Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Corsi - máš pravdu, on sice hudebně založený je, ale pro jistottu už jsem včera probrala všechny CD, co mám doma a vybrala, co vezmem s sebou. jůů, mercedes. Tak to budeš jak princezna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, uvidzime :-D přemýšlíme teď na ovocem, které by se dalo nachystat na stůl. hrozen, ananas, jablka, banány. napadá vás ještě něco snadno konzumovatelného?
Odpovědět
Corsi - jahody, vyloupané madarinky
Odpovědět
Mrkla jsem na předpověď počasí - v patek parádne 23-25 bez deště, ale v sobotu místní bouřky, tak na vás 28-cítky budu myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, nestraš. až budeme vyfocení a pod střechou, můžou klidně padat kroupy. když to půjde od severozápadu, zastaví to Pálava :-D
Odpovědět
Nestraším, to bude jen místní a ty máš Pálavu jako štít, tak ti nic nehrozí, teploty mají být kolem 25, tak se ohřejete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, pořád na tebe myslím, obřad nám začíná stejně to je super, ty budeš tu pod kopcem a já na tvrzi, počasí bude krásný :-) no jen neusnout na vavřínech, já už se tak těším, že jsem úplně mimo. Dnes jsem letěla na solárko v 9 a když jsem tam doběhla, uvědomila jsem si, že mají až od desíti :-) to bude pěkně kaskadérský týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elpi: Tak dlouho jsem nechávala na ženichovi hudbu a skladbu aut, že jsem to dnes vše zařídila. Se šéfem jsem jela měřit a hrála zajímavá hudba, tak mu říkám........ať mi půjčí CD. Takže dnes něco vyberu z Mika Oldfielda .........Tabular bells. Dnes jdu na kosmetiku a řeším vlasy, protože je mám asi trochu spálené z trvky. Fotografa mi bude dělat švagr a nesmím zapomenout na ty krabičky na výslužky.
Odpovědět
Lastovka - já na tebe taky myslela, jak jsi vyřešila všechny ty trable, co s ena tebe nahrnuly??? Já jdu do práce ještě zítra a pak až v pondělí :-D tak to snad nějak přežiju. na to solárko jsi letěla do Arniky, za květ nebo na polikliniku??? Kočka5 - já byla na kosmetice v sobotu - jindy neměla volno kosmetička a já bych to taky jinak nestíhala. Tak mi trochu poradila s líčením a tak. Toho Oldfielda mám doma skoro celého :-) mám ho moc ráda, ale můj miláček zrovna ne, tak k obřadu nebude. zastoupí ho Mendelson :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme o víkendu konečně koupili miláčkovi boty, košili, kravatu a pásek! Aleluja! :-) Takže teď už mě čeká jen složit a dozdobit krabičky na výslužky a na dárečky, ale mám od čtvrtka volni, takže bych to měla stihnout. Dokonce ... a to se stal asi zázrak, se miláček sám nabídl, že mi pomůže, že přece taky může neco udělat!?! ;-) Všechny co jste měli teď o víkendu svatbu, doufám, že vše dobře dopadlo. Byla jsem akorát na poslední zkoušce šatů a tak jsem na Vás myslela. Dneska jdu taky na kosmetiku a doufám, že se mi podaří sehnat někoho kdo mi udělá nehtíky. Myslela jsem, že nebudu muset, ale polovina se mi úplně zlámala. ]-( Ad hudba: na obřadu se na hudbě docela shodnem, ale co se bude pouštět potom na hostině je ve hvězdách. Miláček má totiž úplně jinou představu než já a většina svatebčanú. Tak to bude docela zajímavý. ;o)
Odpovědět
Ahoj holky. Všem, co jsou už paní, gratuluji. A pro ty, co to čeká, přeji jen to nej, hlavně žádný stres. Bylo to naprosto fantastické, prostě všechno vyšlo,jsme nadšení. :-)
Odpovědět
Lucyy - díky za přání. Tobě taky velká gratulace. Dáš sem taky nějaké fotečky?? abychom tě mohli obdivovat ???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak hlasim, ze uz jsem taky pani a par prvnich fotecek od kamaradu z prace uz jsem ulozila do alba tak se muzete juknout.... zatim tam neni moc videt nas dva, ale to je tim ze na kamaradi nas fotili spis zase s kamarady a hodne fotek mam z odpoledni-vecerni-rani zabavy tak to by vam nic nereklo tak az budu mit neco hezkeho kde jsme spolu tak je pridam. jinak hodne diskutuji na "nevesty v plzni" tak kdyby nekdo chtel nejaky infa tak vetsinou pisu vsechno tam.
Odpovědět
Profilova fotka
luccy, tarantulka: VELKÁ GRATULACE ČERSTVĚ VDANÝM PANÍM :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tarantulko, dort se opravdu povedl. vám to taky slušelo, jen jste tam dost z dálky. Těším se na další fotky ;)
Odpovědět
Ahojky holky! tak je to za námi :-( bylo to ale nádherný! Vše se nám povedlo, nikdo nic nepokazil, nic se nemuselo řešit apod. Fakt super! Jdu vložit pár foteček!
Odpovědět
Perada - krásné fotečky, byla jsi jak sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Perada, krásné fotky, gratuluji ke svatbě. Jinak kadeřnice mi hlavu zpravila, hlava už není modrá, museli jsme překonat už tolik překážek, že mě ve svatební den asi nerozhodí :-) brečet budu, tím si jsem už teď jistá :-)
Odpovědět
Tak, holky, máte tam fotečky. ;-)
Odpovědět
Lucyy - fotečky krásné, ta veselka se vám fakt moc povedla. Bylas jako princezna, prostě zámecká svatba :-) Lastovka - gratuluji k nové hlavince ;-), kde máte nakonec tu hostinu???
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec je v Montfortu, byla jsem tam to dojednat na špatný směně a mluvila se servírkou,která si hrála na provozní, když jsem ale šla za skutečnou provozní,tak jsme se na všem domluvili a vše je v naprostém pořádku. nemám ještě nějaké drobnosti, ale jinak pohoda už se jen těším. Jen tchýně je trochu nesnesitelná.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
perado, luccy, pěkné fotky. Blahopřání je tam. luccy, jak dlouho jste se fotili? Nespěchala moc paní Uhlířová za malým? Do alba příprav přidávám fotku "mých" šatů. ;-)
Odpovědět
Corsi, vůbec ne. Naopak, byla v pohodě, moc příjemná a šikovná. Fotili jsme myslím něco přes hodinu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fajn. my to stejně nemůžeme moc natahovat, protože na nás budou čekat s obědem.
Odpovědět
Corsi - ty šatky jsou nádherné, ty ti budou 100% slušet - umíš taky takový záhadný úsměv??? Holky, mám problém, včer ami vypadl synovec houslista, tak sháním hudbu na obřad. Nemohla byste mi některá poslta mp3, nebo prostě něco??? Díky předme.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, záhadný? ještě hezčí :-D Kytičky u korzetu jsou přišité na ramínku. vypadá to pak zase jinak. a my si s paní v salónu říkali, co s těma šatama dělali, kytky byly jakési překroucené... a hudbu určitě mohla, ale jakou máš přestavu? náš výběr jsem tu psala. Vangelis, Enya je krásná... jestli to mělo být něco klasičtějšího, tak jedině moje oblíbená Elisa z Rivombrosy. znáš ten italský seriál? hraje to pražský symfonický orchestr.
Odpovědět
Corsi - dík, pls pošli mi oboje, jestli můžeš, budem večer vybírat a skládat dohromady, vypalovat,... va příchod bych asi toho Vangelise, ten se mi už předtím líbil
Odpovědět
Profilova fotka
mám to ale doma, takže to můžu poslat až večer, snad půjde internet. Poslední dobou zlobí. Máme bezdrátové připojení a někdy to mívá výpadky. máš na seznamu aktivovanou 2000MB schránku? nebude toho tolik, ale ať se mi to nevrací. na obřad stačí pár písniček, pokud nebude hudba hrát po celou dobu
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, vidím to teda na Vangelis - Hymn Enya - May it be, Only time nebo něco od Mika Oldfielda. nemáš z toho něco? ať to neposílám zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar! Perado, blahopřeji a doufám, že Váš společný život bude jako procházka rozkvetlým sadem. :-) Teď si jdu v práci pustit toho Mika Oldfielda. Abych mohla vybrat tu obřadní hudbu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?