kterým neemoticon

Máme vymyšlenou barvu svatby - slunečnicovou žlutou, takže i kytice by měla být slunečnice. Pomaličku se nám to skládá a myslím, že si oba ty přípravy v klidu užíváme.

Kde máte svatbu? My v Kostelci n. Č. l. - nepotkáme se tam?emoticon
16. říj 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @dashyyy @paajavh prý ještě máme na přípravy čas emoticon vždyť už pěkně zařizujete a máte toho docela dost emoticon
my jsme začali u termínu a tím jsme taky i skončili emoticon ještě doma nemám ani papíry na matriku, natož zamluvený termín.
Jediné co mám jisté, je fotograt, vizážista a floristku, jsou to známé a kamarádky, všichni 3 spolu spoluprací a jsou fakt super tým, takže se moc těším na jejich spolupráci.
18. říj 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
 @paajavh my to budeme mít tady http://www.stanskymlyn.cz/ a barvu červeno - bílou kytice budou červeno bílé růže emoticon
@mysskyna ono čas jak na co.. my jsme třeba na místo chytli poslední volný červnový termín navíc je to Den dětí takže může být problém s restaurací hudbou a tak emoticon u nás se jen zamluví termín na matrice a papíry se vyplňují až cca dva měsíce před termínem paní říkala že to bude v dubnu stačit =)

jinak včera nám dorazily prstýnky emoticon
19. říj 2012 v 08:36  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pett12
16
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
pett12
16
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 @womanka já nad touhle barevnou kombinací taky uvažuju. Určitě budeme mít zelenou a vzhledem k tomu, že hostina bude ve staré valašské dřevěnici (v šenku), tak to chci ladit do přírodních tónů. Ale spíš bych to viděla na světlejší hnědou a jen doplňkově, aby to nebylo moc tmavé. @dashyyy Nám včera taky dorazily prstýnky emoticon.
A zítra jsem objednaná do salónu na zkoušku šatů (kamarádky už se taky nemohly dočkat). Každopádně uvažuju o tom, že si je nebudu půjčovat, ale spíš koupím od nějaké bývalé nevěsty nebo si nechám ušít. Nicméně nejdřív potřebuju zjisti, jaký typ mi vůbec bude slušet....
19. říj 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
 @pett12 no tak to jsem ráda že nejsme jediní emoticon z čeho jste je nechávali dělat?
19. říj 2012 v 15:35  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pett12
16
fotoportrét
fotoportrét
pett12
16
 @dashyyy z bílého zlata. Říkali jsme si, až aspoň budeme mít jeden z těch větších výdajů za sebou a nebude to pak před svatbou taková darda. Ostatně, když jsme se bavili se zlatníkem, tak říkal, že jsme přišli akorát, že od října zvedne ceny o 5% a po novém roce o dalších 5 - 10%, že jde zlato pořád nahoru emoticon
19. říj 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
 @pett12 taky jsem slyšela že ceny půjdou s novou daní dost nahoru emoticon taky jsem chtěla bílé zlato jenže přítel furt dělá něco s rukama měla jsem strach aby se mu prstýnek nekroutil nebo tak tak jsme nakonec zvolili chirurgickou ocel a jsou teda krásný emoticon
23. říj 2012 v 11:49  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakamilca
45
fotoportrét
fotoportrét
kakamilca
45
 Tak holky jak to jde? Už se nám to blíží, že? Já jsem teď ve stadiu, kdy přemýšlím a přemýšlím, ale ještě se do ničeho nechci moc hrnout. Mám ráda, když pak všechno v klidu zařídím a akorát mi to vyjde do svatby, protože nemám ráda čekání takže se moc nechci do ničeho hrnout... Mám představu, že chci začítá na plno po Vánocích.
6. lis 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
opluzu (30 r.)
2
Registrovala se 23. září 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 14 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
    Valašské meziříčí, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
opluzu (30 r.)
2
Registrovala se 23. září 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 14 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
    Valašské meziříčí, Region Vsetín
 @pett12 byla jsem v zari na svatbe v Rožnově a hostina byla v restauraci-penzionu Stare časy na Horní Bečvě- opravdu tak vynikající jídlo si myslím, že široko daleko neseženete- a spát se tam dá taky...
7. lis 2012 ve 02:09  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicky_2
5
Registrovala se 5. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
nicky_2
5
Registrovala se 5. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Třebíč.
 Ahojky holky taky se přidávám s termínem 1.6.2013. Máme zamluvený termín a čas obřadu, předběžně fotografku a kameramana, dokonce jsme s nimi měli už předběžnou schůzku ohledně organizace, což nás strašně překvapilo, čekali jsme, že něco takového budeme řešit až tak v dubnu emoticon No a taky nás zarazilo, že po nás chtějí, abychom si svatební fotky udělali před obřadem, že je to teď moderní, aby prý svatebčané na nás potom nemuseli čekat a nebyli z toho nervózní. No ale nám s přítelem to přijde divný, fotit se před, co si o tom myslíte?
Jinak by mě samotnou zajímalo, jestli už jste si byly vybírat šaty, já se na to chystám po novém roce, myslíte, že už je to pozdě??
7. lis 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
dashyyy (28 r.)
16
    Hlinsko, Region Chrudim
 @nicky_2 ahojky s tím focením je to trošku divný aby se to stihlo kvůli líčení účesu a tak a navíc svatba je kvůli vám ne svatebčanům ;) jinak na šaty vyrazím ještě v listopadu prý už to začíná být trošku přebrané
8. lis 2012 v 11:46  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 @nicky_2 Moje kamarádka to takhlě měla s focením už před 5-ti lety emoticon Nejdříve mi to přišlo taky trochu divné, ale když jsem jí byla na svatbě, tak mi to přišlo opravdu moc praktické emoticon hlavně pak měli moc hezké fotky, měli na to klid, nikam nepospíchali a fotky vyšly skvěle. Svatebčani taky byli spokojení, udělalo se pak pár společných fotek a nikdo nemusel na nikoho čekat emoticon
@dashyy máš pravdu, že svatba je kvůli novomanželům, ale na svatebčany by se také mělo trochu poohlížet. Ono totiž hodně naruší atmosféru, když se ženich s nevěstou seberou a na 2 hodiny odjedou na focení. Pak už se atmosféra těžko vrací. To je stejné jako s únosem nevěsty. Je to sice hezký zvyk, ale opět narušuje chod svatby.
8. lis 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetest
45
Registrovala se 3. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 1017 příspěvků. Má 103 přátel. Rasošky, Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
sweetest
45
Registrovala se 3. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 1017 příspěvků. Má 103 přátel. Rasošky, Region Náchod.
 Ahojky.Svatbu máme 22.6.2013,ale řekla jsem si, že se sem k vám vetřu emoticon Už máme zařízené místo svatby (obřad,hostina a spaní na jednom místě), já mám šaty,závoj,korunky i boty, prstýnky už jsou také doma, fotograf i kameraman domluveni a i hudba domluvena, takže zbývá jen obléknout ženicha (oblek koupíme v Polsku) a doladit zbytek....žádný stres :D
9. lis 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sediten
43
Registrovala se 16. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 25 přátel. Staré Město, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
sediten
43
Registrovala se 16. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 25 přátel. Staré Město, Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky, tak jak pokračujete v přípravách? Já už mám skoro všechno, jediné co chybí, je obléct ženicha emoticon oblek máme v plánu kupovat u Koutného v Bandi, ale co mám problém je regata. Chci nějaku krásnou oranžovou, ale nikde jsem nenašla takovou, která by mě přesvědčila. Nemáte nějaké stránky?
12. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetest
45
fotoportrét
fotoportrét
sweetest
45
 Ahojky. Mě také zbývá oblek pro ženicha emoticon a pak tedy ještě dorty, ale to jsem nechala na drahém, neb já sladké nejím. Dávám mu volnou ruku, je kuchař a sám chce aby byly krásné, takže se toho vůbec nebojím emoticon Jinak držím palce při shánění oranžové regaty, ale určo se zde objeví nějaká odbornice a poradí emoticon
12. lis 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martulka01
10
Registrovala se 22. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
martulka01
10
Registrovala se 22. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
 Ahojte holky, jak to tady tak čtu tak se začínám bát, já ke dnešku mám zařízene pouze kostel, fotografku s kameramanem a hostinu. a nic víc nemám to se pouze utěšuji že od ledna se na to vrhnu a do června to zvládnu emoticon
12. lis 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetest
45
fotoportrét
fotoportrét
sweetest
45
 @martulka01 Neboj se, to stihneš emoticon Já to řeším s předstihem, protože mám vše na dlouhou ruku...bydlím od drahého 165 km a navíc jsem ted už skoro měsíc nemocná, tak mám čas. A vím, že při své práci nebudu mít na tohle přes den ani minutu, tak využívám volna a snažím se toho zařídit co nejvíc. emoticon Takže neboj...času je dost a to hlavní máš zařízené (kostel a místo hostiny) emoticon
12. lis 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
fotoportrét
fotoportrét
mysskyna
7
 rovných 200 dní do svatby emoticon to nám to pěkně letí ....
13. lis 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martulka01
10
fotoportrét
fotoportrét
martulka01
10
 @sweetest emoticon taky si myslím že to po novém roku zvladnu. vše zařídít. Já mám dobré že od ledna v praci nebu mit taky frmol jako těd tak můžu na tom pracovat i tam. A snad nějaké pěkné šaty v lednu taky seženu emoticon
14. lis 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš