Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
tea: ahoj určitě můžeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nam to blizi... ;-) . ale jeste jsem tu nezaznamenala nikoho s datumem 4.4. ...takove krasne datum :-N :-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tea: ahooooooooj Tak Ty už to máš 4.4.???
Odpovědět
Profilova fotka
jj...za 2 mesice...a to jsem se registrovala teprve ted :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tea: a jak jsi na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
ale uz se na to vsechno hrozne tesim. jen doufam, ze vse probehne tak jak ma...protoze pulka kamilovi rodiny se spolu nebavi... :-( :-( |-| . a co vy?? taky se tesite cim dal vic?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, tesime se, trochu stres, víc těšení a už z toho blbnem - zdají se nám šílené sny atd atd. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vítám všechny nově přibyvší ;-) Svatební cesta vypadá, že si půjčíme autko a projedem se po Evropě, přičemž hlavní cíl by mělo být Cannes, kde žije kamarádka. Se zbytkem příprav jsme nehnuli, pořád jsem tak trochu v euforii, že mám šaty a boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: no zatim docela dobry. ted ve ctvrtek jdu na zkousku ke kadernici, minuly tyden jsme koupili pansky oblek a potvrdila jsem si kapelu. Prstynky mame objednane-mely by byt do 14 dnu. Ale ted nastala trochu komplikace s oznamenim-vcera mi volali,ze ZROVNA to, co jsme si objednali, tak ze uz neni a budou menit katalogy- takze ani nebude. tak ted vubec nevim...a to jsme se tak dlouho nemohli rozhodnout... 8-( 8-( . A co ty?? Vsechno dobry?? A co kyticka?? trochu jsem ty prispevky zpatky procitala, ale uplne se neorientuju... A jakou budes mit barvu svatby??
Odpovědět
Profilova fotka
omca: juj...tak to je supeer...po evrope. my pojedeme na cestu hned v pondeli (v nedeli se budeme v rekonvalescenci :-D ). na tyden do jachymova u karlovych varu-termalni lazne a nechame se tam hyckat ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: my jsme si ve střeu objednali prstýnky, mám je v albu. Máme zamluvené místo obřadu i hostiny, včera jsem objednali dort e-party. cz je to exclucsive č. 3. oznámení už máme vymyšlené a kytku budu mít bílé tulipány. Svatba bude laděná na 90% do bílo růžova a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: zamluvene misto obradu i hosti taky, na uz by bylo prece jen docela pozde :-D :-) . Saty mas uplne nadherne!! - podobne byla jedna z mych prvnich variant ;-),ale nakonec jsou cele bile . a prstynky jsou taky super-mas hodne podobny vkus :-) -nase jsou taky takhle delene, jen ten sirsi prouzek bude ze zluteho zlata a ten uzsi z bileho a briliant budu mit jeden ;-) . A barvicka??? ...neotrela ;-) ;-) -modra ;-) . cele to bude bilo-modro-stribrne. i kytka, i k satum budu mit pres ruce modou "salku" a kamil modrou kosili a bilou kravatu ;-) . svedek modrou kravatu a svedkyne modre saty :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a boticky jsem si koupila asi pred mesicem-a jsou tak pekne a univerzalni, ze je unosim i potom...jen uz bych v nich asi mela zacit chodit... :-D :-D
Odpovědět
tea, tak si to oznámení dej do alba, třeba by někdo věděl, kde je dělají, nabídka firem bývá podobná... ;-)
Odpovědět
jinak se mi holky dneska opět zdálo, že se vdávám a nedorazila kadeřnice ani vizážistka a že nestíhám... :-( ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to dala do alba. uz je to primo vystaveny na nas-uz mi to bylo poslany ke korekci-uz to melo byt ted 6.2. hotovy....a oni si klidne zavolaji, ze to neni...plaaaacu ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ráda bych se k Vám přidala. Svatbu budeme mít 4.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky veru!! tak konecne nekdo se stejnym datumem ;-) ;-) ...a to jsem myslela, jak to bude zadane datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru:...tak jak se chystas?? vsechno klape zatim podle predstav?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo na ten jsem také koukala, myslím že tak do 1500kč také dort seženem a budem ho mít domácí...
Odpovědět
Profilova fotka
prehodila jsem fotecku tady na "pasu"...ale jsem to porad ja ;-) ...je hafo stara, ale lepsi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj a vítám nově příchdící... no já tu jsem zatím také jediná co má svatbu 10.4
Odpovědět
Profilova fotka
marrsse: ja uz nejsem jedina ;-) -prihlasila se tu nejaka verunka...ale ani si s nami nepovidala a uz tu zase neni... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tea: tak třeba zrovna nemá čas... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: jj, treba se za nami jeste ukaze :-) ...a co ty?? jsem tu dnes taky cerstve registrovana...asi jsem s tebou jeste nemluvila :-) :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ne se mnou ne nebyla jsem tu. Budu tu asi tak do 19.30h a pak jedu pryč. Pořád na netu na něco koukám co by se mi tak líbilo... ;-)
Odpovědět
tak jsme holky dneska objednaly dva dorty - do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste šikulky my pořád nevíme jaké... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my zhruba vime jake...ale porad ne 100% :-( . chceme hranaty. bily, jednoduchy. ale prave-mozna s zivou kytkou, mozna lehka ozdoba-ale jaka?. a hlavne do modra... no je to narocny s nama... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste vam holky moje musim rict-zajima me vas nazor... vymysleli jsme odpoledni prekvapko - sjednali jsme barmanskou show x-) x-) . a co je uzasny... nejlip jsem se domluvila (i na cene) se samotnym mistrem republiky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?